Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a g*ciknek áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a g*ciknek áll a világ? Bőséges okfejtés alant. ;)

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy látom, hogy én a jó szívemmel, és az érzelmes lelkemmel egy evolúciós zsákutca vagyok. Miért is? Ahogy olvasom az adatlapokat, elég sok lány kiírja, hogy milyen jókat cseverésznek a gyökerek "teccőgecókőkóla" jellegű üzeneteikre válaszolván. Én igyekszem mindig megadni a tiszteletet, mindig elolvasom az adatlapokat, és próbálok valami frappáns, valami érezhetően neki célzott üzenettel indítani. 99,9%-ban nincs válasz, vagy flört elutasítva. Pedig egyáltalán nem vagyok rossz pasi. Sőt, értelmileg és érzelmileg úgy gondolom, átlagon felüli vagyok. Lehet ez a baj?

Elgondolkodtam. Lehet tényleg bennem van a hiba? Lehet tényleg ösztönösen a g*ci emberek tetszenek inkább a nőknek? Sokszor keresek választ az élővilág példáján keresztül, mivel akár emberek vagyunk, akár nem, ugyanazon evolúciós utat jártuk be, mint a többi faj. Csak mi kicsit tovább jutottunk. És mit mond nekem az élővilág? Azt, hogy a nemtelen "dolgozó" méheken és hangyákon kívül a "minél g*cibb vagy, annál jobb" elv érvényesül. Ha jól át tudod verni a prédád, nyert ügyed van, megeheted, túlélsz. És ezt a gént adod tovább, hogy az utódod még g*cibb lehessen, és még nagyobb eséllyel ejtse el a túléléshez szükséges prédáját. De ne csak a ragadozókat vegyük ide, ha elég g*ci vagy, és meg tudod téveszteni a ragadozót, ugyanez a helyzet. Tehát az élővilágban véleményem szerint az átverés, a g*ciség a túlélés egyik záloga. És bármennyire is társadalmi normák szerint próbálunk élni, mindig vannak köztünk is g*cik, akik pusztán a csalás és átverés erejével sokkal-sokkal többre viszik, mint egy jószívű, jólelkű ember. Még ha a g*ci egy tehetségtelen, fogalmatlan barom is. De legalább g*ci!

Én igyekeztem mindig jószívű lenni, ennek eredményeképp az élelmes g*cik olyan szépen kihasználtak, hogy oktatókönyvet lehetne írni róluk. Sokat töprengtem magamban, és az abszolút őszinteség útját választottam, erre még inkább hazugsággal és átveréssel válaszoltak a nők. Vajon ez ösztönös lehet? Ösztönből gondolja a nő, hogy egy g*ci férfi mellett nagyobb az esélye a túlélésre, mint ahogy az élővilágból számos példa is ezt támasztja alá?

Mint ahogy ösztönös lehetett az is, hogy az exemnek tényleg mindent megadtam, a seggét kinyaltam, órákig keményen dugtam, hogy esélyt ne adjak annak, hogy elhagyjon, erre visszament az ő exéhez, aki egy tirpák, verte, az anyját szemközt köpte (szó szerint) és mellette még más nőt is tartott? Én nem voltam neki elég g*ci???

Illetőleg: 8 éve a nagy semmiből felépítettem egy vállalkozást. Lettem végre valaki. A nőkkel nem bántam túl jól, 3 év alatt rengeteg nőt megdugtam, és akármilyen köcsög is voltam velük, ragadtak rám, és alig tudtam lerázni őket. Legalább 10 példát tudok arra, hogy kicsípte a gumit a lány felhelyezés közben, hogy felcsinálja egy érzéketlen g*ci...



2015. márc. 10. 21:51
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Én például sza.a java helyett szarajevót használok, ba....a meg helyett meg saframek:) Így próbáld:)
2015. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

# 19 Na menny a P....a XDXD

Nagyon kretén vagy :')

Ennyire leszarod ezt a szegény meggyötört lelkű srácot :')

Pofátlan vagy én mondom..

2015. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es: a kettő között eltelt majdnem 5 év. Amint leszámoltam a céget, független attól, hogy középvezetőként még jobban is kerestem, már nem ragadtak úgy a nők. Lehet a hatalom imponált nekik, meg hogy megvolt a lehetőségem snecizni? (hogy ne a csúnya szót használjam megenn)


Kedves 20-as: se előtte, se azóta nem fordult elő, hogy elszakadt a gumi. Akkoriban rendszeresen. Biztos 2007-2010 között bébibumm-kartellbe lépett minden óvszergyártó! :)

2015. márc. 10. 22:23
 24/50 A kérdező kommentje:
Kedves 22-es: én az olyan véleményekre nem is adok, ahol a kettős mássalhangzók és az ékezetek használata általános iskola második osztályos szint közelében van :D
2015. márc. 10. 22:25
 25/50 anonim ***** válasza:
Oké, valahol megértelek, rengeteg nő ilyen, amit leírtál. De miért panaszkodsz? Rengeteg nőt megkúrtál, vállalkozásod lett, és megvan minden adottságod ahhoz, hogy ragadjanak rád a nők, ezt el is érted, amint leírtad. Akkor meg mi is a probléma?
2015. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Érdekes okfejtésed! Nem ítélem el amit írsz mert mindenféle ember van az tény! De ahogy előttem is írták van benne ellentmondás!

Nemtudom de tényleg sokra tartod magad de ha már ezzel a hasonlattal jössz(méhek) észre vehetnél vmit a Világról ami körül vesz működéséről stb...és hogy te miért vagy itt!

Szóval megmondom őszintén nekem nem az jön le h jó lelked van EBBŐL!!!


"abszolút őszinteség útját választottam, erre még inkább hazugsággal és átveréssel válaszoltak a nők." Mikortól válaszottad azt? lehet hamarabb kellett volna? vagy nem voltál mindig az? lehet azért "kapod" azt amit


" .........hogy esélyt ne adjak annak, hogy elhagyjon, erre visszament az ő exéhez, " Erről is kevés az info de érdekelni miért hagyhatott el szerinted ha mindent megkapott?!? de ha azt választottad amit mondtál akkor olyan mintha nem ilyen lettél volna anno...nem?! Mind1 mindenesetre ne térj vissza v ilyesmi XD Viszont a fentiekre írj !

2015. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Das Problem ist: addig ragadtak, amíg xy kft. ügyvezető igazgatója volt szerény személyem.
2015. márc. 10. 22:34
 28/50 anonim ***** válasza:

[link]

Speciálba ;) :DDD

am fullra igazad van, "a jókkal mindig kib4sznak..."

2015. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
a "jókkal" ?
2015. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

26-os. Épp azért választottam az abszolút őszinteség útját, mert már nem tudtam, kinek mit hazudtam, kit mivel vertem át. Elegem lett a titkolózásból, azóta csak nagyon szélsőséges esetekben nem mondom el az igazat az aktuális páromnak. Bár sokszor hálásabb lenne hazudni - hagytak már el a múltam miatt, nem is komoly dolog miatt, csak bevallottam, hogy régen füveztem... Aztabetyár!

Másik: én sem tudom, miért ment vissza az exéhez, de ez kicsit kacifántosabb történet. A végletekig rendes exe ráadásul még képet is küldött nekem, ahogy dugja a... nem is tudom, közös csajunkat, akit a hazugságaival visszaszerzett... És még a farka is sokkal kisebb, mint az enyém! Lehet nekem is be kellett volna verni a csajnak párat, és szeretne? Az anyja szerint sokszor ment mokkával haza a lány, mondjuk mert épp megzavarta a srácot, ahogy más csajjal volt együtt... Hmmm... És nem buta csajról beszélünk!

2015. márc. 10. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!