Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek ilyen múltja lenne? Tudnátok rá komoly nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2 emberrel volt előttem. Egy ocsmány igénytelen csóró alak vette el a szüzességét, a másik csávója meg egy menőgyerek volt, akinek a barátnőm csak egy trófea volt a sok közül. Kihasználta aztán dobta mint egy koszos rongyot.

Ti hogy tekintenétek egy ilyen nőre? Mit éreznétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök ilyen?


2014. nov. 22. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mindenki kovet el hibat az eleteben foleg ha fiatal, meg te is csak nezz magadba. Mondjuk a hulye noket en is lenezem, szerintem ez valami osztonos dolog, hogy az okos a hulyet lenezi. Nem kell ilyen nagy dobra verni oszt kit erdekel. Ez is egy emberi hiba. Szerintem ha minden mas teren talaltok akkor ezert nem hagynam el, de ha teged annyira zavar keress egy olyan csajt amelyik ugy tud hazudni ahogy neked tetszik. Mert garantalom neked, hogy olyan no nem letezik aki ne dugatta volna fiatalon szet magat vagy egyeb hasonlo hibak, csak roluk nem derul esetleg ki, attol meg ugyanaz a szitu csak nem tudod. Erted a lenyeget nem? Ha ilyen miatt dobsz egy csajt kb az osszeset dobhatnad ebben a mai vilagban es sose lesz nod.
2014. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:

Te még biztos soha nem követtél el hibát. :) Semmiben...soha.. Feddhetetlen vagy.


Nyilvánvalóan provokáció, és az a lényeg, hogy sokaknál kiverd a biztosítékot, de azért az áldozatot(főleg erőszak esetén) felelőssé tenni a legundorítóbb dolog, és az túl megy minden határon.


Szégyelld el magad. NAgyon.

2014. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:
Tényleg nem fogok, de ez neki lesz nagyon rossz. Mivel lehet vele beszélgetni és nem szégyen vele mutatkozni ezért hajlandó vagyok vele maradni egészen addig amíg nem találok jobbat.
2014. nov. 22. 19:32
 54/71 anonim ***** válasza:
Szuper.
2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, csak a tömeg nem tudja elfogadni, ahogy gondolkozom. Reménykedtem, hogy nem mindenki birka itt ezért írtam ki. És tényleg nem mindenki az mert azért megértettek páran :) mondtam, hogy nem vagyok tömegember, nem bégetek olyan szépen mint ti.
2014. nov. 22. 19:35
 56/71 anonim ***** válasza:

Marha furán gondolkodsz, kérdező. Mi köze van azoknak, amiket leírtál az egyén erkölcsi szilárdságához?

Az régen volt. Átverték.

Van egy nőismerősöm, aki 3 évig volt benne egy olyan kapcsolatban, amiben még fizikailag is bántották. Kilépett belőle. Most pedig az általam ismert egyik legjobb lelkű emberrel él együtt. Tanult belőle. Te sem úgy születtél, hogy rendelkeztél a mostani tapasztalataiddal. Biztosan te is hibáztál már emberi kapcsolatok terén is.

Ettől én még nem tartalak egy használt terméknek, te se tégy ilyet. Oké, azzal nincs gond, hogy emiatt nem akarsz vele összejönni, én meg pl nem szeretem, ha valaki nem beszél helyesen. De mi értelme van tovább fűzni a dolgot, és vélt erkölcsi piedesztálról osztani tovább az észt?

2014. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
A devizahiteles peldad tokeletesen igaz, csak egy baj van vele, hogy SOHA A BUDOS ELETBEN NEM LATHATOD ELORE A HIBAIDAT. Ha annyira tudtad, hogy megerosodik a svajci frank miert nem adtad el a az osszes vagyonod es valtottad be svajci frankra es utana mikor megno akkor szepen eladod es lesz egy halom penzed. Elarulom, mert NEM TUDTAD ELORE! Milyen jo is lenne ha elore latnank a jovot, en mar biztos milliomos lennek!
2014. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Nem kell birkának lenni, mindig haladni a tömeggel, jó ha az ember néha megáll és elgondolkozik, de a te világképed beteg és aberrált. Egészségedre. Egyszer talán olyan társa találsz, aki osztja a véleményedet és megalázkodik neked.
2014. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Én nem hibáztam semmit és nem is fogok. Ismeritek a mondást: az okos más kárán tanul a h¤ülye meg a sajátján. Ennyi.
2014. nov. 22. 19:37
 60/71 anonim ***** válasza:
Jajj bocs, nem társ, mert ez nem igaz... használjuk inkább a valaki szót.
2014. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!