Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kompromisszum a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszum a megoldás ebben az esetben? ( Kutya a házban vagy azon kívűl? )

Figyelt kérdés

Párommal összeköltözés előtt állunk de nem sikerült döntésre jutnunk ebben az esetben.

Van egy 4 éves csivava kutyája, és nem szeretném ha állat lenne a lakásban.

Ő teljesen ki van akadva, a macskájáról nagy nehezen de sikerült lebeszélni, de a kutya hajthatatlan, mert hogy az náluk családtag és hogy az édesapját sem zavarta az állat bent a lakásban pedig 2 is van nekik. Persze ő csak egyet hozna.


Hiába mondtam neki hogy ahol eszünk, fürdünk főzünk alszunk oda ne jöjjön kutya és hiába fog takarítani a kutya szag a szőr mindenhol ott lesz!

Az udvaron ellehet csinálok neki kutya házat de máshová nem teheti be a lábát.


2015. ápr. 6. 22:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nem is kellene kutyástárs, nem választanék ilyen párt magamnak.

Kutyának, már ha van egyáltalán, kint a helye, bár nekem még oda sem kellene.

Bent a lakásban meg kizást, hullik a szőre, nyálas, engem ne nyalogasson, ne ugorjon rám, ne feküdjön oda ahol én, stb...szóval kizárt.

de azt nem értem, mikor összejöttél vele, nem gondoltál arra, ha esetleg összeköltöztök, mi lesz?

2015. ápr. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok, kiutáltad szegény macskát, aki ha egész életében szobamacska volt, garantáltan el fog pusztulni, mert nem tud kint boldogulni. A csivava szobakutya, ahogy korábban leírták, talán az egyik olyan kutyafajta, amelyiket semmilyen körülmények között nem lehet kint tartani. Szerintem szakíts a pároddal, nagyon korlátoltan gondolkodsz, látszik, hogy fogalmad sincs az állattartásról, ahogy az itt válaszolók egy részének sincs. (Nálatok annyi a kutyatartás, hogy kicsapjátok a kert végébe azt jól van). A párod meg nagyon gyenge ember lehet, ha meg tudod győzni, ami nem jó dolog ám, mert később is befolyásolható lesz és nemcsak általad.
2015. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
61%

"Nálatok annyi a kutyatartás, hogy kicsapjátok a kert végébe azt jól van"


Azert ne essünk mar at a ló túloldalára. Egy kutya a kertben is lehet boldog, az az o területe, nem feltétlenül kell beengedni a házba, ha jo helye van kint is. Nekünk rotink van kint, nagyon jol érzi magát, kintre lett szoktatva, be se jönne a házba, ha lehetne se. Egy kertes házban szep nagy kutyaollal megis minek engedném be, mitől lesz attól o boldogabb áruld mar el?

2015. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
43%

"Mondjuk én eleve nem ismerkednék olyanokkal, akik nem bírják a kutyákat."


En nagyon szeretem a kutyakat. De sohasem tartanek lakasban, es nagyon nem akarnek egy csivavaval egyutt lakni. fuggetlenul attol hogy azt nem is tartom kutyanak.

2015. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó előtti félreértettél, nem azzal van a gond, ha valaki kint tartja a kutyáját (kivéve ha csivava, vagy olyan kutyafajta, aki a gazda mellett szeret lenni). A kicsapja a kertbe kifejezés alatt azt értettem, hogy utána nem foglalkozik vele. Nem viszi sétálni, nem tanítja, nem játszik vele.
2015. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%

" (kivéve ha csivava, vagy olyan kutyafajta, aki a gazda mellett szeret lenni)."


Miért,van olyan faj is amelyik nem szeret a gazdája mellett lenni? :DD

2015. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

És még valami...ha tetszik,ha nem,a KUTYA NEM A HÁZBA-LAKÁSBA VALÓ!Ezt vegye tudomásul mindenki.


Az állat-állat,az ember-ember.Mindenkinek megvan a maga helye,épp ebben is különbözünk tőlük :)


Lehet szeretni-kedvelni-játszani velük,de azért ne velük aludjunk,ne velük nyalogattassuk magunkat. A gyomrom felfordul amikor ilyet látok.


Na meg amikor a kis retikülbe viszik :DD

2015. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
62%

Kedves 47. válaszoló. A csivava SZOBAKUTYA, aminek a HÁZBAN VAN A HELYE. Attól, hogy egy állat bent van a házban, a ház még nem változik állatkertté, és ha meg van nevelve a kutya, akkor nem megy fel az ágyra, nem megy be a konyhába, hálószobába stb. Komolyan ennyire korlátoltak az emberek?

Kedves kérdező, kompromisszumot kell kötnöd a pároddal. Ha szereted a párod, akkor elfogadod, hogy neki fontos az a kis dög, ő meg elfogadja azt, hogy te nem szeretnéd a hálószobában, fürdőben és a konyhában látni. Egy másfél kilós kutya komolyan ekkora gond?

2015. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
55%

"Az udvaron ellehet csinálok neki kutya házat de máshová nem teheti be a lábát."


Neked az a kompromisszum, hogy kijelented, hogy az lesz, amit TE akarsz?

Egyáltalán mit gondoltál, amikor megismerkedtetek? Egy emberhez hozzátartoznak az állatai is, ha vannak.

Mi lesz a következő lépés a macska és kutya után, amiben az erődet/akaratodat akarod fitogtatni?

2015. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!