Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40-éves férfi vagyok. Megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-éves férfi vagyok. Megismerkedésünk előtt egy évvel meghalt a párom gyermeke. Még nincs túl rajta. Most terhes tőlem. Későbbre terveztük. Megijedt. Besokalt. Kidobott. És elveteti. Nincs párom, gyermekem, életem. Feladom! Megérti ezt valaki?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

Az írásaid alapján Te mindent megtettél mait egy Társ megtehet.Le a kalappal előtted!

Akármilyen nehéz is,most próbáld elfogadni az Ő döntését.

De ha nem ellenzi,mégis maradj észrevétlenül az életében.Továbbra is érezze,hogy rád mindig számíthat.

Azután az idő majd eldönti,hogyan alakulnak a dolgok.

A párod a legnagyobb csapáson esett át amit az élet kioszthat.Nem csoda ha depressziós!

Mindenképp szakemberhez kellene fordulnia!Amíg még nem késő :(

Ezt kellene a szülőknek is megérteni.

Egy ilyen tragédia után nem kizárt,hogy akár öngyilkosságot is megkísérel.

Kitartást és sok erőt kívánok neked,nektek!

F40+

2015. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
A legrosszabb ,hogy tényleg nem tehetek semmit.És a tehetetlenség is csak fájdalom. Nem gondoltam arra sosem ,hogy létezik ekkora tragédia az ember életében. Senkinek sem tudok erről beszélni.Azért is döntöttem el ,hogy írok ide. Hogy legalább beszélni tudjak róla.Talán valaki megért. Jól esik,hogy nem csak én gondolom azt ,hogy nem csak én rontottam el és hogy túljutnánk rajta ahhoz ő kellene.És neki kellene segítséget kérnie.vagy legalább is elfogadnia.
2015. okt. 15. 09:47
 23/63 A kérdező kommentje:
És most közbeszólt az élet! Nem csinálták meg a beavatkozást mert nem lehetett altatni. Jövő héten kedden kell ismét mennie! Ez is jelent valamit!! Bár beszéltem ma Vele és csak azt erősítette meg ,hogy NEM akar engem. Mert nem működne. De csendben leszek és várok.Hátha kapok egy esélyt! Mást nem tehetek.azt hiszem.Jó lenne egy angyal aki segít! :(
2015. okt. 15. 21:00
 24/63 anonim ***** válasza:
De ő mit mond, miért nem akar téged? Hátha elgondolkozik még ez az egy hét alatt!!
2015. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

Hol áll a dolog?

Sikerült valamit tenned?

2015. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nem akar senkit, de mitől nem akar senkit, eddig akart téged, hisz veled volt!
2015. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Mit mond ,hogy miért nem akar engem? Azt mondja,hogy nem akar kapcsolatot.mert nem működne.nem akar problémát. nyugalmat akar és a kisfiúval foglalkozni. Miért volt velem eddig?Itt van a csavar az egészbe. Mert ennél a válaszánál tudom azt ,hogy becsapja magát! Ha nem tudnám akkor elengedném.Azt mondja ,hogy talán azt az érzést kereste ami az elvesztett gyermeke iránt érzett. és mert akkor jó volt mert nem éltünk együtt.Ez pedig nem így van teljesen. Ezt tudom.Ráadásul ma mikor beszéltünk kiderült más is.A döntése szerinte végleges.Tudom is most már miért.Kérdeztem tesója mit mondott.Azt mondta hogy ő tudja hogy mit akar de örül ,hogy most kiáll a döntése mellett. Na ez az amiért ragaszkodik a döntéséhez.Pedig nem most kellene elkezdenie. És nem ezzel a döntéssel.Mert ez nem jó így!!
2015. okt. 15. 22:25
 28/63 anonim ***** válasza:
milyen kisfiúval? van másik gyermeke?
2015. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Igen! Említettem már hogy van egy most 6-éves kisfia !
2015. okt. 16. 09:31
 30/63 A kérdező kommentje:
Végigolvastam és nincs benne az amikor írtam,hogy van egy egészséges kisfiú is. Ő most 6 éves. ( és nap mint nap arról beszélt ,hogy milyen jó lenne egy kistestvér) :)
2015. okt. 16. 13:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!