Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek ilyen múltja lenne? Tudnátok rá komoly nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2 emberrel volt előttem. Egy ocsmány igénytelen csóró alak vette el a szüzességét, a másik csávója meg egy menőgyerek volt, akinek a barátnőm csak egy trófea volt a sok közül. Kihasználta aztán dobta mint egy koszos rongyot.

Ti hogy tekintenétek egy ilyen nőre? Mit éreznétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök ilyen?


2014. nov. 22. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 Scav ***** válasza:
100%
Ha szereted a barátnődet és odafigyelsz rá akkor neked az ez szexrongy? Az, hogy előtte milyen élete volt, az nem elítélendő, lehet az kellett neki, hogy idáig eljusson, hogy tapasztalatot szerezzen. Nem embert ölt, csak rosszul választott. Ezért elítélni nem szabad. Kihasználták? És akkor mi van? Mindenkit kihasználnak legalább egyszer életében, ha nem szexuálisan, akkor máshogy.
2014. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Nem fontolom meg, messziről jött ember azt mond amit akar. Az életben nem látok ilyen férfiakat mint ti mindenkit undorítana egy ilyen múlt akit ismerek. Honnan tudjam, hogy nemcsak osztani akartok és piszkálódni és esetlen nem magukat férfinak kiadó sértett elhasznált nők vagytok? :-D
2014. nov. 22. 17:39
 23/71 anonim ***** válasza:
23%

Még tényleg vannak ilyen kommunista dogmákat valló emberek akik szerint ugyanolyan joga van mindenkinek és férfi és nő egyenlő?

Ha férfi és nő egyenlő lenne akkor hermofroditáknak születnénk mindannyian.

2014. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
Csak a butákat és a gyenge lelkeket használják ki
2014. nov. 22. 17:39
 25/71 anonim ***** válasza:
97%
te vagy direkt provokálsz kérdező vagy tényleg k. sötét vagy XD
2014. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit undorítana... pfff. :D


2 komoly kapcsolatom volt, illetve 5 szexpartnerem. A barátomnak meg még több nője, és mégis együtt vagyunk. Azért mert szeretem a szexet, még ember vagyok, köszi.


De egészségedre a gondolkodásmódodat. A markoddal jó kapcsolatban lesztek.

2014. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest elég sokan egyet tudnak érteni velem. Lehet inkább nektek kéne gondolkozni....
2014. nov. 22. 17:41
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te már pár nappal ezelőtt is ugyanezt a kérdést tetted fel. Ha azóta nem jutottál semmi értelmesre, a sok hasznos válasz ellenére, akkor mit mondjak neked? Nőj fel!
2014. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
Én mint már említettem lány vagyok de szeretném megérteni mit is akarsz pontosan. Ha két pasi után elhasználódott a szemedben akkor a party k*rvák miért érnek többet? És persze miért jöttél össze a lánnyal. Valamint ezek szerint a nő a szemedben asszonyállat aki azért van hogy...miért is? Egyszerűen nem látom át a logikád. És én rengeteg olyan embert ismerek akiket kicsit se hatna meg a dolog viszont ilyen hozzáállással még nem találkoztam.
2014. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
Nem a partnerek száma az elsőszámú lényeg hanem az, hogy kihasználták, buta volt, és undorító volt a 2 ember aki átment rajta.
2014. nov. 22. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!