Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóljak a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szüleinek vagy valakinek? Szerintem azért ez durva.18l

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csajjal jött össze. Persze titok, de nagyon szerelmesek, a srác legalábbis totál odavan érte... Én rájöttem, lebuktak előttem. Azt mondta ne mondjak senkinek egy szót sem. Egyelőre még titok, mivel nagyon friss a dolog, de régóta tetszik neki a csaj.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol beteges. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy fiúval van.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de azonnal rávágta, hogy az ő dolga, tudja mit csinál. Én ezt nem érthetem.



Sajnos látom, hogy madarat lehet veke fogatni, olyan boldog. Mondta azelőtt ,mielőtt megjegyeztem nem helyes ez ami van köztük, hogy nagyon jól érezték magukat, mesés volt minden. (Külföldön voltak 10 napig, ott gabalyodtak össze, de már előtte feltűnt, hogy nagyon tetszik neki, mindig nézte)


Mi tévő legyek? Beszéljek a csajjal, hogyha szereti, akkor hagyja békén, szakítsa meg vele a kapcsolatot? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Nevetséges és ijesztő ez az egész? Beszéljek az anyukájával vagy mondjan nekik, esetleg a csajnak, hogy kitálalok?


A srác nem ezt érdemli, emiatt a nő miatt nagyon rossz lesz neki. Hogy képes ilyesmire ez a nőcske. Oké, hogy amúgy nem r!b!, se semmi, de akkor is...


Adnátok tanácsot???


Mennyire nagy a baj?


2015. okt. 20. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező tiszta h.lye
2015. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a csaj használja ki a pasit hanem fordítva. Valószínűleg a fiú olyan dolgokat tanul attól a nőtől amiről te csak almodhatsz. Féltékeny vagy szerintem arra a nőre.
2015. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!