Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40-éves férfi vagyok. Megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-éves férfi vagyok. Megismerkedésünk előtt egy évvel meghalt a párom gyermeke. Még nincs túl rajta. Most terhes tőlem. Későbbre terveztük. Megijedt. Besokalt. Kidobott. És elveteti. Nincs párom, gyermekem, életem. Feladom! Megérti ezt valaki?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Sokat tudnék írni,hogy milyen dolgok történtek.De már nem panaszkodom. Nem tudok. Úgy érzem széttaposott az élet.Nincs már az akit szerettem és mindenem neki adtam. Elment és nem tudom ,hogy valaha is vissza tér-e.Mert már akivé vált a szerelmem az már nem az aki az az elmúlt egy évben együtt voltam. Már egy hideg és idegen ember. Ez az életemben a legnagyobb csapás. Volt hosszú évekig tartó kapcsolatom. Kétszer is. Majdnem 9 évig tartott mindkettő. Nehezen ment utána újra kezdeni de ezt nem is tudom összehasonlítani azokkal. Könnyebb feladnom mint ezzel élnem.Nem bírom már ezt a várakozást a semmire. Jövő hét vasárnap november 1.
2015. okt. 25. 16:45
 52/63 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező!


Nem biztos, hogy szerencsés, ha két lelkileg sérült ember talál egymásra, és nem egymást segítik, hanem negatív irányba befolyásolják. Sajnálom a nőt is, de most kapott egy új esélyt az élettől, hogy újrakezdhessen mindent, ez nem mindenkinek adatik meg. Mitől ijedt meg? Hogy újra megtörténik a baj? Szakember segítségére nem gondoltatok? Minden jót!

2015. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Lesz másik társad, normális, idegileg stabil, aki megadja neked a boldogságot, szeretni fog, becsülni és nem látókra fog hallgatni, hanem az érzéseire.

Csak tarts ki! Szedd össze magad, mindig a legváratlanabb időben jön a változás, majd amikor nem számítasz rá, valaki betoppan és visszaadja a hited! Rendezkedj be egy új életre, vegyél magadhoz egy kiskutyát, lekötné a figyelmed. Vagy valamit találj ki ami eltereli a gondolataid, de mégsem hagyhatod el magad mellette. Te megtetted ami tőled várható volt maximálisan, most már tovább KELL lépned. Kívánom, hogy találd meg a megnyugvást és a boldogságot!

2015. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

Kemény lesz amit írok kérdező!


Már ott elrontottad hogy olyan személlyel kezdted, aki ilyen "látót" engedett a lakásába. Nem akarok ennél rondábbat írni, remélem kinyílt a szemed és leszel olyan erős, hogy több gyenge jellemet nem engedsz magadhoz közel. Sokat kell még tanulnod ahhoz, hogy eljuss arra a szintre, hogy felismert kik az energiavámpírok, és kiket kerülj el messziről.

2015. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

felismerd*

kedztél*


bocs a helyesírás miatt.

2015. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki aki olvas és válaszolt idáig! Már jó sok idő eltelt azóta ,hogy leírtam ,hogy mi történt velem.Sok mindenen keresztül mentem. Voltam elég sokszor nagyon magam alatt.Egy kicsit segített ,hogy írtatok.Szerencsére nem volt olyan aki viccet csinált volna a helyzetemből.Ezt nagyon köszönöm.Éreztem azt is ,hogy lélekben van aki mellettem van.Aki sejti,hogy milyen "helyzetben" vagyok. Voltam. Történt azóta pár olyan dolog ami kimozdított egy picikét.

A legutóbbi hozzászólónak: Megértem amit mondasz.És valamilyen szinten lehetne igazság is abban amit mondasz.De én egészen máshogy látom ezt! Én tudom ,hogy milyen óriási sokkot jelent elveszteni a gyermeked.És mekkora fájdalom és kétségbeesés van ilyenkor egy anyában.Mindenbe kapaszkodik.Mindent megtesz azért hogy ne így legyen.Nem tudja "felfogni" azt ,hogy nincs többé.Saját magában keresi a hibát saját magát okolja.Mindenért. Érted ezt? Én tisztában vagyok vele! És amit tett ,hogy elfordult tőlem és elvette a babánk életét azt igen is ,hogy megértem.És azért volt ,azért van ez a nagy "harc" bennem mert vissza akarom kapni őt! Mert szeretem! Minden egyes porcikámmal őt akarom.És azt ,hogy valahogyan vissza segítsem ahhoz ,hogy önmaga lehessen.Hogy elfogadja és feldolgozza azt amit az élet tett vele! Soha nem szerettem ennyire senkit.Soha nem ragaszkodtam senkihez ennyire. ( Volt már sok-sok éves kapcsolatom .) És mivel ezt érzem és tudom ,tisztában vagyok vele hogy EZ a kapcsolat az amit nagyon sokan keresnek.És vágynak rá.De nekem megvan.És nem engedem el. Mert mindkettőnknek szüksége van a másikra. Mert egymáshoz tartozunk.


Mióta megtörtén az amitől nagyon féltem ( túl van a megszakításon) történt valami.

Beszéltem szakemberrel aki mondta ,hogy számíthatok rá mert lehet ,hogy megtörténik.

Megtörtént. Ismét beszélünk. Normálisan.Úgy érzem ,hogy lassan de határozottan kezd visszajönni az a "lány" akit ismerek.Aki bennem él. És ez mindennél többet jelent.

Nem utasít el.Sőt keres.

Elmentem hozzá.Átöleltem.Megszorított.Magához szorított.Fogtuk egymás kezét és néztük egymást és néztük egymás szemét.Kaptam puszit.És adhattam is.

Mikor pedig elköszöntünk akkor Ő kérés nélkül megcsókolt. Mert akarta.

Érhet ekkora öröm valakit? Ekkora jó ? Esküszöm bármire ,hogy összeteszem a kezem ha visszakapom életem értelmét!!!! Hálás leszek és soha nem fogom elfelejteni ,hogy Ő nekem a mindent jelenti. Ő nekem a legnagyobb kincsem.

És lehet,hogy vissza fogom kapni.És vele együtt az életemet is!

2015. nov. 1. 12:18
 57/63 anonim ***** válasza:
Minden esetre további sok boldogságot Nektek!Ritka az ilyen férfi,aki így tudja szeretni a párját.
2015. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, a szefósokat szeretik :D Nyilván kell vissza!
2015. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Kedves 58-as. Remélem megtalálod a társadat aki elfogad olyannak amilyen vagy. Legyen szép napod!
2015. nov. 8. 18:06
 60/63 anonim ***** válasza:
14%
Kikapartatja a gyereket ami rendbe rakná a meggyötört lelki világát. Gratulálok.
2015. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!