Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szóljak a szüleine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szüleinek vagy valakinek? Szerintem azért ez durva.18l

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csajjal jött össze. Persze titok, de nagyon szerelmesek, a srác legalábbis totál odavan érte... Én rájöttem, lebuktak előttem. Azt mondta ne mondjak senkinek egy szót sem. Egyelőre még titok, mivel nagyon friss a dolog, de régóta tetszik neki a csaj.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol beteges. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy fiúval van.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de azonnal rávágta, hogy az ő dolga, tudja mit csinál. Én ezt nem érthetem.



Sajnos látom, hogy madarat lehet veke fogatni, olyan boldog. Mondta azelőtt ,mielőtt megjegyeztem nem helyes ez ami van köztük, hogy nagyon jól érezték magukat, mesés volt minden. (Külföldön voltak 10 napig, ott gabalyodtak össze, de már előtte feltűnt, hogy nagyon tetszik neki, mindig nézte)


Mi tévő legyek? Beszéljek a csajjal, hogyha szereti, akkor hagyja békén, szakítsa meg vele a kapcsolatot? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Nevetséges és ijesztő ez az egész? Beszéljek az anyukájával vagy mondjan nekik, esetleg a csajnak, hogy kitálalok?


A srác nem ezt érdemli, emiatt a nő miatt nagyon rossz lesz neki. Hogy képes ilyesmire ez a nőcske. Oké, hogy amúgy nem r!b!, se semmi, de akkor is...


Adnátok tanácsot???


Mennyire nagy a baj?


2015. okt. 20. 16:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
már nagyok, majd szakítanak, ha rájönnek, hogy nem jó nekik együtt. sokkal durvább lenne, ha a nő 30 felett lenne.vagyis az érdekes lenne...meg ez is...és itt max a csajt nézik hülyének, nem a haverodat
2015. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Nem látjátok a fától az erdőt, az a baj. Ha én ezt elmondom, rajtuk csacsognak 3 napig, mert minden csoda addig tart. Persze nem fogok kikürtölni, hogy én köptem. Hiszitek vagy se, pár év múlva megköszöni, higy segítettem. Most még túl fiatal és elvakult. De mi nők hamarabb felnövünk. Látom, tudom, lépnem kell.
2015. okt. 20. 16:55
 23/62 anonim ***** válasza:
84%
"De mi nők hamarabb felnövünk" Hát te biztosan...:D Pont úgy viselkedsz, mint egy hamarabb felnőtt nő...
2015. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik írtak levelet. :)
2015. okt. 20. 17:02
 25/62 anonim ***** válasza:
85%

Kérlek szépen, szegény srácnak ne rombold le az életét!


Megérteném, hogy aggályaid lennének, ha:

- a csaj drogos, és beleviszi a srácot

- a csaj anyagilag láthatóan lehúzza

- ha valamiből arra lehet következtetni, hogy nem őszintén szereti, csak játszik vele

- stb-stb, tehát OBJEKTÍVEN rossz dolgokat tesz a sráccal, vagy ilyenek történnek a sráccal közvetlenül a nő hatására


Mondd el szerinted mi az, amit a nő tenni fog a sráccal, amit szerinted nem érdemel meg, és mire alapozod azt a sejtésedet, hogy ez fog történni?

Mégis mivel árthatna neki többet egy 25 éves, mint mondjuk egy 16 éves? Meg tudod ezt válaszolni?

2015. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
77%

Hát, kislány, a közönség szavazata szerint kb 20-0-ra az nyert, hogy féltékeny és féreg dolog lenne bekavarni...

Lehet, hogy te nem látod a fától az erdőt? Vagy mindenki téved? :)

2015. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Jaj, ne játssza már mindenki a naivát. Nem hozzá való és kész. Azt hiszed nem tudják, hogy ezt senki se fogadná el? Szétszednék őket azonnal, ha kiderülne.
2015. okt. 20. 17:10
 28/62 anonim ***** válasza:

Valahogy gondoltam hogy ez a téma :(

Jobb ha megszokod, ez a divat, nem tudom, mi a jó ebben:)

2015. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
79%
Te is éppen szét akarod szedni őket, nem? Akkor meg? Problem solved.
2015. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim válasza:
83%
egy embertelen mocsok vagy semmi tobb! hagyd oket beken es foglalkozz a sajat eleteddel mert valszeg ott van valami nagyon elrontva! es meg annyi sincs benned hogy a nevedet add majd a nagy "mentoakciohoz" egy szanalom vagy
2015. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!