Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem ezt? :' (

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt,szeretem/szerettem tiszta szívemből,lelkemet,mindenem oda adtam neki,romantikus voltam,kényeztettem,megvigasztaltam,őszinte voltam vele,hűséges voltam hozzá...Erre megtetszik neki egy másik srác,és most szünetet kért,eddig is bejövögetett neki ez a srác,de most már majdnem szakított velem... :'( Jobb képűbb mint én de már 3-4-szer átverte a barátnőmet..És már sexuálisan se vonzódik úgy hozzám mint régen,pedig szép testem van,nagy a péniszem is...(tudom nem ide tartozik,de jól is használom,igyekszem orálisan is kielégíteni..szóval ha szeretkezünk akkor mondjuk fél óra előjáték,1-1,5 óra egy menet)Na mind1,és most ott vagyok,hogy ma amikor elköszöntünk akkor sírt,mondta,hogy nem akar elveszíteni,és azt is megkérdezte,hogy ha szakítunk megmarad e a barátságunk,szerintem már készen áll a szakításra... :'(((
2014. nov. 27. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
egy másik fiuért elhagy az nem szeretett pont
2014. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Talán jobb is hogy megy. Nem éri meg így, hogy más srácok után érdeklődik.
2014. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ló, jó a szamár is.

Te voltál neki a szamár.

Képbe jött neki végre a ló.

2014. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem érdemelted meg ezt, de nem szeretett
2014. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok/nők de az ilyenektől jobb minnél előbb megszabadulni.. nem szerethet téged igazán mert inkább pótlék vagy neki vagy biztosítás arról nem is beszélve ha megcsalt és nem tudsz róla..
2014. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De ha szeretem??Egyszerűen olyan rossz ebbe az egészbe belegondolni...És nem is értem,hogy tehet valaki ilyet???És akkor minden lány sír,hogy olyan rosszak a pasik,mikor ők rontják el őket,mert a rendes pasit otthagyják és elmennek egy bunkó páwa ****-hoz... :((((
2014. nov. 27. 20:19
 7/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen jobb is ha megy..
2014. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Elmúlt, ennyi. Ez soha nem a megérdemelted vagy sem kérdés..


Egyszerűen csak elmúlt.


Megérdemeltem, hogy szakítottunk 3 év együtt élés után? Nem..ahogy ő sem. De elmúlt, kár erőltetni. Én még úgy éreztem nagyon szeretem és folytatnám, ő már nem.


Azóta tovább léptem, újra van valakim és szerelmesebb vagyok, mint valaha.


Fogadd el, hogy vége.

2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát ez már veszett fejsze sajnos, emelt fővel viseld a dolgot aztán lépj tovább, ha tényleg ilyen vagy amilyennek irod magad akkor nem lesz gond azzal, hogy új csajt szerezz!
2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha nős vagy, akkor mit csodálkozol hogy lelép tőled?
2014. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!