Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy az istenbe van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az istenbe van az, hogy kb 16 éves korára már mindenkinek volt barátja/barátnője és már senki nem szűz?

Figyelt kérdés
De most komolyan, egy ronda lány kinek kell?? Márpedig még azoknak is van... Egyszerűen nem fér a fejembe ez az egész
2010. márc. 21. 15:20
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Naná, hogy irigy vagyok rájuk. Mi értelme ebben a világban rendesnek lenni?
2010. márc. 21. 16:15
 12/31 anonim ***** válasza:
Így van....nehéz sajnos megtalálni a megfelelő partnert... És ne magadba keresd a hibát. Egyszerűen csak ilyen világ van. Hál istennek elmondhatom, hogy elég szép vagyok és csini is, de erkölcsökben nagyon szigorú vagyok, 19 éves vagyok és most van először barátom. Természetesen szűz vagyok.
2010. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok vékony, érzelmes, erkölcsös, értelmes és ilyen barátot is szeretnék de nem találok. Csak ilyen rózsaszínpólós f.szok vannak ahogy te fogalmaztál..Az meg kell a francnak. Nálam jóval rondább és rosszabb természetű osztálytársaimnak már több éves kapcsolataik voltak, nem értem én mér nem érdemlek meg végre egyet. Igyekszem nem irigy lenni, de egyre nehezebb.
2010. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Szeretni amennyire csak lehet, mert ez az igazi erõ. Aki nagyon szeret, nagy dolgokat vihet végbe, és amit szeretetbõl cselekszünk, az jó.Az élet szép! Viszont ha nem magadtól élsz, hanem mindig másoknak megfelelve, nem fogod élvezni igazán. Légy önmagad! Ne másra akarj hasonlítani, hanem magadra! MARADJ ilyen mindig!!! hasonlo hasonlót vonz.ha ilyen maradsz mint most biztos lehetsz abban hogy a társad is hasonloan jo lesz.és nagy eséllyel szűz is;)
2010. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

17:29 vok. ha igy állnak hozzád mond ezt!!

Nevettek rajtam, mert más vagyok mint ti... de én is nevetek rajtatok, mert ti mind egyformák vagytok! vésd az eszedbe! ők nem tudják kicsodák.benned pedig érték van még hozzá elég ritka ezért annál fontosabb!

2010. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Azért azzal nem értek egyet, hogy ha már nem szeretnek minket mások, akkor nekünk sem kell. Legalábbis ne utáljuk ész nélkül a másikat. Azért egy "tucatemberben" is lehet tisztelnivaló, sőt biztosan több emberben van, mint akiben nincs. Az is lehet, hogy az önmagad és mások elfogadása számít (bár erre rácáfol az, hogy sok beképzelt divatozó ember kinézi maguk közül azt, aki nem ilyen, mégis nekik van a legnagyobb baráti körük... nem tudom).
2010. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Szesze ***** válasza:

Hát én is így vagyok.


Egyik nagy gondom az, hogy manapság a férfiak(nem 15 éves fiúk, hanem 20on túl lévő férfiak) ha nem fekszel le velük egy hónap után akkor vége, én meg elég erkölcsös vagyok, szeretnék igazán szerelmes lenni s majd akkor. Lassan már csodabogár leszek, hogy 18 évesen nem szexelek mert a legtöbb ismerősöm már 1000 éve nyomassa....


S azok akik már szexuális életet élnek könnyebben kapnak hosszú távú partnert mert a pasiknak a szex alap, és egy szűzike lány(pl én) nem tud túl sok mindent nyújtani az ágyba még akkor se ha belemegy, hogy oke legyen szex.

2010. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, hogy másokat kritizálsz azért, mert neked nem jön össze egy kapcsolat sem...
2010. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"Elég szánalmas, hogy másokat kritizálsz azért, mert neked nem jön össze egy kapcsolat sem..."

Ha már ott tartunk, hogy mi a szánalmas, nézz inkább körül a mai világban!

Legyek divatb*zi csak azért, hogy összejöjjön?

2010. márc. 21. 21:20
 20/31 anonim ***** válasza:

"Legyek divatb*zi csak azért, hogy összejöjjön?"

A rövid válasz:

1. Igen változtass, alkalmazkodnod, kell ehhez a "h*lye világhoz), mivel nem vagy mindenható így fordítva nem működik a dolog.

2. Ne változtass, viszont akkor viseld el, hogy igen ilyen világban élünk, most nem a "jófiúké" a főszerep. Keresgess és talán találsz, magadnak való párt...

2010. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!