Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik őszintén bevallják, hogy a pénz is fontos nekik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát szívesebben ismerkednek olyan férfiakkal, akik tehetősek, esetleg aki eltartaná őket. Én ebben semmi kivetnivalót nem látok, hiszen egy nőnek igenis vannak igényei ilyen téren is. Persze nem szabad, hogy ez az érzelmeknél is fontosabb legyen. Ti mit gondoltok erről? Kérlek őszinték legyetek és életkort is írjatok!

2014. nov. 16. 20:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
30. 50+ eves vagy hogy szinhaz? Oda gyerekkent jartam, nem mondom hogy nem elveztem de nem jatszom a kamu komoly muvesz embert mega sznobot...
2023. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem😂😂 ez egy példa volt. 20 éves vagyok, és szeretek színházba járni, nyilván darabfuggo és színész de egy jó elfoglaltsagnak tartom. Nem értem miért kell ebbe is belekotni
2023. febr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromba én is voltam bábszínházba, Opera színházba, színházba színdarabot és musicalt is megnéztünk, nagyon tetszett a Padlás. Felnőtten is voltam táncszínházba: és szívesen elmennék lovasszínházba is egyszer majd, de szerintem nem ettől függ hogy az embernek van pénze vagy sem. Azért mert te nem szeretsz színházba járni 31-es, attól még több fiatal szeret színházba járni, és se sem sznobok, se nem kamuk, csak van intelligenciájuk megérteni a színdarabok mondanivalóját, és van szép érzékük és EQ-juk is veled ellentétben mert te csak bunkózol és spamolod a kérdést.
2023. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Eltartatni magamat meg mást pumpolni sosem akartam, mióta kikerültem a munkaerőpiacra, megdolgozom azért, amim van, és párkapcsolatban is rosszul érezném magam, ha ez nem így lenne. Viszont a pénz az egy normális, egészséges szinten fontos nekem. Olyannal nem szeretnék összejönni, aki velem akarja kitartatni magát (esetleg pluszban a családját), aki engem anyagilag le akar húzni, akivel nem lehet elmenni havi 1x moziba vagy színházba, mert az túl drága, aki az 1. randin is már felezni akar, amikor ő hívott meg...
2023. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a pénz a kapcsolatban, de azt hogy eltartson valaki azt nem akarnám... Vannak saját céljaim azon kívül hogy otthon üljek meg más pénzét verjem el.

Volt viszont olyan pasim aki rosszul keresett de 40000 Ft ot költött cigire e mellé, de azért panaszkodott ha elmentünk túrázni, mert a busz pénzbe kerül 😵 Na az a kösz, nem kategória.

2023. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!