Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóljak a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szüleinek vagy valakinek? Szerintem azért ez durva.18l

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csajjal jött össze. Persze titok, de nagyon szerelmesek, a srác legalábbis totál odavan érte... Én rájöttem, lebuktak előttem. Azt mondta ne mondjak senkinek egy szót sem. Egyelőre még titok, mivel nagyon friss a dolog, de régóta tetszik neki a csaj.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol beteges. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy fiúval van.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de azonnal rávágta, hogy az ő dolga, tudja mit csinál. Én ezt nem érthetem.



Sajnos látom, hogy madarat lehet veke fogatni, olyan boldog. Mondta azelőtt ,mielőtt megjegyeztem nem helyes ez ami van köztük, hogy nagyon jól érezték magukat, mesés volt minden. (Külföldön voltak 10 napig, ott gabalyodtak össze, de már előtte feltűnt, hogy nagyon tetszik neki, mindig nézte)


Mi tévő legyek? Beszéljek a csajjal, hogyha szereti, akkor hagyja békén, szakítsa meg vele a kapcsolatot? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Nevetséges és ijesztő ez az egész? Beszéljek az anyukájával vagy mondjan nekik, esetleg a csajnak, hogy kitálalok?


A srác nem ezt érdemli, emiatt a nő miatt nagyon rossz lesz neki. Hogy képes ilyesmire ez a nőcske. Oké, hogy amúgy nem r!b!, se semmi, de akkor is...


Adnátok tanácsot???


Mennyire nagy a baj?


2015. okt. 20. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
86%

Aha. A srác is nyilván azért választott egy 25 éves vén tyúkot, mert téged túl érettnek és felnőttnek érzett magához. Részvétem!


Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe.Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe. Felnőtt ember nem szól bele a másik életébe.


Mantrázd kicsit, jó? Hátha bemegy.


Mondjuk ha ilyen barátaim lennének, mint te, lehet, kivándorolnék. De hogy hozzád ezek után nem szólnék az életben még egyszer, az tuti.


Kicsit az az érzésem, hogy te rohadtul csak provokálsz és akkora kamu az egész, mint ide Lacháza. Legalábbis szeretném hinni. Ha mégsem, akkor kérlek, keress magadnak valami értelmes elfoglaltságot! Simogass árva gyerekeket, sétáltass menhelyi kutyákat, vagy csak sportolj valamit, hogy lekösd az energiáid.

2015. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%
mondd már meg, mi a baj a korán kívül...
2015. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

"Szétszednék őket azonnal, ha kiderülne."


Az az ő bajuk lesz, ők meg is fogják oldani, ha tudják. Ha meg ennyitől szétmennek, akkor a kapcsolat nem is ért többet. Viszont nem értem, ha ennyire aggódsz, hogy szétszedik őket, ha kiderül, akkor miért is akarod te magad megfúrni az egészet???

2015. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
87%
#33: azert akarja megfurni, mert ot senki sem furja...:D
2015. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
34, Ja, oké. :) Mindjárt előszedem a régi Makitát és felajánlom neki.
2015. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Sarki Fény, te kis gonosz :D :D
2015. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Bár mese lenne, bárcsak! Úgy értettem megpróbálnák szédszedni őket. Amivel egyet is értek. Jah, ha már a felnőtt embernél tartunk: Felnőtt ember nem kezd "taknyos kölyökkel". Az egész a nő hibája, biztos behálózta és kihasználja... Én meg nézzem végbe??? Ti se gondoljátok komolyan. Most bezzeg gondolom f*sik, hogy elveszíti. Én lecsukatnátnám az ilyet.
2015. okt. 20. 17:24
 38/62 anonim válasza:
100%
Szerintem te féltékeny vagy.Ne szólj bele más életébe!!Hagyd őket békén!!
2015. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, hanem normális vagyok. Normális erkölccsel. Nem másznék rá egy gyerekre.
2015. okt. 20. 17:26
 40/62 anonim ***** válasza:
86%

De akadj már le a témáról!!!! 18 MÚLT, azt csinál amit akar. Mi a fenéért fáj neked ennyire, ha nem vagy féltékeny?

Komolyan mondom, nekem fáj már, hogy ennyire gyerekes vagy...:D

2015. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!