Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a g*ciknek áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a g*ciknek áll a világ? Bőséges okfejtés alant. ;)

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy látom, hogy én a jó szívemmel, és az érzelmes lelkemmel egy evolúciós zsákutca vagyok. Miért is? Ahogy olvasom az adatlapokat, elég sok lány kiírja, hogy milyen jókat cseverésznek a gyökerek "teccőgecókőkóla" jellegű üzeneteikre válaszolván. Én igyekszem mindig megadni a tiszteletet, mindig elolvasom az adatlapokat, és próbálok valami frappáns, valami érezhetően neki célzott üzenettel indítani. 99,9%-ban nincs válasz, vagy flört elutasítva. Pedig egyáltalán nem vagyok rossz pasi. Sőt, értelmileg és érzelmileg úgy gondolom, átlagon felüli vagyok. Lehet ez a baj?

Elgondolkodtam. Lehet tényleg bennem van a hiba? Lehet tényleg ösztönösen a g*ci emberek tetszenek inkább a nőknek? Sokszor keresek választ az élővilág példáján keresztül, mivel akár emberek vagyunk, akár nem, ugyanazon evolúciós utat jártuk be, mint a többi faj. Csak mi kicsit tovább jutottunk. És mit mond nekem az élővilág? Azt, hogy a nemtelen "dolgozó" méheken és hangyákon kívül a "minél g*cibb vagy, annál jobb" elv érvényesül. Ha jól át tudod verni a prédád, nyert ügyed van, megeheted, túlélsz. És ezt a gént adod tovább, hogy az utódod még g*cibb lehessen, és még nagyobb eséllyel ejtse el a túléléshez szükséges prédáját. De ne csak a ragadozókat vegyük ide, ha elég g*ci vagy, és meg tudod téveszteni a ragadozót, ugyanez a helyzet. Tehát az élővilágban véleményem szerint az átverés, a g*ciség a túlélés egyik záloga. És bármennyire is társadalmi normák szerint próbálunk élni, mindig vannak köztünk is g*cik, akik pusztán a csalás és átverés erejével sokkal-sokkal többre viszik, mint egy jószívű, jólelkű ember. Még ha a g*ci egy tehetségtelen, fogalmatlan barom is. De legalább g*ci!

Én igyekeztem mindig jószívű lenni, ennek eredményeképp az élelmes g*cik olyan szépen kihasználtak, hogy oktatókönyvet lehetne írni róluk. Sokat töprengtem magamban, és az abszolút őszinteség útját választottam, erre még inkább hazugsággal és átveréssel válaszoltak a nők. Vajon ez ösztönös lehet? Ösztönből gondolja a nő, hogy egy g*ci férfi mellett nagyobb az esélye a túlélésre, mint ahogy az élővilágból számos példa is ezt támasztja alá?

Mint ahogy ösztönös lehetett az is, hogy az exemnek tényleg mindent megadtam, a seggét kinyaltam, órákig keményen dugtam, hogy esélyt ne adjak annak, hogy elhagyjon, erre visszament az ő exéhez, aki egy tirpák, verte, az anyját szemközt köpte (szó szerint) és mellette még más nőt is tartott? Én nem voltam neki elég g*ci???

Illetőleg: 8 éve a nagy semmiből felépítettem egy vállalkozást. Lettem végre valaki. A nőkkel nem bántam túl jól, 3 év alatt rengeteg nőt megdugtam, és akármilyen köcsög is voltam velük, ragadtak rám, és alig tudtam lerázni őket. Legalább 10 példát tudok arra, hogy kicsípte a gumit a lány felhelyezés közben, hogy felcsinálja egy érzéketlen g*ci...



2015. márc. 10. 21:51
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Amúgy azt aláírom, hogy a legtöbb nőnek gőze sincs a konzervatív értékekről, de azért a srácokat sem kell félteni. A lényeg: olyan nővel kell összejönni, aki lecsekkolható, leinformálható, és nem egy érzelmileg labilis, sérült csitri, akinek minden mindegy elven csak legyen valaki mellette, ha ütlegeli, az is jó, csak legyen valaki, aki hatással van rá...
2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
142 IQdal(145 felett jár a MENSA tagság nem?) Itt rinyálsz a nők miatt, ahelyett hogy kiszűrnéd a normálisabbakat, és velük kezdenél(Igen minden ribncot[Ribncot!!!!!!!] ellehet kápráztatni pénzzel/hatalommal). EQ-d a szöveged alapján alacsony(lehet gyenge aspergeres vagy.).
2015. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Hát akkor LEHET megvan h miért ér ennyi g*ciség manapság mikor letörlesztetted akkor mehet az élet tovább! Nem lesz könnyű telepróbatétellel de legalább változni akarsz/akartál az már jó dolog!


Amit a paliról írtál az elég komoly ! Ritka nagy köcs*g...igazából ez a te történeted te ismered minden részletét...Ő is lefuttja majd előbb vagy utobb azokat a köröket amiért ezt csinálta meg te is ! Így működik egyensúly kell..de ha elhatároztad h változol ne térj le róla! Az már haladás!

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2015. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

az érzelmi intelligenciám sajnos egyre inkább kezdik kiölni belőlem... Bőven 30 felett vagyok, 25 éves koromig le se sz*rtak a nők, akkor kezdtem a vállalkozósdit, aztán mikor abbahagytam, megint le se...

És 140 felett jár a mensa tagság, nem? Legalábbis 2009-ben adtak oklevelet, ha hazamegyek, le is fényképezem neked!

2015. márc. 10. 22:54
 35/50 A kérdező kommentje:
33-as: már meg is válaszoltam, csak épp másnak... :D
2015. márc. 10. 22:55
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Ja egy vicc ,h a történet a felétől totális az ellentmondás.

Te egy végtelenségig rendes ,gyengéd,érzelmes srác vagy a story feléig akit kihasználtak a lányok.

De neked a csalódásokra az a reakciód ,h le mész a szintjükre és ugyan olyan szánalmasan, bután hazudozol és becsapsz embereket ahogy anno veled is tették megcsalod őket és hasonlók.

Ez nem vall magas intelligenciára.Persze belelehet ültetni a történetedet ebbe az evolúciós maszlagba.

Játszod a megsértett általánosítasz ahelyett ,h tényleg rendes és megbízható tartós kapcsolatot kereső csajokkal randizgatnál.

2015. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Minek olvasol adatlapokat, küldözgetsz üzeneteket és sajnálkozol sok az elutasítás miatt, ha egyszer tapadnak rád a nők? Vagy már vége annak a 3 évnek?
2015. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
már 5 éve vége annak a három évnek. Lapozd végig a kommenteket is, mielőtt írsz.
2015. márc. 10. 22:59
 39/50 anonim ***** válasza:
Frenc Rung ?
2015. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Jó feltételezem a névtelenség is hozzátesz a "nagy szádhoz", ha akarsz szaporodni akkor tényleg szarba vagy nem vitatom nehéz normális nőt összeszedned( főleg a kivénhedt 30+osok közt, akik még nem keltek el azok olyanok is, vagy gyerekkel vannak de más majmát...). Ha meg csak dugni akarsz, akkor érted tiéd a világ! :) [Múltkor kellett IQ tesztet kellett csinálnom munka interjúhoz (fszmért se tudom mire kellett az nekik....) csak azért kérdeztem mert 145körüli értékre emlékszem, de lényegtelen.] helyesírásért bocs este van leszrom.
2015. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!