Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem mióta összeházasodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mióta összeházasodtunk azzal nyúz, hogy vágassak "asszonyos" frizurát végre, mert a hosszú hajjal komolytalanabbnak tűnök szerinte. Ti engednétek neki? Más is van, akitől ilyet kért házasság után a férje?

Figyelt kérdés

A baj csak az, hogy ő az "asszonyos" alatt a nagyon rövid, felnyírt frizurát érti, mint pl. ez: [link]

Én pedig sajnálom levágatni az enyémet, mert nagyon szép és dús, de nagyon szeretné. Kértem időpontot jövő hétre a fodrásztól, de nagyon félek, hogy megbánom. Nem volt még ilyen rövid hajam, azt sem tudom, hogy jól állna-e. Mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem bántátok meg?

Egyébként 29 éves vagyok.


2015. nov. 9. 14:09
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
nálunk férjem elkezdett szűkebb nacikat, pólókat hordani és nagyon hosszúra növesztette a haját, illetve túl sokat kezd foglalkozni a bőrével. Ezek nemigen tetszenek nekem, mert nem mondanám férfiasnak, plusz a melle is kicsit megnőtt.De mikor kérdezi,hogy tetszik e ő nekem egy romantikus pillanatban, gondolkodás nélkül vágom rá, hogy igen. Mivel úgy öltözködik és néz ki ahogy akar,ha a teste változik, nem követelem hogy változtassa meg, semmi közöm a stílusához addig amíg az nem botrányos.
2015. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
76%

Akinek a férje a hosszú hajért hisztizik, az ugyanolyan, mint a kérdező férje, csak pepitában.


Mindenféle hossz lehet szép, de soha ne másért csináld, mert neked kell elviselned azt, amit a tükörben látsz.

2015. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
80%
Itt nem a frizura a gond, hanem az, hogy neki tetsző módon akar formálni. Ez nálam is válóok. A társa igenis tartsa tiszteletben, hogy önálló entitás vagyok, nem pedig az ő bábja.
2015. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
97%

Iszonyú ronda az ilyen röbid haj és nagyon keveseknek áll jól.

Le ne vágasd a szép hajad, ha egy férj ilyen kér a feleségétől, akkor ott valami baj van.

2015. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
96%
Én imádom a popsiig érő hosszú hajamat és 30 éves férjezett asszony vagyok. Senkiért, még a férjemért sem vágnám le SOHA! főleg nem ilyen undorító, fiús frizkóra....brrrrrrr.
2015. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
82%

Régen szokás volt, bár sokak szerint már meghaladtuk ezt.

"A keresztény Európában csak a leányok járhattak hajadonfőtt, az asszonyok betakart fejükkel ismerték el férjüknek való alárendeltségüket, ill. hirdették férjes voltukat."

[link]

2015. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
97%
21 vagyok,de biztos elküldeném valamelyik női rokona valagához,ha ilyet kérne a drága.Hogy ha ennyire meg akarod tartani a szép hajadat,miért vagy ilyen nyunya,hogy fodrászhoz mész öcsi frizurát vágatni?Bocs,de ha ennyi pléhpofád nincs,megérdemlitek egymást.
2015. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy barom a férjed! A dús, hosszú női haj gyönyörű, egy épeszű férfi alig várja, hogy megsimogassa meg beletúrjon. Ő meg ilyen tüsire akarja vágatni a hajadat? Nincsenek homoszexuális hajlamai? Amit akar az még egy nagymamának sem áll jól.
2015. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
92%
Na ezért nem mennék én soha a büdös életben férjhez. Olyan macerás a válás... :D
2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy ennyien írtok, köszönöm mindenkinek! Jó látni, hogy van egy téma, amiben mindenki egyetért.:) Ezek alapján átgondolom.
2015. nov. 9. 18:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!