Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megalázva érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázva érzem magam ti mit tennétek a helyemben? 23/L

Figyelt kérdés

elég hosszú sztori de a lényeget megpróbálom tömören leírni

Volt egy 1 éves kapcsolatom amiben állandóan bántalmaztak fizikailag és lelkileg is. Szerencsére októberben megszakadt a fiúval a kapcsolat nagy nehezen leráztam... az volt az utolsó pont hogy terhesen is vert... ( fogamzásgátló szedése mellett estem teherbe és tudom hogy ez nem indok utálom magam amiért megcsináltattam az abortuszt...) azt is tudom hogy én voltam az ostoba hogy az első pofonnál nem hagytam ott nem sajnáltatni akarom magam... de nem tudok tovább lépni. egyáltalán nem szeretem őt, és boldog vagyok az új barátom mellett viszont nem tudom ezeket elfelejtni nem gondolom úgy hogy megérdemeltem volna, sajnos feljelenteni nem tudom mert könnyű testi sértések voltak és akkor nem mertem lépni... ti mit csinálnátok?:( hogy zárjam le? nem érzem a revansot..


2015. márc. 31. 20:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

úgy sajnálom, hogy ilyen retardált emberek írnak csak neked. :(

nem igazán tudhatjuk, hogy mi lenne jó neked, mert minden ember más.

van aki egymaga túlteszi magát a dolgon idővel, valaki orvoshoz fordul, de az is jót tehet hogy egyből új kapcsolatod lett, ahol jól bánnak veled és minden ok. fél év szerintem viszonylag hosszú idő ahhoz, hogy még mindig ennyire kivagy tőle. ezesetben talán egy pszichológus lenne a jó döntés.

2015. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert, ingyenesre is van lehetoseg
2015. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na ne vedd magadra, én csak kötekedek.
2015. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Ha terpeszteni tudott, vállalja a következményeit."

1. Írta, hogy szed tablettát.

2. Te csak akkor szexelsz, ha szaporodni akarsz?

Ilyen embernek minek kéne gyereket szülni? Hogy ellehetetlenítse az életét, meg a gyerekét is? Amikor abortuszt végeznek, a baba még egy öntudatlan kis húsdarab. Már várom a 0%-ot a válaszomra, de így van. Hadd döntse már el, hogy tönkre akarja-e tenni az életét vagy sem...


Kérdező: pszichológus, és sok idő.

2015. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
bírom ezeket akik írják hogy mekkora sz*ar vagy hogy volt abortuszod. viccesek ezek az emberek. :D
2015. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Néha megdöbbenek, hogy hogy lehet ennyi söpredék ember a földön. A kérdező nagyon nehéz időszakon ment keresztül és ti belerugtok mégegyszer. Igen, ő is hibás, de itt sokkal inkább a pasi volt az.

Jöttök itt az abortusszal, de akkor annak a magzatnak még nincs kifejlődve az idegrendszere, nem érez.

Ennie erővel a paraszt 0%-os és az ocsmány fiú válaszolók tömeggyilkosok. Gondoljatok bele, hány meg nem született gyereket húztatok le a WC-n. Mint az egyiknek már elmondtam privátban, ne itt éljétek ki, hogy az életben senkik vagytok.

2015. ápr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem az abortusz a probléma...hanem az, hogy nem lépett le az első pofon után. Nem tudom pontosan mikor estél teherbe kérdező, de ha a legelső pofon után, akkor még az abortuszt is elkerülhetted volna....


Kérj orvosi segítséget!!!


Amúgy voltam hasonló helyzetben, de az első pofon után kiléptem a kapcsolatból, mert ezt kell tenni aki nem akarja, hogy az első pofonból még egy legyen, meg még egy, aztán verés, hajtépés stb..


Kvázi beleegyeztél, hogy verjen a pasid, mert nem hagytad ott rögtön...

2015. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!