Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem ezt? :' (

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt,szeretem/szerettem tiszta szívemből,lelkemet,mindenem oda adtam neki,romantikus voltam,kényeztettem,megvigasztaltam,őszinte voltam vele,hűséges voltam hozzá...Erre megtetszik neki egy másik srác,és most szünetet kért,eddig is bejövögetett neki ez a srác,de most már majdnem szakított velem... :'( Jobb képűbb mint én de már 3-4-szer átverte a barátnőmet..És már sexuálisan se vonzódik úgy hozzám mint régen,pedig szép testem van,nagy a péniszem is...(tudom nem ide tartozik,de jól is használom,igyekszem orálisan is kielégíteni..szóval ha szeretkezünk akkor mondjuk fél óra előjáték,1-1,5 óra egy menet)Na mind1,és most ott vagyok,hogy ma amikor elköszöntünk akkor sírt,mondta,hogy nem akar elveszíteni,és azt is megkérdezte,hogy ha szakítunk megmarad e a barátságunk,szerintem már készen áll a szakításra... :'(((
2014. nov. 27. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tehát... a nagy szerelem vezet meg téged.(ami csak a te részedről létezik)
2014. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy reménykedsz, mivel szerelmes vagy belé. Az, amit mondott, azt te is látod, hogy gáz. Persze van esélye annak is, hogy meggondolja magát a barátnőd és melletted marad, de azt gondolom, hogy neked így is sok fájdalmat okozott, hiszen nem tart ki melletted, hanem más pasikon is jár az esze.
2014. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen csajt tartanám meg laza kapcsolatra max., s ha lenne új jelölt, akkor dobnám ki, mert valszeg azt a pasit is meg fogja unni, s megy vissza hozzád, csak idő kérdése. Ez a dolog pedig belőlem sztem kiölne annyi szerelmet, h nem is értelek.
2014. nov. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!