Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtöknek ilyen múltja lenne? Tudnátok rá komoly nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2 emberrel volt előttem. Egy ocsmány igénytelen csóró alak vette el a szüzességét, a másik csávója meg egy menőgyerek volt, akinek a barátnőm csak egy trófea volt a sok közül. Kihasználta aztán dobta mint egy koszos rongyot.

Ti hogy tekintenétek egy ilyen nőre? Mit éreznétek, ha kiderülne, hogy a barátnőtök ilyen?


2014. nov. 22. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
Eben mi a gond ? Járni akarsz vele ? A múltja magánügy és ember ő is . Akkor a tömeg ne szóljon bele . A lenézésed alaptalan kettő dolgot nem használsz az önvizsgálatot meg a tükröt .
2014. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

Dowd: ilyen mentalitással mint a tiéd, sosem lesz nője az embernek... :D

Sosem egyenrangú a két fél egy kapcsolatban, mert az egy utópia. Általában a férfi a domináns, de van ahol a nő, de az már egy beteg kapcsolat.

2014. nov. 22. 17:31
 13/71 anonim ***** válasza:
94%
Kétszer rossz döntést hozott,és most harmadszor is,mert szóba állt veled.Viszont majd talál valakit,aki normális,és tiszteli.Addig veled is beéri majd talán.
2014. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
96%

#12


háááát nem tudom. nekem volt pár. És nős vagyok 9. éve. Szóval talán mégis ;)

2014. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
Mindenki vágyik a szeretetre, aztán, hogy így alakult, nem biztos, hogy az ő hibája. Attól még emberszámba kell venni.
2014. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%

Mellélőttél a Dowd-ról alkotott véleményeddel...

A te hozzáállásoddal pedig csak remélni tudom, hogy sose lesz párja az embernek...

2014. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 Scav ***** válasza:
97%

Hát nagyon nem más. Felejtsük már el ezt a "férfiaknál más" dumát. Nem más. Ugyanahhoz van joga a nőnek is, mint a férfinak. Te végigdughatod a várost, ha úgy van kedved, de a nő nem? Kussoljon otthon a kis szukája, mi? Gyönyörű hozzáállás.


2 férfival volt előtted és ez kiégett? Semmit nem tudsz a párkapcsolatokról, már ne haragudj.


Ha ezek után elítéled, akkor Te vagy elítélendő, kedves kérdező.


32F

2014. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:
Persze mindig mindenki mellélő. :D Itt gyakorin mindenki Barbie és Ken. Persze.
2014. nov. 22. 17:34
 19/71 A kérdező kommentje:
Miért vagyok elítélendő? Mert én nem vagyok egy kihasználható szexrongy?
2014. nov. 22. 17:35
 20/71 Scav ***** válasza:
100%
Jah, és nekem is volt már pár kapcsolatom és 4 éve vagyok házas. Ha ennyien ilyen tapasztalatokkal ezeket írjuk le, akkor lehet meg kéne fontolni ezután az álláspontodat, hátha nem mondunk hülyeséget.
2014. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!