Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megalázva érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázva érzem magam ti mit tennétek a helyemben? 23/L

Figyelt kérdés

elég hosszú sztori de a lényeget megpróbálom tömören leírni

Volt egy 1 éves kapcsolatom amiben állandóan bántalmaztak fizikailag és lelkileg is. Szerencsére októberben megszakadt a fiúval a kapcsolat nagy nehezen leráztam... az volt az utolsó pont hogy terhesen is vert... ( fogamzásgátló szedése mellett estem teherbe és tudom hogy ez nem indok utálom magam amiért megcsináltattam az abortuszt...) azt is tudom hogy én voltam az ostoba hogy az első pofonnál nem hagytam ott nem sajnáltatni akarom magam... de nem tudok tovább lépni. egyáltalán nem szeretem őt, és boldog vagyok az új barátom mellett viszont nem tudom ezeket elfelejtni nem gondolom úgy hogy megérdemeltem volna, sajnos feljelenteni nem tudom mert könnyű testi sértések voltak és akkor nem mertem lépni... ti mit csinálnátok?:( hogy zárjam le? nem érzem a revansot..


2015. márc. 31. 20:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ne rontsa el az életét, egyszerűbb elvetetni a kölköt. Az ő életére nem gondol senki. Véget ért mielőtt elkezdődött volna. A csúnya rinyáló csávónak igaza van. Ha jóképű valaki, üthetik, vághatják a nőket, engedik nekik. Alig szakított a nagymenővel, de máris új barátja van. Revans kell neki.
2015. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Na nézünk oda, már előbujt a kérdezőből a védelmező.

Mit számít hányszor vert meg, már az elsőnél el kellet volna hagyjad.

De az, hogy szépíted csak egyre vall,hogy igaza van a 8/10 -nek.

2015. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt az abortusz,ilyen embernek ne is szüljön senki gyereket.Nekem is volt olyan szitum hogy nem éreztem a revansot,más dolgokkal kapcsolatban,majd szétbacott az ideg,nagyon sokáig.Én úgy nyugodtam meg egyszer,hogy hallottam a srácról,hogy mi a helyzet vele,elég nyomorult szituba keveredett,tehát visszakapta az élettől :) Nyugodj meg,ő is valamilyen formában megkapja a számlát az élettől.
2015. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna ilyen hamar beleugrani egy másik kapcsolatba. Vagy egyedül, vagy ha nem, orvosi segítséggel túllépni a dolgon. És utána pasizni.


És igen, sok veréstől, valamint egy abortusztól is megkímélted volna magadat, ha az első pofon/hajtépés után lelépsz.


Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de magadnak köszönheted az egészet.

2015. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár . Kívülről beledumálni könnyű .
2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
És az élettől miért jár nagyobb büntetés szerinted? Két pofonért ami begyógyul vagy a magzatelhajtásért, ami sosem lesz meg emiatt? Ha terpeszteni tudott, vállalja a következményeit.
2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A másik fele a dolognak, hogy azért döntöttem így mert mint írtam terhesen is megvert (hasba rúgott többször), és nem akartam vállalni azt a felelősséget hogy a gyerek esetleg sérülten születik..
2015. márc. 31. 20:41
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

kérdezd az új barátod ne itt sírj. ha pedig nem oldja meg a problémád akkor szakíts vele, kevés neked, ne használd ki, had legyen boldog


jézusom

2015. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Inkább az új barátodra koncentrálj mostmár, és örülj neki hogy vége az előzőnek. Ez az új kapcsolat tud neked segíteni a legjobban, és elfeledtetni a régit. Ezerszer jobb megoldás mint egyedül, a régi rossz kapcsolaton őrlődni még jobban. A revansot szerintem felejtsd el, egyébként se a te dolgod, majd megbünteti őt az élet. Jobb lenne ha már nem ezen kattognál és továbblépnél. Nem éri meg ezen agyalni mostmár. Tudni kell bizonyos dolgokat elengedni. Te is sokkal jobban fogsz járni.
2015. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk hogy az új hapsidda is gumi nélkül hemperegsz. Aztán majd mehetsz innen is abortuszra.
2015. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!