Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem mióta összeházasodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mióta összeházasodtunk azzal nyúz, hogy vágassak "asszonyos" frizurát végre, mert a hosszú hajjal komolytalanabbnak tűnök szerinte. Ti engednétek neki? Más is van, akitől ilyet kért házasság után a férje?

Figyelt kérdés

A baj csak az, hogy ő az "asszonyos" alatt a nagyon rövid, felnyírt frizurát érti, mint pl. ez: [link]

Én pedig sajnálom levágatni az enyémet, mert nagyon szép és dús, de nagyon szeretné. Kértem időpontot jövő hétre a fodrásztól, de nagyon félek, hogy megbánom. Nem volt még ilyen rövid hajam, azt sem tudom, hogy jól állna-e. Mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem bántátok meg?

Egyébként 29 éves vagyok.


2015. nov. 9. 14:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
97%
én mondanám neki hogy oké, levágatom, miután ő elmegy egy plasztikai sebészhez, és megnagyobbíttatja a legféltettebb testrészét.
2015. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, akkor vágasd le a hajad ha neked az tetszik. Akkor festesd be, melíroztasd akármi de ne vágd le. Bár a festés se kötelező én sem festem amíg jó a színe. Mond meg neki hogy neked a hosszú raszta hajú férfiak tetszenek majd ha csináltat magának olyan frizurát akkor levágatod.
2015. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
49%

Én azt nem értem, hogy ebben mi az asszonyos. Az idős nénik szokták rövidre vágatni a hajukat, hogy kevesebb legyen vele a gond.


De ha te nem szeretnéd, szerintem ne vágasd le, hiszen a te fejedről van szó. Vajon ha te megkérnéd őt, hogy növessze meg hosszúra a haját, mert neked az tetszik, akkor megnövesztené?


Ha viszont neked igazából nem fontos, hogy milyen a hajad, le is vágathatod. Akár, ha elég hosszú, el is tudod adni a levágott részt, akár jótékony célra is (pl. kemoterápia miatt kopasz gyereknek). El kell döntened, hogy neked mennyire fontos, hogy hosszú legyen. De ha most levágatod, később még mindig megnövesztheted.

2015. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 gömbicica ***** válasza:
68%

dus hosszu hajat vétek levágni. ha vékonyszálu ritkább hajkoronád lenne,akkor azt mondom legyen tök rövid, aztán valami turpissággal tutivá lehet varázsolni.

de hogy hosszut levágni!!!


szerintem eszement ötlet :( és bánni fogod :(

2015. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
86%

Nézd nem tudom milyen a viszonytok de ha már a férjed ilyet kér mondjuk nem csak tőled hanem másoknál is a férj ennyire beleszól a dolgokba ott előbb utóbb bajok lesznek és a vége az lesz hogy te ott azt fogod csinálni amit ő mond. Ha ő azt akarja hogy meztelenül főzz otthon akkor neked szó nélkül így kell tenned. Ha ő azt akarja hogy maradj otthon, ne járj el sehova barátnőzni maximum bevásárolni a kaját és ülj otthon, főzz moss, takaríts meg neveld a gyereket ameddig ő dolgozik akkor ott előbb utóbb még nagyobb problémák lesznek.


A nővérem házassága is így ment tönkre, igaz nővéremnek alapból rövid haja volt bár a divatos változatban ő ezt így szerette, a férje sosem szólt neki ezét miylenre vágassa, nem szólt bele az öltözködésébe sem, viszont azt elvárta tőle hogy délután fél 5 re mikor hazaér már az ebédje legyen az asztalon fogyasztásra alkalmas hőmérsékleten, ha nem így volt akkor veszekedés volt belőle. A nővéremet nem engedte sosem kimozdulni csak együtt mentek valahova minden vasárnap. A nővérem szeretett eljárni szórakozni, gyerekük nem volt a barátnői hívták de a férje mondta hogy egy asszonynak otthon van a helye és nézze vele a TV-t. A nővérem tűrt, meg tűrt, gyereket is szült neki 26 évesen, azt még ketten is akarták abból nem is volt sokáig probléma. De a férje egyre jobban követelte a napi jussát a gyerekkel akkor foglalkozott amikor még játékról volt szó, meg a fürdetést vállalta és a pelenkázást is, de az altatást már nem. Amikor aludt a gyerek akkor nekik is kötelező jelleggel alvás, a nővérem nem volt álmos ő még olvasott volna de a férje nem engedte erre sem. A laptopot is elvette tőle mert egy anyukának az ég világon semmi dolga az internetezéssel, ha ébren van a gyerek vele foglalkozni, mellette főzni, takarítani, a lakásnak rendben kellett lennie. délután amikor a férje hazaért akkor 1 órát internetezhetett de azt is kb stoperral mérte, amint letelt az egy óra vette ki kezéből a laptopot és kikapcsolta be a szekrénybe kulcsra zárva és közölte hogy több dolga ma már nincs nem kell az szüksége nincs rá.

Nem engedte azt se hogy telefonálgasson csak úgy mert szerinte minek, már egy család, barátnőzésből már kinőtt.

A férj ugyan eljárt péntek esténként a haverjaival kocsmázni vagy valamerre akkor a tesómnak otthon kellett lennie a gyerekkel. Szombaton este a tesóm ment volna időnként el de a férje mondta hogy a gyerek miatt nem megy sehova, mert oké hogy ő otthon van de ha felriad akkor anya kell a gyereknek nem apa. Persze néha napján elengedte tesómat de kikötött hogy altatás után ami 9 óra volt legkésőbb éjfélre legyen otthon. Tesóm egyszer érezte jól magát és telefonált hogy később megy haza nem éjfélkor mert jól érzi magát. A férje akkor átrendelte a húgát hogy addig figyeljen a gyerekre, tesómért autóval elment és a karjánál fogva cibálta be az autóba és mondta hogy márpedig haza jössz!

A tesóm már válni akart de a férje nem engedte mert a gyerek miatt. A gyereket mindketten akarták de az elhelyezési peren a tesóm mellé került volna de mivel nem volt normális havi keresete mert a férje nem engedte dolgozni mert majd ő eltartja meg a tesóm nem talált normális munkát így a gyerek a férje mellé került ameddig nem lesz végleges döntés erről. A nővérem mély depresszióba került és a mai napig kezelik illetve sokszor jár ilyen helyekre ahol a gondját viselik hazaköltözni nem akar hozzánk mert kicsi a hely, az új pasijánál lakik aki állati jó fej és sokat segít neki de ez sem állapot így.


De én mondom neked vigyázz nagyon a férjeddel én nem akarok beleszólni de igen is állj ki magadért ne engedj mindent mert előbb utóbb hasonló sorsra jutsz! Hallottam nem egy ilyen hasonló esetet. A férjed meg azért lehet ilyen mert őt így nevelték ő ezt látta otthon és nem hajlandó tovább haladni a korral hogy manapság már nem a hajviseleten számít ez a dolog. Te meg ne engedj neki ennyire, légy szókimondó és állj ki magadért. Ha szeret elfogad olyannak amilyen vagy mert ő ezért szeret, és mindenbe közösen döntsetek ne az legyen hogy ő mondja de bólintasz rá. Ne érts félre nem beleszólni akarok a magán életetekbe csak vigyázz nagyon mert megbánhatod a dolgokat. Én barátom sem szól bele az életembe, ő amolyan otthon ülő jellem, de én bármikor elmehetek bulizni, persze sokat is vagyunk együtt, nem kell azt csinálnom amit ő akar, igaz elvárja hogy sokat legyünk együtt de ezt én is így akarom. Együtt élünk már több mint 2 éve, ő 2 műszakban dolgozik, sokszor péntek késő este ér haza akkor már nem jön velünk bulizni. Szombatonként este mindig kettesbe megyünk valahova vagy a szűk baráti körünkkel és ennyi.

2015. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
93%

Basszus, mi az, hogy asszonyos frizura? Én biztosan nem vágatnám le, csak ha belső indíttatást éreznék erre.

Egyébként én nagyon nem tudok azonosulni az ilyen elvárásokkal, hogy ha férjhez mentem, akkor asszonyosan öltözködjek, viselkedjek...stb. Húsz év múlva meg majd kössek kendőt, hogy öregasszonyosan nézzek ki, mert már benne vagyok a korban? Ugyan már....


Nem jártam még ilyen cipőben, csak nagyon hasonlóban. Engem anyukám nyaggat mindig, hogy vágassam rövidre a hajam. Én meg mindig megmondom neki, hogy NEEM!

2015. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%
Egy nőnek a haja a koronája. Ha mindenképpen kíváncsi vagy, milyen lennél rövid hajjal, 10 e Ft alatt lehet műszálas parókát kapni, vegyél egyet és nézd meg, mennyire tetszel magadnak. De nem azért mentél férjhez, hogy megváltoztassanak. Majd, ha TE akarod, akkor változtatsz. Nem a frizurától asszonyos valaki, magyarázd el a férjednek :)
2015. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
32%

nem olvastam a válaszokat,lehet hogy már volt

Egy jó fodrásszal beszéld meg, mi a legelőnyösebb frizura és az legyen. A férjecskédnek, aki nincs képben a témát illetően, mondd ez az "ASSZONYOS TRENDI frizura, majd megtetszik neki! Dús hajból lehet a legszebb félhosszú frizurát!!!

[link]

2015. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
94%

Ha nagyon szeretne röbid hajjal látni, akkor vegyél egy parókát, abban megnézheti, hogy milyen lennél rövid hajjal.


Én tuti nem vágatnám le, mindig is szerettem a hosszú hajamat. Nem értem, hogy mi az, hogy asszonyos egy rövid haj? Ráadásul csodálkozom, mert a legtöbb férfi a hosszú hajat szereti, lehet féltékeny? Nem akarja, hogy másnak is tetszél?

2015. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy szetetne megnézni rövid hajjal? Fogd össze, tekerd a fejedre, megnézhet.

Nehogy már azért levágasd - aztán növesztheted vissza- mert ő akarja.


Nekem anyukám akarja, hogy vágassam le (a göndör, dús hajamat, amit mindenki dicsér), mert 40 évesen rövidnek kell lennie....szerinte.

2015. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!