Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem ezt? :' (

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt,szeretem/szerettem tiszta szívemből,lelkemet,mindenem oda adtam neki,romantikus voltam,kényeztettem,megvigasztaltam,őszinte voltam vele,hűséges voltam hozzá...Erre megtetszik neki egy másik srác,és most szünetet kért,eddig is bejövögetett neki ez a srác,de most már majdnem szakított velem... :'( Jobb képűbb mint én de már 3-4-szer átverte a barátnőmet..És már sexuálisan se vonzódik úgy hozzám mint régen,pedig szép testem van,nagy a péniszem is...(tudom nem ide tartozik,de jól is használom,igyekszem orálisan is kielégíteni..szóval ha szeretkezünk akkor mondjuk fél óra előjáték,1-1,5 óra egy menet)Na mind1,és most ott vagyok,hogy ma amikor elköszöntünk akkor sírt,mondta,hogy nem akar elveszíteni,és azt is megkérdezte,hogy ha szakítunk megmarad e a barátságunk,szerintem már készen áll a szakításra... :'(((
2014. nov. 27. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdemelted meg és nem is a te hibád. Szerintem még nagyon fiatalok lehettek és bár ez most biztosan nem vigasztal téged, de ezek az első szerelmek nem nagyon szoktak házasággal végződni. A barátnőd valószínűleg akar még tapasztalatot szerezni és biztosan te is fogsz nemsokára, ha vége lesz ennek a kapcsolatodnak. A jó szokásaidat tartsd meg, a nők szeretik ha foglalkoznak velük és ahogy majd idősebb leszel (és a barátnőid is idősebbek lesznek) sokkal jobban fogják értékelni az igyekezetedet és ezt a nagyon jó hozzáállásodat a párkapcsolatokhoz.
2014. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Otthagyjuk a rendes pasit? Elrontjuk? Már nem szerelmes beléd, elmúltak az érzései, ez nem az ő hibája. Így alakult és kész.



Ha már nem szeretnéd őt, akkor vele kéne maradnod csak azért, mert hát rendes lány? Nyilván te sem akarsz együtt lenni egy olyan emberrel, aki már nem hoz lázba.


A mai napig szeretjük egymást az exemmel..mint ember. De nem mint férfi és nő. Mindkettőnknek új párja van, boldogok vagyunk.


Te is az leszel.

2014. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Először is..17 éves vagyok,nem vagyok nős.... :D De már volt,hogy tervezgettük egymás jövőjét,hogy majd kimegyünk németbe,együtt leszünk,szeretjük egymást,és megöregszünk együtt,nekem ez minden vágyam,tudjátok egy rémes családban nőttem fel,édesapám verte anyukámat,és én apám ellenképe akarok lenni,aki szereti,imádja a feleségét,és örökké hűséges lesz hozzá... :'( De még szeretem,és az a srác azt mondta neki,hogy nincs nála esélye,de ezek szerint már kérdezősködött is nála... :(((( De elvileg csak tetszik neki,de nem tudja,hogy mit is akar valójában..
2014. nov. 27. 20:24
 14/23 A kérdező kommentje:
11# így lesz,de remélem nem akar szakítani,még nem állok erre készen.. :((( 12# oké főnök,de akkor ne a hátam mögött csinálja.. :)
2014. nov. 27. 20:28
 15/23 anonim ***** válasza:
Ezek után is képes lennél még együtt lenni vele? Valószínüleg ,ha nem ez a srác lesz az,akivel utànad összejön, akkor lesz más.
2014. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen,mert szeretem..Első barátnő,nem akarom eldobni mint egy rongyot.De ne higgye senki se azt,hogy egy könnyen átverhető ember vagyok,inkább csak furfangos. :)
2014. nov. 27. 20:33
 17/23 anonim ***** válasza:
Jajj de gyerek vagy még.. És naiv.
2014. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11 vagyok, a leírásod alapján valószínűleg szakítani akar veled. Lehet, hogy érdemes lenne kicsit keményebben fogalmazni nála, mert azért az nonszensz, hogy megkérdezi tőled, hogy akarsz-e a kebelbarátja lenni, amikor még jártok. Mindenesetre ez a mondat nem igazán azt jelenti, hogy veled akarna maradni, talán ha most megmondod neki, hogy válasszon és ne hülyítsen, az be tudja indítani, a nők szeretik ha a férfiak férfiasak, persze nem arra gondolok, hogy meg kell verni, csak ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled.
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"kérdezte ha szakítunk megmarad-e a barátságunk"Ez már 75%-os szakítás. Ennek már vége köztetek. Csak még nincs kimondva teljesen.

Furfangos xD Nyilván...

2014. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem,hát úgy értettem azt a furfangost,hogy nem lehet könnyen megvezetni,mert képben vagyok most is,tudom mit kell csináljak,de szerelmes vagyok belé,és ezért nem vagyok biztos a dolgokban..
2014. nov. 27. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!