Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy az istenbe van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az istenbe van az, hogy kb 16 éves korára már mindenkinek volt barátja/barátnője és már senki nem szűz?

Figyelt kérdés
De most komolyan, egy ronda lány kinek kell?? Márpedig még azoknak is van... Egyszerűen nem fér a fejembe ez az egész
2010. márc. 21. 15:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én tuti nem változnék divat b.zivá csak azért, hogy legyen csajom.

17/F

2010. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Legyek divatb*zi csak azért, hogy összejöjjön?"

A rövid válasz:

1. Igen változtass, alkalmazkodnod, kell ehhez a "h*lye világhoz), mivel nem vagy mindenható így fordítva nem működik a dolog.



Ezzel nem értek egyet. A kérdező valószínűleg nem középkori stílusú ruhákat hord/hajat visel, a viselkedése is teljesen normális(nak tűnik innen). Szerintem nem kell mindenáron valami divatot követni ahhoz, hogy elvárhassuk, hogy elfogadjanak. És szerintem a világ javát sem az ilyen típusú emberek teszik ki. Ez csak a 15-25 (30?) korosztályban jellemzőbb. Ők meg nem mérvadók. Eleve a divat meg trendiség sem mérvadó.

2010. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem kellene ennyire rágörcsölnöd. 17 éves vagyok, és igaz, hogy van barátom, de még szűz vagyok. És képzeld, 17 évesen volt először barátom, de előtte sz*rtam is az egészre. És szerintem ez vonzó is lehet.

A csajok megérzik, ha valakinek csajhiánya van, engem egyenesen taszítanak az olyan srácok. Mutasd, hogy te jól megvagy csaj nélkül is, hidd el, akkor lesz jelentkező. Senki nem szereti a rinyás pasikat.

17/L

2010. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm és még szűz vagyok. Amit te rondának látsz az másnak álomnő. 17/F
2010. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ez a divat manapság hogy hétvégén buli buli hátán de jól táncol hmmmm még smárolni is tud nézd már hogy áll a cerkája menjünk csak fel hozzá vagy hozzám, ki hány emlékezetesebbet amit iskolába hangutánzással visszaemlegetnek órán és jót röhögnek rajta.
2010. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Úgy az istenbe van,hogy minden zsák megtossza(öööö...izé...megtalálja)a foltját!
2010. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
15/F vagyok de egyelőre még 1 barátnőm sem volt xD És tudod mit? Nem is kell még egy jó ideig :D Jól érzem magam a haverokkal. De nem vagyok bulizós. Sőt! Pedig visszahúzódó sem vagyok, sokkal inkább szeretek a középpontban lenni. De jó nekem így amíg nem kell minden nap hallgatnom hogy: Most akkor szeretsz? Most idejössz? Hova mennyünk bulcsiznyiiii? :Á xD
2010. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok. Van barátom már 2 éve, és előtte is volt egy másfél éves kapcsolatom. Amikor szabad voltam sokkal jobban éreztem magam. Még így, Párom mellett is jó néha egyedül lenni, és úgy tenni mintha senkim sem lenne. Nem lépek félre! Ilyenre ne is gondolj, egyszerűen a szerelem az nem olyan, hogy még mosogatás közben is ott kell lebegnie a szemed előtt... valaki bele betegedik, pl. Te is lehetnél ilyen. A reménytelen, vak szerelmesek, akik feláldozzák az összes érzelmüket(szeretetüket) egy ember iránt. Na, ilyen ne legyél! Ezeket én megtapasztaltam és nem jó.

Figyu, ha tudni akarod, akkor én mindig is az aranyos, intelligens és kifinomult, gyengéd, érzéki pasikat szeretem. A mostani is ilyen :) ahogy olvashattad elég sok lánynak megvan az ideálja akit elképzel magának. Na te is legyél ilyen :) ne túl szigorúan, de legyen egy határ.

Ja, igen. A tömeg pedig sose irányítson. Az a legrosszabb a mai manipulatív világban. Ha mindenkit a média venne uralma alá, akkor nem maradna intelligens ember a földön. Na, de ebbe nem megyek bele :) (utálom a médiát)

Remélem tudtam segíteni :) és türelem, rózsád terem ;)

2010. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

" a szerelem az nem olyan, hogy még mosogatás közben is ott kell lebegnie a szemed előtt... valaki bele betegedik, pl. Te is lehetnél ilyen. A reménytelen, vak szerelmesek, akik feláldozzák az összes érzelmüket(szeretetüket) egy ember iránt. Na, ilyen ne legyél!"


Ilyen vagyok.

És szerintem az a gáz, hogy minden kornak van valami velejárója, amit egyszerűen akkor kell megtapasztalni és nem később. Szép is lenne, ha valaki 7 évesen még járni tanulna, vagy 15 évesen kezdene el beszélni. Rutint kell szerezni, én így gondolom. Önbizalmat legalábbis adna. A Téli berekben van ez legjobban leírva: "Ezen át kell esni, mint kiskutyának a fogzáson."

2010. márc. 23. 19:03
 30/31 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz??! A válasz az hogy az emberek különbözőek. A világ így szines és így van jól.
2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!