Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a g*ciknek áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a g*ciknek áll a világ? Bőséges okfejtés alant. ;)

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy látom, hogy én a jó szívemmel, és az érzelmes lelkemmel egy evolúciós zsákutca vagyok. Miért is? Ahogy olvasom az adatlapokat, elég sok lány kiírja, hogy milyen jókat cseverésznek a gyökerek "teccőgecókőkóla" jellegű üzeneteikre válaszolván. Én igyekszem mindig megadni a tiszteletet, mindig elolvasom az adatlapokat, és próbálok valami frappáns, valami érezhetően neki célzott üzenettel indítani. 99,9%-ban nincs válasz, vagy flört elutasítva. Pedig egyáltalán nem vagyok rossz pasi. Sőt, értelmileg és érzelmileg úgy gondolom, átlagon felüli vagyok. Lehet ez a baj?

Elgondolkodtam. Lehet tényleg bennem van a hiba? Lehet tényleg ösztönösen a g*ci emberek tetszenek inkább a nőknek? Sokszor keresek választ az élővilág példáján keresztül, mivel akár emberek vagyunk, akár nem, ugyanazon evolúciós utat jártuk be, mint a többi faj. Csak mi kicsit tovább jutottunk. És mit mond nekem az élővilág? Azt, hogy a nemtelen "dolgozó" méheken és hangyákon kívül a "minél g*cibb vagy, annál jobb" elv érvényesül. Ha jól át tudod verni a prédád, nyert ügyed van, megeheted, túlélsz. És ezt a gént adod tovább, hogy az utódod még g*cibb lehessen, és még nagyobb eséllyel ejtse el a túléléshez szükséges prédáját. De ne csak a ragadozókat vegyük ide, ha elég g*ci vagy, és meg tudod téveszteni a ragadozót, ugyanez a helyzet. Tehát az élővilágban véleményem szerint az átverés, a g*ciség a túlélés egyik záloga. És bármennyire is társadalmi normák szerint próbálunk élni, mindig vannak köztünk is g*cik, akik pusztán a csalás és átverés erejével sokkal-sokkal többre viszik, mint egy jószívű, jólelkű ember. Még ha a g*ci egy tehetségtelen, fogalmatlan barom is. De legalább g*ci!

Én igyekeztem mindig jószívű lenni, ennek eredményeképp az élelmes g*cik olyan szépen kihasználtak, hogy oktatókönyvet lehetne írni róluk. Sokat töprengtem magamban, és az abszolút őszinteség útját választottam, erre még inkább hazugsággal és átveréssel válaszoltak a nők. Vajon ez ösztönös lehet? Ösztönből gondolja a nő, hogy egy g*ci férfi mellett nagyobb az esélye a túlélésre, mint ahogy az élővilágból számos példa is ezt támasztja alá?

Mint ahogy ösztönös lehetett az is, hogy az exemnek tényleg mindent megadtam, a seggét kinyaltam, órákig keményen dugtam, hogy esélyt ne adjak annak, hogy elhagyjon, erre visszament az ő exéhez, aki egy tirpák, verte, az anyját szemközt köpte (szó szerint) és mellette még más nőt is tartott? Én nem voltam neki elég g*ci???

Illetőleg: 8 éve a nagy semmiből felépítettem egy vállalkozást. Lettem végre valaki. A nőkkel nem bántam túl jól, 3 év alatt rengeteg nőt megdugtam, és akármilyen köcsög is voltam velük, ragadtak rám, és alig tudtam lerázni őket. Legalább 10 példát tudok arra, hogy kicsípte a gumit a lány felhelyezés közben, hogy felcsinálja egy érzéketlen g*ci...



2015. márc. 10. 21:51
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

#36 - 25 éves koromig egy senki voltam, apám meghalt, anyám alkoholista, semmim nem volt, még egy nyavalyás biciklim se. Volt, hogy úgy mentem a koleszba, hogy a hazaútra már nem kaptam pénzt, csak odafelére volt pénze anyámnak. A nők szemében se voltam senki, 10 év alatt 2 futó, és egy nem túl hosszú kapcsolat volt a mérleg. Aztán verejtékes munka árán csináltam egy kis Bt-t, amiből hamarosan kft lett. Ez tartott 3 évig, mikor is egy kisebb budai ház árát nem fizették ki, és majdnem csődbe mentem. Ez alatt a 3 év alatt volt annyi nőm, mint égen a csillag. Nem tudom, te mit tettél volna a helyemben, amikor vezetés közben az egyik dolgozód leszop mondjuk. Meg mikor záporpoznak az sms-ek, egyikből szó szerint idézek: Gyere és dugja meg! Nem tudom, elutasítanád e? Nem hogy csajoznom nem kellett, már komolyan menekültem előlük! 3 év alatt egyszer voltam diszkóban, és a bárpultig se jutottam el, már két csajt bemutattak nekem, 15 perc múlva már a táncparketten a gatyámat masszírozták, és szinte összevesztek rajtam, hogy melyikük szopjon le! Igen, csak leszopni is le akartak!

Ennek vége lett, igyekeztem levetkőzni a 3 év mocskát, hiszen az nem én voltam, egyáltalán nem. Azóta én vagyo szopóágon. És több, mint két éve nőnek egy szót sem hazudtam. Komolyan! Fentebb írtam, hogy hagytak is el emiatt... A többi meg csak kihasználta, hogy én elmondok mindent, és úgy és ott vertek át, ahol csak tudtak.

2015. márc. 10. 23:13
 42/50 A kérdező kommentje:
kedves 40-es. Azért a 145-ös IQ-d kissé hihetetlen. Nekem sincs már szerintem meg a 6 évvel ezelőtti 142, de hulla fáradtan is játszi könnyedséggel megy a fogalmazás és a helyesírás is. És nem tudom, honnan veszed, hogy kivénhedt 30-asokra vadászom. 2 év korkülönbség szinte semmi, és akkor már a huszonévesekről beszélünk. :P
2015. márc. 10. 23:21
 43/50 anonim ***** válasza:
# 41 Szar ez öreg,de vegyél erőt magadon és ne siránkozz a múlton.Tekints a jövőbe és légy nyitott.Majd amikor nem kattogsz ennyit ezen a dolgon szerintem akkor a legesélyesebb ,h betoppanjon egy megfelelő ember az életedbe.Vagy tényleg ismerkedj normális hozzá állású csajokkal bár szerintem erőltetni a párkeresést felesleges.Az ,h füveztél semmi extra mindent lehet okosan csinálni én már 10-11 éve vagyok rendszeres fogyasztó és nem ment az életem rovására normális egzisztenciával rendelkezem :))
2015. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a nők a magabiztos, erős(nek tűnő), érdekes férfiakat keresik, akikben látják a potenciált, hogy lesz belőlük valami, hogy haladnak előre az életben és van szenvedélyük. Az sem hátrány, ha mellette még nézel is ki valahogy.

Az egy érdekes pszichikai torzulás, hogy a fenti tulajdonságokkal rendelkező hímek 99%-ban egoista, buta pa****tok.


Én például pont a jószívű, "jófiú" kategóriából jövök. Mióta elkezdtem foglalkozni a fenti dolgokkal, tanulok,dolgozom, sportolok, élek, csinálok dolgokat, jobb az alkatom, annak ellenére, hogy úgy nézek ki, mint egy sportos stréber( az is vagyok és büszke vagyok rá), van egy gyönyörű barátnőm, akit kb hetente próbálnak lecsapni a kezemről, nálam sokkal helyesebb meg gazdagabb srácok is, de addig sem jutnak, hogy egy hétnél tovább beszélgessenek vele. Én ezt úgy látom ennek egyetlen oka van ennek: Látja bennem a fenti tulajdonságok egy részét és ezek MELLETT mégis "jófiú" lelkem van.

Nem az a gond, hogy egy srác jófiúként viselkedik, hanem az, hogy ezzel a tökeit is levágja, pedig ez nem lenne szükségszerű.

2015. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
nem siránkozom, nem rágódom, ez az egész hirtelen felindulásból, kb. 5 perc alatt íródott. Kissé szarul esett, hogy a (sokadik) lány adatlapján csak a szexista gyökerekkel való csevegések vannak, az én kedves, választékos flörtöm pedig visszautasítja. Hol élünk? A szétk*rnálak-ra válaszolnak, a szia, csodaszépek a szemeid-re meg elutasítás...???
2015. márc. 10. 23:27
 46/50 anonim ***** válasza:
Írom ezt úgy, hogy előttem szokott sírva röhögni azokon a dumákon, amikkel a többi lányt fel szokták szedni. Valahogy...van esze. Keress okos nőt. Aki emberileg okos, lelkileg gazdag.
2015. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Hogy értsd, sok munka árán igazán találhattál volna már hozzádillő normális nőt.(Az elején felmutatni minden lapot meg hiba.) Ha nem olyat keresel, tényleg elég g*cinek lenned. (Nem tudom h sok-e vagy kevés 145IQ, ugyanis fejleszthető,persze nem a végletekig.) sajnos nem sokat konyítok csodálatos anyanyelvünkhöz, talán mert nem tanultam, vagy csak hanyag vagyok.(utóbbi biztosan)
2015. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
A társkeresőket szerintem ne erőltessük annyira ilyen téren mert meglátásom szerint inkább az alkalmi,barátság extrákkal dolgok dominálnak.És meglehetősen felszínesek ezek az oldalak nagyon erősen a külsőre mennek az emberek online húspiac túlnyomó részt.Az meg egy megint más téma ,h nem válaszol és nem jössz be neki ez van.Sok a bizonytalan ember a t.keresőkön akik nem is igazán tudják ,h mit szeretnének?Sokszor olyanok is betűnnek nekem akik váltig állítják ,h nagyon bejövök nekik.
2015. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
44-es: ajánlom a 41-es számú kommentemet. Én soha, semmilyen segítséget nem kaptam senkitől, mindenem, ami van, én teremtettem elő. Anyám elitta a házunkat, én vettem másikat. Van autóm, nyáron tervezek venni egy másikat is (vagy motort), vannak ingóságaim, lassan egy teljesen saját házat is be tudnék rendezni. És egyáltalán nem vagyok rossz pasi, nem kopaszodom, nem pocakosodom, izmos, sportos vagyok, szépek a szemeim, jó a farkam, remekül főzök, mi kell még? G*ciség... :D
2015. márc. 10. 23:34
 50/50 A kérdező kommentje:
48-as: fontos részinformáció, amit még az első kommentek között is leírtam: egy ideje külföldön dolgozom, más lehetőségem nem nagyon van magyar lányt találni, csak a társkeresők. Vagy várok még pár hónapot, túlórázok, amennyit csak tudok, és a nyár végén már egy Porsche lesz a seggem alatt... És utána mindenki bekaphatja, mert ezt is magam értem el, mint eddig mindent!
2015. márc. 10. 23:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!