Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40-éves férfi vagyok. Megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-éves férfi vagyok. Megismerkedésünk előtt egy évvel meghalt a párom gyermeke. Még nincs túl rajta. Most terhes tőlem. Későbbre terveztük. Megijedt. Besokalt. Kidobott. És elveteti. Nincs párom, gyermekem, életem. Feladom! Megérti ezt valaki?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon fájt olvasni, amit írtál. Mélységesen együtt érzek veled, és nagyon sajnálom, ami történt.

Ne keresd őt többé, lemondott rólad, és a magzatról. A saját egészséged érdekében túl kell lépned ezen, meggyászolni az elvetetett magzatot, és megtanulni együtt élni ezekkel.

Örömöt kell találnod másban, nem kapcsolatban, emberben, hanem tevékenységben. Amikor lelkileg rendbe jössz, hidd el nekem, jönni fog egy nő, aki úgy ahogy van, tökéletes lesz számodra, és te is neki. Vele lesz jövőd, és nem problémás jelened.


El kell engedned a jelenlegi helyzetedet, ezt a nőt, és esélyt adni magadnak egy boldog jövőért.


Ha szeretnél privátban beszélgetni, írj nyugodtan, szívesen meghallgatlak!


Kitartást!

2015. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
61%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, így lehetséges mások írták, amit én fogok. Azt gondolom, hogy a párod "sokkot" kapott, hogy ismét gyermeke születhet. Olyan nagyfokú fájdalom lehet benne, hogy ezt a helyzetet most nem tudja "józanul" megélni. Valahol érthető is, hiszen borzalmas dolgokon mehetett keresztül az elmúlt időkben. Talán érezhet némi bűntudatot is a meghalt gyermeke miatt, hogy esetleg a szeretetét egy új érkezésének adhatná, és erre a szeretetre lelkileg még nincs felkészülve. Biztos vagyok benne, hogy majd ti szépen rendeződtök és majd minden letisztul bennetek ebben a nehéz időszakban. Csak türelem, kitartás, megértés és persze sok sok szeretet kell hozzá - ami meg is van. Sok sikert kívánok!
2015. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó, én az utolsó előtti válaszoló vagyok.


Én is rengeteg időt, energiát fektettem be egy hasonlóan sérült emberbe, annak reményében, hogy újra egy párt tudunk majd alkotni. 1 teljes évem ment rá, a napom minden percét kitöltötte az, hogy hogyan segítsek neki, hogyan pátyolgassam a lelkét. Volt ez napi több óra beszélgetés is.


Mi lett az eredménye? Engem kirúgtak, amiért nem tudtam megfelelően teljesíteni, ő eközben munkát talált. Az ő élete rendeződött, az enyém romokban volt, ráadásul el is hagyott. A lelke viszont még mindig romokban, nem tud senki segíteni rajta, mivel Ő NEM TESZ ÉRTE SEMMIT!


Nem szabad a saját életünket feladni egy olyanért, akin nem lehet segíteni.

2015. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
93%
Utolsóval egyet kell értenem
2015. okt. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
88%
Kedves utolsó! Semmikepp nem szabad a sajat eletunket, lelkunket bealdozni egy olyan kapcsolatnak, aminek semmi ertelme, vagy egyszeruen ami menthetetlen -teljesen igazad van.
2015. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

kedves hozzászólók! Köszönöm ,hogy támogattatok és segítettetek nekem.Nagyon jó érzés,hogy vannak ilyen emberek! Ez már lassan a harmadik hét,hogy csak gondolkodom és próbálkozom.A gondolkodás segített sok dologra rájönnöm.A próbálkozás -email,skype,-semmivel sem vitt előrébb.Sőt ha lehet még nagyobb ellenérzést váltott ki a páromból.Azaz most már ki lehet mondani ,hogy exem.

A második orvosi beavatkozás sem "sikerült".Ismét nem vették el a gyermekem életét.Nem lehet még az anyát altatni.Ismét egy hetet kell várni.Nagyon küzd az életben maradásért.Az én lányom!Érzem ,hogy lány! :( De mára azt hiszem eljutottam odáig,hogy el kell engednem.Semmi esélyem sincs arra ,hogy megszülessen. :( Nem tudok semmit tenni érte. Csak a fájdalom és a tehetetlenség és az érzés marad. De ezek mindíg bennem maradnak.Sosem fogom megbocsájtani az anyának ezt a tettét.Hiszen már egy élő emberről van szó.Bár még nagyon kicsi de él! És ezt én nem is nevezhetem másnak mint gyilkosságnak. Elmondása szerint ez segít szembe néznie az elvesztett gyermeke halálával.Tudom,hogy mekkora trauma elveszteni egy gyermeket.Már most tudom.Igaz nincs semmi emlékem ,nem töltöttünk el még egy percet sem együtt de belőlem egy kicsi rész.Egy élet! Ami hozzám tartozik.És egy döntés és egy rossz emlék miatt ő fog "szenvedni". Esküszöm,nem merek belegondolni ,hogy mi fog történni!Bízom abban ,hogy fájdalom nem fogja érni! De nekem ezerszeresen fáj! És ez borzasztóan eltávolít az anyától! Elindult egy olyan érzés irányába ami sokkal erősebb és intenzívebb mint amit érzek iránta!Mert ezt teszi! Aki ezt képes megtenni csupán azért mert Neki hiányzik valaki az valóban egy önző ember! És még nagyon enyhén fogalmaztam.Meg tudtam volna bocsájtani neki mindenért.Hogy ilyen helyzetbe kerültem,hogy ekkora fájdalmat okozott bármit és minden tüske nélkül kész lettem volna folytatni. De már nem akarom! Ezzel a tettével nagy bűnt követ el.És Soha nem teheti jóvá!! Ha egyszer eljutna odáig,hogy fel tudja fogni a tette következményét akkor sem tudna tenni semmit.Max majd tud valami bűntudatot maga ellen mondani amit megbánt. Nem érdekel.Sem a fájdalma sem ő! Nem fogadom el és nem is támogatom a döntését. Nem ! Hány ember életét teszi tönkre? Hány ember életét befolyásolja? Milyen jogon?Azért ,mert Ő ezt érzi. Tegye! Mindenki vissza kapja az élettől azt amit adott. És nem fogok foglalkozni vele semmilyen formában.Miután konkrétan meg fogom tudni ,hogy megtette, elmondom a szemébe,hogy mennyire jellemtelen akarat gyenge őnző ember ő! Nem érdekel hogy meg fog sértődni.Sokkal jobb is lesz.Ki akarom törölni az agyamból teljesen.Mert én leszek majd a hibás.Nem érti meg,hogy mit tesz. Nagyon sok minden kijönne most belőlem de nem hiszem ,hogy ez bárkit is érdekelne. Maradok addig amíg meg nem történik a "beavatkozás". Itt leszek és olvasom a válaszokat.Biztosan néha írni is fogok ,hogy mi történik éppen! Köszönöm ,hogy megértetek. Nagy segítség ez!!

2015. okt. 21. 16:34
 47/63 anonim ***** válasza:
33%

Ha mindenki visszakapná azt amit ad, akkor orbán már nem élne! Ne legyen benned gyűlölet, ellenségesség! Próbálj nyugalmat erőltetni magadra! Mindenki másként gondolkodik, és érez! Légy az aki megbocsát, és túllépsz az egészen!

A gyerek a nőkben fogan, és ezért ők döntenek felőle!

Te max a farkad vágathatod le!

2015. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy gondoltam, hogy ha valakit el akarnak vetetni,akkor már maga a gondolat miatt is furcsa lesz, ha mégis megszületik. Nem szeretnék úgy gyermeket, hogy már szóbakerült az abortusz.
2015. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi a helyzet?
2015. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

Mi a helyzet?

Nagyon sok minden. Próbáltam megértetni vele ,hogy segíteni próbálok. Mondja el ,hogy mi zajlik benne.Ne ellenség legyek . De folyamatosan elutasított ,hogy miért segítenék ÉN Neki? Olyan nincs ,hogy valaki önzetlenül teszi.

Aztán tudomásomra jutott ,hogy a beszélgetéseinket folyamatosan elküldi egy olyan "személynek" akiről azt hiszi ,hogy a barátnője. Egy lény aki magát "látó"-nak mondja."okos " és "bölcs" tanácsokkal látja el és megmondja azt ,hogy mit is kell arról gondolni amit én mondok.Megmondja azt ,hogy mi az igazság!Én hazudok mert magam minősítem amikor rólunk beszélek és kérem az exem ,hogy térjen már észre. Zsarolom amikor azt mondom ,hogy ezt nem teheti meg mert ez többet ér annál amit csinál.Hogy félre vezeti magát.

volt egy írásom amiben elmondtam azt ,hogy mit érzek ,hogy mennyire magam alatt vagyok.Elmondtam hogy nem tudom elviselni a fájdalmat amit érzek .Mellette szeretnék lenni.

És itt a döbbenet! Megingott!!! Egy ideig vissza tért a régi párom! Megértette amit akartam mondani! Azt mondta : Mi van akkor ha ez igaz amit mondtam? Akkor tényleg tönkretettem egy embert és még egy babát is megölök!

Erre a válasz: "Elolvastam. Én zsarolást is érzek benne. De hallgass a szívedre, az nagyon fontos. Ne hagyd, hogy ez a szöveg teljesen befolyásoljon. Vonatkoztass el egy kicsit. Mindenki jó ember. Ebből indulj ki. De van akivel együtt tudunk élni és van akivel nem működik ugyanez."

A legnagyobb fájdalom nem is ez. Mert ez a nőt semmit sem ér. Abból él ,hogy gyenge embereket segít úgy hogy ilyen bölcs és okos tanácsokkal látja el!

Exem akkor ismerte meg amikor a kislánya már kórházban volt.Elmondása szerint rengeteget segített neki.Lelkileg! Aztán a megismerkedésük után két héttel már a nő ott aludt nála.Mert nem tudott máshol aludni mert a volt férje nem engedi. Kapott lakáskulcsot hogy jöjjön amikor akar. Mikor a exem családja megtudta ,hogy már fel is jár és ott is alszik határozottan kijelentették ,hogy hallani sem akarnak ilyenről.Nem akarják,hogy ezzel a lénnyel tartsa a kapcsolatot és azt meg pláne nem hogy az otthonába beengedje. Ezután már nem volt publikus hogy mikor alszik ott. Mert persze még feljárt.A mai napig szokott eltölteni ott éjszakákat.Azért mondtam el ezt ,hogy mindenki lássa azt hogy milyen is ez a "látó"

Azt is bebeszélte exemnek ,hogy ebben a terhességben fog "visszaszületni" az elvesztett gyermek!!!

Még nagyobb fájdalmat okozva neki.

Tehát nem szeretem és nem tartom semmire ez a nőt.

És mégis ő volt az aki elolvasta azokat a beszélgetéseket

ami két ember magán beszélgetése volt.Csak a kettőnké.

Ráadásul véleményt és tanácsot is merészelt adni.

És ez volt az a pont amikor én is elvesztettem őt! Amiért ezt tette. Elárult és hátba szúrt.Megbántott és még nagyobb fájdalmat okozott.Hát ki tudja mikről is tudhatott az a nő?

Miket mondhatott rólam? Miben befolyásolhatta?

Undorító!

Én sosem gondoltam arra ,hogy a magán beszélgetéseimet bárkivel is megosszam. Beszélni lehet róla.De az egészet átadni másnak! Az nagyon durva.

A lényeg az ,hogy meg akar tőlem szabadulni.Ezeket a szavakat használt.A beszélgetésük alatt. Nekem ezt,így sosem mondta. Ha így mondta volna már régen nem itt járnánk. Mert megszabadulni az agresszív vagy alkoholista emberektől kell. És az is hozzá tartozik ,hogy azért is veteti el mert ha megszülné akkor nem fog sosem megszabadulni tőlem!

Csak és kizárólag a gyermeket sajnálom.

Kedden elmegy és elveteti! És bármennyire is fáj azt kell mondanom ,hogy tegye is meg! Nem is szeretném ha ilyen anya nevelné fel!! Mert persze nem lenne semmi esélyem ,hogy velem legyen a gyermek.

Feladtam és ide jutottunk.Érzem a hiányát de nagyon húz el a tudat tőle ,hogy milyen lett. Nem ismerem.Nem ő az.

Mit teszek? Még nem döntöttem el. De már nem tudom sokáig húzni a dolgot. Kezdem elhinni azt hogy semmit sem érek valójában.

2015. okt. 24. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!