Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem mióta összeházasodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mióta összeházasodtunk azzal nyúz, hogy vágassak "asszonyos" frizurát végre, mert a hosszú hajjal komolytalanabbnak tűnök szerinte. Ti engednétek neki? Más is van, akitől ilyet kért házasság után a férje?

Figyelt kérdés

A baj csak az, hogy ő az "asszonyos" alatt a nagyon rövid, felnyírt frizurát érti, mint pl. ez: [link]

Én pedig sajnálom levágatni az enyémet, mert nagyon szép és dús, de nagyon szeretné. Kértem időpontot jövő hétre a fodrásztól, de nagyon félek, hogy megbánom. Nem volt még ilyen rövid hajam, azt sem tudom, hogy jól állna-e. Mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem bántátok meg?

Egyébként 29 éves vagyok.


2015. nov. 9. 14:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez az asszonyos akkor szerintem a barátod látens meleg.
2015. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
96%
Nekem hosszú a hajam, egyforma hosszú volt mindenhol..Elmentem a férjemel együtt a fodrászához hogy mindkettőnknek levágja a haját..én csak egy centit szerettem volna a végéiből vágatni de a végén rábeszéltek egy kis 'újításra' ..A legrövidebb része az állam alatt volt úgy hogy alig bírtam összefogni a hajam..Egy hétig sírtam a hajam után,úgy hogy senki nek se engedd hogy rábeszéljen "változatosságra" csakis ha te magadtól szeretnéd..Egy gyönyörű hosszú haját nehogy már ilyen rövidre levágass..
2015. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
79%
Ez olyan, mint Sámson és Delila története, csak fordítva.
2015. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
13%

Most komolyan, ne legyetek már degeneráltak, hogy rövid haja csak a fiúknak, hosszú haja csak a lányoknak van. Miért lenne meleg? Ha megkéri, hogy rakja seggbe, elkezdhet gyanakodni. Komolyan mondom...


Itt az a baj, hogy bármit is meg akar neki szabni. Nem kell rögtön minden seggig érő hajú nőt, meg a hajvágást tiltó pasikákat az égig magasztalni.

2015. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek azzal van a baja, hogy meg akarja neki szabni a férje, ha nem tűnt volna fel..
2015. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
86%

Ez az "asszonyos" szöveg öreg falusi nénikék dumája, elvárása, gondolom olyan környezetben nőtt fel a férjed.


De az abszurd, hogy: "azt mondta ideje lenne váltanom" - ha nem felesz meg az elvárásainak, akkor miért vett feleségül?

Így ismert meg, te ilyen vagy.

Ha ez nem jó... hát

2015. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
60%

Ha jól láttam az elején, nagyon szeretnél a férjed kedvére tenni, igaz?

"hosszú hajjal komolytalanabbnak tűnök szerinte" --> Köss kontyot alkalmanként. :) Hosszú hajból gyönyörűt lehet varázsolni, remekül variálható viselet, és annál komolyabb, nőiesebb, felnőttesebb frizurát nehezen tudok elképzelni.

Ha csak ez az indoka, hogy nem elég komoly a hosszú sörény, akkor máris megkerülted, és fodrászhoz se kell menned. :)


Én biztosan nem vágatnám le, bár tény, hogy vidéken sok helyen a mai napig dívik ez a hagyomány. Ha meg mégis vágatni akarsz, inkább válassz egy nőiesebb, "felnőttesebb" félhosszú formát, ami szintén kompromisszum lehet a kettő között.

2015. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
65%

Én az ultra féltékeny férjet megviccelném.

Nem ismerem az egyéb adottságaidat, de egy rövid haj alkalmasint szexibb lehet, mint egy unalmas hosszú.


Szóval nem csak hajat, hanem stílust is váltanék, valahogy így: [link]


:D Visszasírná még a hosszú hajad, ha a féltékenység van mögötte :D

2015. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
90%

42-es válaszolóról jutott eszembe, hogy a Mit ne vegyél fel! nem tudom hányadik évadjában volt egy fodrász, nem ez a Ted, hanem egy új, na szóval ő vágott minden nőnek egy állig érő, kisimított, oldalt elválasztott hajat.

Rettenetes volt, mikor a nők tükörbe néztek, látszott, hogy majdnem elsírják magukat.

Gyönyörű hajakat vágott le, ugyanarra a semmilyen fazonra.

Ez valahol olyan, mint egy pszichológiai "megtörés", mint mikor a katonaságnál le kell vágatnod a hajadat, vagy a börtönben.

2015. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
88%
En a napokban multam 60 eves. vallig ero melirozott szep dus hajam van dauer is van benne mert egyebkent szogegyenes es az nem all jol. Sokszor aggodtam hogy nem vagyok -e tul idos ekkora hajhoz, de szerencsere ebben az orszagban nincsenek ilyen "elvarasok" a korosztalyokra nezve. A ferjem szinten 60 lesz es hosszu lofarka van es szakalla. mert en meg imadom a hosszu haju ferfiakat (ill. ot mar majdnem 40 eve). Ne vagasd le meg fogod banni. OLyan frizurat kell viselni amiben az egyen jol erzi magat.
2015. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!