Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem mióta összeházasodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mióta összeházasodtunk azzal nyúz, hogy vágassak "asszonyos" frizurát végre, mert a hosszú hajjal komolytalanabbnak tűnök szerinte. Ti engednétek neki? Más is van, akitől ilyet kért házasság után a férje?

Figyelt kérdés

A baj csak az, hogy ő az "asszonyos" alatt a nagyon rövid, felnyírt frizurát érti, mint pl. ez: [link]

Én pedig sajnálom levágatni az enyémet, mert nagyon szép és dús, de nagyon szeretné. Kértem időpontot jövő hétre a fodrásztól, de nagyon félek, hogy megbánom. Nem volt még ilyen rövid hajam, azt sem tudom, hogy jól állna-e. Mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem bántátok meg?

Egyébként 29 éves vagyok.


2015. nov. 9. 14:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem soha nem kért ilyet a párom, magamtól vágattam le egyszer, de nagyon megbántam, növeszthettem újra.
2015. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
71%

Te jó ég!

No ha extrém hosszú, akkor lehet valami abban, amit a férjed mond, hogy vágasd le. De! Annyira extrém rövidre...?! Az már a ló túlsó oldala na. Ráadásul ha te úgy nagyon nem éreznéd jól magad... Szóval gáz ez a kérés így.


No mert ha nagyon hosszú, az bizony nem mindig néz ki jól, és nem is praktikus, mert ráülsz, mert mindenbe belelóg, mert folyton össze kell fogni, hogy ne legyen útban, mert ráfekszel, mert rááfekszik a párod, stb...

Szóval egy idő után nem árt egy vágás, aztán újra nő az, nem kell félni.


De csak annyit vágass belőle, ami neked is elfogadható még.



Az az indok, hogy komolytalannak tűnsz, az egyszerűen baromság. 29 év, fiatal vagy még, ha házas, ha nem...

2015. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
79%
Elgondolkodnék, hogy meleg-e a férjed ;) Rakd össze...
2015. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy csinos rövid frizuráról lenne szó, akkor azt mondom talán, bár az én férjemnek eszébe nem jutna ilyet mondani szerintem... De ez...Hát ez nagyon nem szép, és csak NAGYON NAGYON kevés embernek áll jól.
2015. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
96%

A volt pasim csinálta ugyanezt.

Ez volt a mániája, hogy vágassam le a hajam, a rövid hajba tupírozzak bele, és egyenesítsem ki.

Hosszú, dús, göndör hajam van amúgy.

Ja, azt is mondta, hogy festessem vörösre.

Az eredeti sötétszőke.

Nem csináltam egyiket se, erre azt mondta, hogy én képtelen vagyok együttműködni.

A ruhatáramat is meg akarta reformálni, ilyen öreganyám holmikra mondta, hogy csinos és nőies.

Már nem vagyunk együtt, hála istennek.

Az anyja néz ki így egyébként, (asszonyos ruházat, rövid, vörös haj...) lehet, hogy ez valami pszichológiai kórkép.

2015. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a szocreál öregnénis hajat ne...
2015. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 gömbicica ***** válasza:
94%

most lehet, hogy nem jól szólok :(

de nem lehet, hogy előző barátnői közül valamelyiknek ilyen tüsi frizurája volt???

-bocsánat!-


a hosszu haj nőies és csodaszép :) nem szabadulnék meg tőle semmi pénzért.

2015. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk pont fordítva volt, egyszer hajhullás miatt vágtam le rövidebbre, a férjem szinte bőgött, hogy jaj, mi lett a szép hajammal. Azóta megnőtt megint, már le nem vágnám, mondta is, hogy kell, őrizni fogja, csak frissítsem, de ne vágjam kicsire, annyira szereti, ha hosszú a hajam.

Pedig 3 gyerkőc van, és lassan 40ek leszünk.

2015. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
95%

ferfikent mondom neked hogy ne csinald.


Egyreszt ez a rovid haj ocsmany, es nagyon keves nonek all jol, ha egyaltalan, masreszt meg nem vagy a ferjed tulajdona.


Asszonyos? Bakker, johogynem rovid dauerolt haj, meg muszalas otthonka!

2015. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
38%

(abból hogy 0 lett a 18-as válaszom, kiderült, hogy itt szidni kell a fickót és elválásra buzdítani a nőt

- na a rohadt életbe, hogy sose tudom eltalálni a nyerő választ !)

2015. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!