Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy az istenbe van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az istenbe van az, hogy kb 16 éves korára már mindenkinek volt barátja/barátnője és már senki nem szűz?

Figyelt kérdés
De most komolyan, egy ronda lány kinek kell?? Márpedig még azoknak is van... Egyszerűen nem fér a fejembe ez az egész
2010. márc. 21. 15:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ahj. Igen, ezzel azok az emberek élnek, akik még éretlenek vagy makacsok vagy mi tudom én. Én sem voltam különb 16 évesen, ne aggódj. De hidd el, a szerelem még szép, de amikor megtapasztalod az utána "kapott" fájdalmat akkor talán még sem leszel annyira büszke magadra, hogy EZT meg kellett PONT NEKED tapasztalnod! Különben is, olyankor az ember azt kérdezi magától, hogy: "miért pont én?; miért én kaptam ezt?" hát ezért öcsém, mert vakon beleestél egy olyanba akit nem ismertél ki, vagy esetleg nem volt alkalmad megismerni sem igazán...

DE, ha ennyire biztos vagy ebben, hogy meg kell tapasztalnod dolgokat, és PONT EZT, akkor nem akadályozlak meg benne, de ez nem tudom hol megoldás, és intelligens...

Vicces, mert látszik a hangnemedből, hogy lázadsz :) De, azért próbálok segíteni :)

2010. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!