Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek ilyen múltja lenne? Tudnátok rá komoly nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2 emberrel volt előttem. Egy ocsmány igénytelen csóró alak vette el a szüzességét, a másik csávója meg egy menőgyerek volt, akinek a barátnőm csak egy trófea volt a sok közül. Kihasználta aztán dobta mint egy koszos rongyot.

Ti hogy tekintenétek egy ilyen nőre? Mit éreznétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök ilyen?


2014. nov. 22. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak, akik mindig sz*r alakokat választanak. Ez a lány már harmadjára jár így. Talán végre tanul a hibájából, hiszen sok értelmes, értékes férfi is szaladgál a világban.
2014. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:

#42

Igen, szomorú, hogy megint kifogta :/

2014. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
sry: #41 akart lenni.
2014. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy haver, de hidd el, hogy ennél sokkalta rosszabb lányok is vannak a világban :D

Most arról, hogy hülye volt(vagy még mindig az) nem tehet szegény :D

2014. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

Kérdező abba gondolj bele, hogy attól, hogy mondjuk buta volt, még nem kell lenézni. Nekem is volt egy butácska barátnőm, rövid ideig tartott a kapcsolat, de egy percig sem jutott eszembe magamat felsőbbrendűnek képzelni nála. Szakítottam, mert nem tudtunk normálisan dumálni, hosszabb távon semmi perspektíva nem volt a kapcsolatban.

Ettől ő még egy jó ember.

2014. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Dumálni lehet vele mert marha intelligens és olvasott, csak személyiségileg egy 0 ezért a 0 tartásért, azt meg visszacsinálni nem lehet h ez a két ember átment rajta.
2014. nov. 22. 19:11
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy személyiségileg 0. :)
2014. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
"Nem a partnerek száma az elsőszámú lényeg hanem az, hogy kihasználták, buta volt, és undorító volt a 2 ember aki átment rajta." Ezzel azt mondod, hogy az a csúnya-rossz, akit kihasználnak. Pl. otp-s csányi, és a libás bajnai milyen jó fejek, a devizahitelesek, libakárosultak, csúnyák voltak. És a nő, akit megerőszakolnak, az is buta volt, miért ment arra, miért nem védte meg magát.
2014. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudom h ironikusan hoztad a példákat, de lényegében tényleg úgy gondolom.

akinek volt esze, nem vett fel devizahitelt, és egy normálisan öltözködő, nem éjszaka rißbancrészegre süllyedt nőt érdekes mód soha nem erőszakolnak meg...

2014. nov. 22. 19:25
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

"egy normálisan öltözködő, nem éjszaka rißbancrészegre süllyedt nőt érdekes mód soha nem erőszakolnak meg..."


Ez úgy nem igaz, ahogy van.

Jaj, de kevés kis eszed van neked, kérdező!


Szerintem nem baj, ha nem maradsz ezzel a lánnyal, hátha negyedjére már valami normális, értelmes emberi lényt talál magának.

2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!