Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek ilyen múltja lenne? Tudnátok rá komoly nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2 emberrel volt előttem. Egy ocsmány igénytelen csóró alak vette el a szüzességét, a másik csávója meg egy menőgyerek volt, akinek a barátnőm csak egy trófea volt a sok közül. Kihasználta aztán dobta mint egy koszos rongyot.

Ti hogy tekintenétek egy ilyen nőre? Mit éreznétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök ilyen?


2014. nov. 22. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen nem igaz, és ezt te is tudod.
2014. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
Megalázkodik a mostani is, mert érzi, hogy felette állok és tudja, hogy bűnhődik amiért oda vetette magát annak a két hulladéknak akár egy darab húst. Az a minimum, hogy ha már azt várja egy balektól hogy hajlandó legyen vele lenni ennek tudatában akkor kicsit kiszolgáltatott helyzetben van. Mindenki így tenne a helyében csak a neten ilyen nagy minden nőnek az igazságérzete és a szája.
2014. nov. 22. 19:40
 63/71 anonim ***** válasza:
:DDD
2014. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem hibáztam semmit és nem is fogok. Ismeritek a mondást: az okos más kárán tanul a h¤ülye meg a sajátján. Ennyi."


Okos ember ilyet nem mond. Mindenki hibazik, ez egy fantazia, hogy mas karan mindent megtudsz tanulni. Meg amugy is honnan tudnad az osszes problemara a megoldast? Ez paradoxon.

2014. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ekkora b*rom állatot még életemben nem láttam :D A legjobban az tetszett amikor azt írtad hogy hajlandó vagy vele együtt maradni addig, míg nem találsz jobbat.....én a helyedben kurta gyorsan elásnám magam, sőt ha nincs ásód, adok neked kölcsönbe. Az meg hogy a lány 2 pasival volt előtted.....imádom hogy ha egy nő szereti a szexet, és lefekszik mondjuk 4-5 pasival, az egy ribizli, ha pedig egy pasi teszi ugyanezt akkor az meg hű de király gyerek. A lány rosszul döntött kétszer, mindenki hibázik ahogy az előttem lévők is mondták. Reméljük hogy most majd tanul a hibájából, és olyan gyorsan elhajt téged amilyen gyorsan csak lehet.
2014. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

"de lényegében tényleg úgy gondolom." Amikor ezt olvastam, az jött fel bennem, hogy viccelsz, tehát kamu kérdés. Szerintem arra akarsz ráverni nézettségileg, hogy "mi legyen a babám neve"

Ott is szépen dagad a botrány, vagy ugyan az vagy.

2014. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:

Téged egyedül az zavar, hogy adva van egy barátnő, akivel nem tudsz felvágni a haveri körön belül, hogy sem egy betörhetetlen szűzies csinibaba, sem egy kanbikák által helyrepofozott szexistennő, aki a legértékesebb árú a helyi húspiacon, és senki sem néz irigykedve rád, amiért téged választott. Ez az abszolút felszínesség.

Pedig ha elmondhatja, érezheti hogy harmadszorra végre jól választott, tudatosíthatod benne, mi is az a minta, amit valójában követnie kellene. Ha szereted, megbocsátasz neki és törekszel rá, hogy többet az égvilágon ne kövessen el ilyen hibát az életben, és elmondhatod, íme egy lány, aki mellett boldognak érzem magamat, és nem telik el olyan pillanat, hogy ne büszkén nézzek rá.

Én nem lennék képes lemondani a lányról, főleg azért sem, mert hogy engem választott, bennem látta meg a valakit, aki valszeg kiutat jelenthet ebből a zűrzavaros lelki állapotból.

2014. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

Ejj kérdező.. Ha nem érdekel téged a tömegember véleménye, akkor minek írtad ki ide ezt a kérdést? Önigazolásnak? Hát persze, hogy azért.


Legbelül tudod magadról, hogy egy senki vagy egyedül, ezért kihasználsz egy nálad gyengébb embert és ahelyett, hogy szakítanál vele marad az "amíg nem találok jobbat" kifogás. Szánalmas :D Tudod a gyengéjét és ezt pofátlanul kihasználod és úgy állítod be magad, mint valami főnyereményt, holott közel sem vagy az. Egy normális önbizalommal rendelkező csaj nem, hogy nem jönne össze veled, hanem úgy megszorongatná a golyóidat, hogy anyukádért könyörögnél vagy védve magad estig k#rváznád.


Lenézed a nálad butább embereket? Megértem. Én is lenézlek téged. De, hogy magad nem tömegembernek nevezni az már több, mint egoizmus :D Ráadásul totál alaptalan is, mert süt az idiótaság a szövegedből.


Problémázol valamin, amit nagyon egyszerűen megoldhatnál. Ahelyett, hogy téped a szád, hogy jajj elhasználták undorító mocskos panelprolik a barátnőmet, ahelyett dobhatnád. Az intelligensebbje ezt tenné. És voálá lőn békesség, nem kell a használt áruval egy ágyban aludni, sőt még beszélni se.

Btw azt írtad, hogy az egyik csávó trófeának tartotta.

Na most kérdem én te nagy egyéniség, az micsoda, ha addig vagy vele, amíg nem találsz jobbat, meg jól mutat az utcán ? Hmm? Mert pontosan ezért "tartod még mindig magadnál" saját bevallásod szerint. Akárhogy nézem ez pont ugyanaz a viselkedés. Szóval te vagy a 3. szánalmas ember aki átmegy rajta.


Sajnos haver te a veszélyesen hülye kategória vagy. Azért, mert nem vagy tisztában azzal, hogy hülyének születtél és okosnak képzeled magad. Miközben a szomorú valóság ennek az ellenkezőjét mutatja, csak gondolom fáj a tükörbe nézés vagy a gondolkodás.


És mielőtt habzó szájjal kijelentenéd, hogy a csajt védem, téves. Nem védem, mert hibás abban, hogy a 3. ilyen szerencsétlennel jön össze, még ha nem közvetlenül is. Én legalábbis a helyében elgondolkoznék azon, hogy mit ront el állandóan. Mindesetre sajnálom a lányt, hogy nincs annyi önbizalma, hogy kitegye szűrödet. Csak észbe kap végre a saját érdekében.

2014. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Ez akkora kamu, mint a ház, gyerekek! Ilyen hülye ember a világon nincs! :D
2014. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
És hol van ez egy normális kapcsolattól, amiben a felek egyenlőnek tartják egymás, és egymást segítve, szeretetben élnek. Ez inkább egyoldalú, és egymás kihasználásán alapul, nagyon úgy tűnik.
2014. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!