Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóljak a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szüleinek vagy valakinek? Szerintem azért ez durva.18l

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csajjal jött össze. Persze titok, de nagyon szerelmesek, a srác legalábbis totál odavan érte... Én rájöttem, lebuktak előttem. Azt mondta ne mondjak senkinek egy szót sem. Egyelőre még titok, mivel nagyon friss a dolog, de régóta tetszik neki a csaj.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol beteges. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy fiúval van.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de azonnal rávágta, hogy az ő dolga, tudja mit csinál. Én ezt nem érthetem.



Sajnos látom, hogy madarat lehet veke fogatni, olyan boldog. Mondta azelőtt ,mielőtt megjegyeztem nem helyes ez ami van köztük, hogy nagyon jól érezték magukat, mesés volt minden. (Külföldön voltak 10 napig, ott gabalyodtak össze, de már előtte feltűnt, hogy nagyon tetszik neki, mindig nézte)


Mi tévő legyek? Beszéljek a csajjal, hogyha szereti, akkor hagyja békén, szakítsa meg vele a kapcsolatot? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Nevetséges és ijesztő ez az egész? Beszéljek az anyukájával vagy mondjan nekik, esetleg a csajnak, hogy kitálalok?


A srác nem ezt érdemli, emiatt a nő miatt nagyon rossz lesz neki. Hogy képes ilyesmire ez a nőcske. Oké, hogy amúgy nem r!b!, se semmi, de akkor is...


Adnátok tanácsot???


Mennyire nagy a baj?


2015. okt. 20. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen barát mellett nincs is szükség ellenségekre.

Mégis, miért te akarod megmondani, hogy neki mi a jó, és mi nem? Neked furcsa. Neki meg ez a boldogság. Nem vagyunk egyformák. Fogadd el, hogy ő ezt szeretné, fogadd el, hogy szeretik egymást, és boldogok. Tudod, az a két szám semmit nem jelent, ha két ember szereti egymást.

2015. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
92%

Kiccsillag, hol élsz te? Kinek képzeled magad, hogy a felnőtt ismerősöd magánéletébe akarsz beleszólni? Semekkora baj nincs, ennyi infoból legalábbis nem úgy tűnik. Oké, kicsit szokatlan a 18-25 éves felállás, de senkinek semmi beleszólása nincs. A fiú szüleinek sem, csak zárójelek közt jegyezném meg... nemhogy neked.


Szépen vonulj vissza, nyalogasd a sebeidet, feltételezem neked is tetszett a srác, ha ennyire fáj, hogy összejött egy amúgy rendes nővel, akivel boldog. Ezt megértem, ez fájdalmas, de hát istenkém, a szerelem ilyen, egyszer szélvédő vagy, máskor szúnyog.

2015. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
85%

Szóval a 25 éves az vén tyúk?! :D Hát köszi :D Én is annyi vagyok, de nem tartom magam annak ;)


Nem a "vén tyúkra" vagy féltékeny, hanem arra, hogy nem veled jött össze ;)

2015. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

És te lennél a botrány kirobbantója? Értem már!

Egyébként meg akkor sincs semmi közük hozzá. Lenne, akinek nem tetszene. És? Nehogy már pár rosszalló idegen mondja meg, hogy ki kivel lehet boldog.

2015. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

"Kisvárosban élünk, botrány lenne belőle. Nem semmiért van titokban."


Bakker, valaki sunyiban feltalálta az időgépet? Vagy hogy kerültetek vissza egy egész kisvárossal 1915-be? HAHÓÓÓ! Eltelt 100 év. Ma már semmi botrány nincs abban, ha két nagykorú ember szereti egymást.


(A vén tyúkozást nem is minősítem, de valszeg tud valamit az a tyúk, amit te nem... :D kis csipaszveréb.)

2015. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
70%
Kulturalt levelet irtam neked..:) Tenyleg meg csak valaszra sem meltatsz?:)
2015. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még mindig nem tiszta, hogy pontosan mitől akarod "megmenteni".


Viszont semmi jogod beleszólni az életükbe, vagy tönkretenni a boldogságukat.

2015. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 Dr. Kangörcs ***** válasza:
78%

#17: a boldogságtól. Mert szerinte akkor lehet két ember boldog, ha a koruk azonos, és nem akkor, ha szeretik egymást.

Kérdező, te meg ne nevezd magad barátnak, mert nem vagy az. Mellesleg féltékenységszagot érzek a levegőben. Az empatikus képességeid, és az érzelmi intelligenciád pedig valahol jóóó mélyen lehet.

2015. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
A ..sz közöd van neked hozzájuk. Irigy vagy, mert unalmas az eleted, vagy, hogy nem teged dug? :)
2015. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 Lilikécske ***** válasza:
77%

"Hogy képes ilyesmire ez a nőcske."

Mire? Szívből szeretni valakit? Nem tudom, de látom, neked ez idegen érzés.

2015. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!