Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik őszintén bevallják, hogy a pénz is fontos nekik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát szívesebben ismerkednek olyan férfiakkal, akik tehetősek, esetleg aki eltartaná őket. Én ebben semmi kivetnivalót nem látok, hiszen egy nőnek igenis vannak igényei ilyen téren is. Persze nem szabad, hogy ez az érzelmeknél is fontosabb legyen. Ti mit gondoltok erről? Kérlek őszinték legyetek és életkort is írjatok!

2014. nov. 16. 20:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen is fontos számomra, hogy mennyit keres a párom. Persze itt nem arra gondolok, hogy aki 200.000 Ft-ot keres az már nem jó, csak az akinek a fizetése 1millió forint.

Persze ilyen futó kalandoknál egyáltalán nem érdekel, hogy ki mennyit keres. De akivel komoly kapcsolatot szeretnék, illetve gyereket annál fontos, hogy mennyit keres. Márpedig azért, mert én jelenleg hazaviszek havonta 214.000Ft-ot, ami nagyon jó fizetésnek mondható. Fontos, hogy a márom ne minimálbérből éljen illetve segélyből. Hisz akkor nem lehet családot tervezni. Ha a párom minimálbért vagy az alatti összeget hoz haza az nem jó semmire. Akkor örök életünkre egy albérletben fogunk lakni. Ha lesz gyerekünk akkor azon kell gondolkozni, hogy elmehet-e a gyerek osztálykirándulásra, vagy a hónap végén már éhezni fogunk.

Szóval számomra fontos az hogy mennyit keres a párom. Nem mondom hogy milliókat hozzon haza, 150-200.000 Ft között legyen a havi keresete. Amiből már lehet egy esetleges lakáshitelt törleszteni, és a közbejövő nagyobb kiadások sem vágnak földhöz minket.

Ezért meglehet kövezni, vagy elítélni. De én ezt így gondolom.

2016. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
A barátnőm már a legelején is megmondta, hogy neki ez is számít. Sokat nélkülözött régen, és fontos neki az anyagi biztonság. És nem, nem gold digger, nem kitartatni akarja magát. Csak őszinte saját magához és hozzám is.
2016. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Na és az ilyen barátnők mit tudnak beletenni a kapcsolatba a követelőzésen és rinyáláson kívül?

Tuti, hogy engem pl. nem húzna egyikőtök sem!

2022. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én férfiként olyan hölgyet keresek atrtós kapcsolatra, házasságra, akivel családot alapíthatok majd.


Én sokat tanultam, sokat dolgozom, átlag feletti jövedelmem van, és ebből tervezem biztosítani a feleségem kieső jövedelmét akkor, amikor erre ő és a gyerekünk, gyerekeink rászorulnak.


Én azt gondolom, hogy ez teljesen természetes kívánság egy nőtől, hogy ebben a sérülékeny helyzetben azt kívánja, hogy a férfi tartsa el, és undorítónak tartom azokat a fillérb-szó férfiakat, akik a gyereknevelés alatt is szórakoznak a külön kasszával meg külön jövedelemmel, stb. Sajnos van ilyen a távolabbi családban, válás is lett a vége.

2022. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember, akinek nem fontos a pénz, legyen szó párkapcsolatról vagy csak a mindennapi életről. Nem mindegy, hogy a családi élet abból áll, hogy folyamatosan számolgatjuk, mire ment el az a hiányzó 50 forint a múlt héten, mert most egy vizes zsemlével kevesebbet tudtunk venni, vagy hogy egy balatoni nyaralásra (direkt nem valami nagyon spéci helyet írok, azért a Balaton az nem a francia riviéra, akármilyen jó is) csak gondolunk egyet, és lefoglaljuk a szállást 3 hónappal korábban. Tehát nem az van, hogy spórolunk évekig, meg ha esetleg venni kell új hűtőt, akkor jujj, mi lesz, mégse tudunk elutazni, hanem van annyi, hogy jusson szórakozásra, élményekre, vészhelyzetre és úgy általában az életre is. Szerintem aki azt állítja, hogy neki ez nem fontos, az hazudik, talán még magának is.


Na, ha már ezt így jól kifejtettem, nyilván nekem sem mindegy, hogy akivel összekötöm az életem, az lehúz vagy éppen ellenkezőleg, segíti a közös előremenetelünket, a jövőnket. Itt persze rengeteg tényezőt figyelembe kell venni, lakhatási helyzet, maga a város, ahol laksz, pénzügyi kultúra, hobbik (nem mindegy, hogy bélyegeket gyűjt vagy régi autókülönlegességeket bütyköl házilag) netalán káros szenvedélyek (pl cigire azért elég sokat el lehet költeni), stb olyan dolog, amik befolyásolják, hogy a hónap végén mennyi marad a számlán, és végső soron ez az, ami lényegében számít. De ez igenis számít.

2022. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Számít. De nem az a minden, en meg elég fiatal vagyok, 20 éves, egyetemre járok nem dolgozok, nincs saját kocsim, anyukamet vagy a másik kocsit a családba használom, és lakásom sinvs, otthon lakók. Tehát nyilvan nem várom el hogy egy korban hozzám illonek ezek meglegyenek, hiába volt eddig minden barátomnak kocsija mondjuk és a mostani egy új építésű lakást bérel 21 évesen, nem ezek miatt fogok osszejonni senkivel. Anno volt egy srác aki elhivott randira, meg az egyetemről. El is mentem vele és közölte h nala nincsen pénz és fizessem már az ő kajajat is,, mert hát neki tényleg nincs (20 ezret hagytam ott) na ezentúl gondolkozok úgy hogy Számít. Nem kell hogy lakása és autója legyen, az se hogy minden héten másik országba vigyen el, de igenis tudjon nekem fizetni egy ebédet, egy koncertet stb. Úgy gondolom hogy vagy fizeti a férfi a nőnek a kajajat vagy felesbe, de semmiképpen se a no fizesse ha a férfi hívta meg
2022. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Engem még részben a szüleim tartanak el, mert egyetemre járok, és nem tudok annyit dolgozni, hogy minden költségemet fedezze a keresetem, de ők az utolsók, akiktől ezt valaha is "el fogom várni". Mert ők tudatosan választották a gyermekvállalást, és tudták, hogy bizony amíg önálló nem lesz a poronty anyagilag, addig ez kőkemény költségekkel fog járni. Ezen túl viszont undorodom a gondolattól, hogy engem valaki majd felnőtt koromban pénzeljen, meg fizesse a cuccaimat, fúj. Sőt, nem tudnám magam olyan kapcsolatban hosszú távon jól érezni, ahol a párom látványosan jobban keres nálam, mert automatikusan kiszolgáltatottnak, alárendeltnek érezném magam, amit gyűlölök. (Persze ez akkor, ha közös lenne a kasszánk. Ha mindenki nagyjából magának fizet mindent, akkor kevésbé problémás, bár akkor is jöhetnek olyan helyzetek, amikor gondot jelenthet, ha nagyon különbözik a kereset, például drágább nyaralások, ajándékozás ünnepekkor, stb.)
2022. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Cáfolhatom a kérdésed?


Kérdezd meg egy farmer hegyi kisasszonyt, aki megújuló energiával látja el magát és zero waste mód szemetet se termel, vadász is, horgász is, megtermel magának minden kaját, és megvarr magának mindent, és cipőt is tud magának készíteni, és bármit. Szőni is tud, gyapjúból fonalat is elő tud állítani, lenből vásznat is tud készíteni, és papírt is tud készíteni. Egy 10-es skálán mennyire fontos neki szerinted a pénzed? Hm?

2023. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Kortol , szemelytol fugg mennyire fontos. Szetintem normalid no max udvsriasagot var el nem azt hogy finanszirozd az eletet.
2023. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Attol függ. Szerintem undorito ha valaki eltartatja magát a párjával. De amíg a 2 fel nincs közös kasszán addig illene ha a férfi tudna fizetni egy vacsorát a barátnőjének, venne neki ajándékot, elhivna színházba stb. És persze ezek vissza is mehetnek a másik feltol. Ne a non eloskodjon. De a mai világban már minden komoly pénz, így már mindenkinek számít.
2023. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!