Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóljak a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szüleinek vagy valakinek? Szerintem azért ez durva.18l

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csajjal jött össze. Persze titok, de nagyon szerelmesek, a srác legalábbis totál odavan érte... Én rájöttem, lebuktak előttem. Azt mondta ne mondjak senkinek egy szót sem. Egyelőre még titok, mivel nagyon friss a dolog, de régóta tetszik neki a csaj.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol beteges. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy fiúval van.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de azonnal rávágta, hogy az ő dolga, tudja mit csinál. Én ezt nem érthetem.



Sajnos látom, hogy madarat lehet veke fogatni, olyan boldog. Mondta azelőtt ,mielőtt megjegyeztem nem helyes ez ami van köztük, hogy nagyon jól érezték magukat, mesés volt minden. (Külföldön voltak 10 napig, ott gabalyodtak össze, de már előtte feltűnt, hogy nagyon tetszik neki, mindig nézte)


Mi tévő legyek? Beszéljek a csajjal, hogyha szereti, akkor hagyja békén, szakítsa meg vele a kapcsolatot? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Nevetséges és ijesztő ez az egész? Beszéljek az anyukájával vagy mondjan nekik, esetleg a csajnak, hogy kitálalok?


A srác nem ezt érdemli, emiatt a nő miatt nagyon rossz lesz neki. Hogy képes ilyesmire ez a nőcske. Oké, hogy amúgy nem r!b!, se semmi, de akkor is...


Adnátok tanácsot???


Mennyire nagy a baj?


2015. okt. 20. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
74%

Nézd végig a Star Wars összes epizódját, attól megnyugszol. Anakin és Amidala közt pont ennyi a korkülönbség. :D


És ha kisegíthetlek: Nem, nem vagy normális.

2015. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
66%

ez a 25 éves csaj annyira komoly??

25-6 az új 18-20...csak mondom

2015. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékeny vagy, és te szeretnél a srác farkán pörögni, ennyi kész vége pont :D

te idióta

2015. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos látom, hogy madarat lehet vele fogatni, olyan boldog."


Eddig olvastam. Tudod mit mondok én neked? A jó Isten mentsen meg engem az ilyen barátoktól, akinek az sajnos, hogy a másik boldog. Bele se merek gondolni, hogy ha ilyen vagy egy barátoddal, milyen lehetsz az ellenségeddel.

2015. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
25 vén tyúk, 18 meg kölyök, hát te sem vagy normális. Ha a csaj elmúlt volna 30 na az már kicsit neccesebb szitu lenne, de ez semmi képpen sem az. Valójában csak az a bajod hogy nem téged reszel, és ezért már meséket találsz ki:) A puncid elvette az eszed!
2015. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%

Elárulhatom neked: ha ők ketten tényleg szeretik egymást - és nincs okom mást hinni így ismeretlenül - akkor ha szét akarják őket szedni, az csak olaj lesz a tűzre. Még akár meggondolatlanságot is elkövethetnek, persze nem tudom, milyenek a körülményeik, de pl. összeköltözés, ilyesmi... Voltál te már szerelmes? Mit tennél, hogy éreznél, ha valaki beléd akarná szuggerálni, hogy márpedig neked az a srác/férfi nem jó?


Ha tényleg az a véleményed, hogy egy különben rendes, tisztességes nő tönkre teszi a barátodat, csak mert idősebb, akkor neked még kellene toleranciát és empátiát is tanulni. Arról nem is beszélve, hogy ha békén hagyod őket, lehet, hogy idővel magától is véget ér a kapcsolatuk, ha valóban nem illenek össze, de tudod, az ellenállás csak összekovácsolhatja az embereket.


És most jól gondold meg, megéri-e neked az, hogy szétválaszd őket azt, hogy egyszer s mindenkorra elveszítsd a barátodat? Felejtsd el az olyan kislányos álmodozást, hogy "majd rájön, hogy igazam volt és még hálás lesz nekem". Nem lesz. Tudod miért nem, akkor sem, ha netalán mégis igazad lenne (ami NEM fog kiderülni, ha most erőnek erejével szétválasztják őket): azért, mert VISSZAÉLSZ A barátod BIZALMÁVAL.


Szóval, ha szerinted ez a barátod érdeke, annak tudatában tedd meg, hogy ő többet nem lesz a barátod.

2015. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

Mivel az eletrol fogalmad sincs, igy utkozben fogsz rajonni, h ekberek akik tenyleg szeretik egymast nem szetszakithatoak.


Elmondhatod a fel vilagnak, pletykalhatsz amennyit szeretnel, de ha ket ember szereti egymast akkor egyutt maradnak...es nem, nem fog veled osszejonni:-)))))

2015. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig.

Miert gondolod, hogy kozod van hozza?

2015. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
De nagy erkölcs csősznek hiszi itt magát mindenki. Én csak a jót akarom neki. Ha olyan rossz lennék szerintetek, már elmondtam volna, nem? Amúgy a család hálás lenne érte. Vajon miért? Azért, mert igazam van. Hiába rúgtok-vágtok, az én oldalom van az igazság.
2015. okt. 20. 19:56
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

"De nagy erkölcs csősznek hiszi itt magát mindenki."

Pont te hiszed magad annak, mert azt hiszed, hogy jogod van beleszólni...;)



"Hiába rúgtok-vágtok, az én oldalom van az igazság."

Akkor minek is tetted fel a kérdést?! :D

2015. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!