Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kompromisszum a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszum a megoldás ebben az esetben? ( Kutya a házban vagy azon kívűl? )

Figyelt kérdés

Párommal összeköltözés előtt állunk de nem sikerült döntésre jutnunk ebben az esetben.

Van egy 4 éves csivava kutyája, és nem szeretném ha állat lenne a lakásban.

Ő teljesen ki van akadva, a macskájáról nagy nehezen de sikerült lebeszélni, de a kutya hajthatatlan, mert hogy az náluk családtag és hogy az édesapját sem zavarta az állat bent a lakásban pedig 2 is van nekik. Persze ő csak egyet hozna.


Hiába mondtam neki hogy ahol eszünk, fürdünk főzünk alszunk oda ne jöjjön kutya és hiába fog takarítani a kutya szag a szőr mindenhol ott lesz!

Az udvaron ellehet csinálok neki kutya házat de máshová nem teheti be a lábát.


2015. ápr. 6. 22:09
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
31%

"Szerencsétlen macskával mi lesz?"


Na hagyd már légyszives! Talán a macskát pólyába-bölcsőbe kell nevelni,jaj mert kint baja lesz.

A macska tökéletesen jól el van kint,évszázadok óta! Nem haltak ki eddig se.Nehogy sírva fakadj,mert nem mehet a házba.

2015. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
48%
Kutya marad szepen a parod csaladjaval. Ez az egy megoldas van.
2015. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
46%

10-es!


Hogy a csudába jön ide a vakság? :D

Hát ne őrjíts már meg.Természetesen,ha valakinek létfontosságú,hogy pl a kutya mellette legyen 0-24-be az más.De az,hogy kanapéról a bútorra,asztalról a gazdi ölébe ugorjon,hogy végignyalhassa az arcát,ne adj Isten puszilkodjanak,na arra kajak nincs szükség.De kinek hogy...


Nem is olvasom tovább a kommenteket,mert csak felidegesítetek.


Szevasztok!

2015. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
46%
az valoban kompromisszum lenne , ha a kutya kinn tarthato lenne, de a csivava tenyleg nem kinti kutya, ot kb halalra itelned ezzel, foleg ha eddig ahhoz szokott, hogy a lakasban van . en sem partolom, hogy az allatok a lakasban legyenek, de vagy elfogadod hogy benn legyen nalatok 1-2 szobaban csak ( tobbibe nem engeditek be ) vagy marad a parod szuleinel az allat. ha nem tul messzire koltoztok toluk, akkor hetvegente v szabadabb hetkoznapokon is tud a parod kutyazni. egyebkent fura, hogy a kutyara mondtal igent, a legtobben a macskat meg csak csak beengedik.
2015. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk benti kutyánk van (vár panelban máshogy nem is lehetne), mégsem ugrál a bútorokon a kutya, az ágyba se fekszik be, mert még pici korában meg lett neki tanítva, hogy nem szabad. Minden másnap van porszívózva (néha minden nap), mégsem járunk térdig a kutyaszőrben és kutyaszag sincs, pedig évente csak 1-2 alkalommal van fürdetve a kutya.

Szerintem ne költözzetek össze, ha már ilyen kis dologban sem vagy hajlandó engedni. Hagyd, hadd találjon jobb barátnőt. :)

2015. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
35%

Rühellem a kutyab*zikat.

Kérdező, biztos, hogy kell ez neked? Mindegy, te dolgod...

2015. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
32%

"és kutyaszag sincs"


Van az, csak te mar nem erzed.

2015. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
85%

szerintem a kérdezo a férfi....

szoval, vagy a kutya marad a párod apjáná, vagy egyutt megnevelitek a kutyát..

más opcio nincs. én nem vagyok egy állatb.u.zi, de a csicsava nem kintre valo..pláne, ha eddig a takaro alatt volt tartva.

2015. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
29%

Nevelés ide vagy oda, nincs olyan kutya, amelyik ne nyalogatná a saját seg.ét, aztán meg nyalogatja a gazdi kezét/arcát...., és még azt mondják rá, családtag :D Nekem egyik családtagom sem csinálja ezt.

Főleg emiatt igénytelenek a kutyások. És büdös a lakásuk, a kocsijuk, bár ők ezt nem érzik, mert megszokja az orruk. Én sem tudnék állattal együtt élni a házban, higiéniai okok miatt. Száll a szőr az ételbe, mindenre, rá van tapadva a ruhára, fúj. A szőnyeg kutyanyálas. Undorító az ilyen lakás, bár napi szintú takarítással valamennyire látszatra enyhíthető a helyzet, de a bacik ottmaradnak. Nehéz helyzet, mert a csivavát viszont tényleg nem lehet kint tartani. Tehát csak ott kellene hagyni a szülőknél.

2015. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
23%

19 teljesen egyetértek veled!!!

(én nem tudnám elfogadni ezt a helyzetet...hál istennek nem is volt -kutyás- párom)

2015. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!