Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök nem lenne hajlandó fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert tudom, hogy a fogamzásgatló milyen mellékhatasokat okozhat, mennyire tőnkrevághatja a hormonháztartását. Exemnek abba is kellett hagynia. 26F
2015. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
99%

Jó, fordított esetben, hogyha létezne egy olyan tabletta, ami hormonális úton terméketlenné tesz, akkor fiúk, ti szednétek? Persze a mellékhatásokat is vegyétek figyelembe, és azt is, hogy a tabi szedésének abbahagyása után nagy eséllyel sokkal nehezebben tudjátok majd teherbeejteni az asszonyt.

Plusz, hogy esne, ha a barátnőtök még el is várná, hogy szedjétek?

2015. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
2%

Az tényleg nem mindegy, hogy miért nem akarja.

Egészségügyi okokból mert számára kifejezetten ártalmas, avagy mert "csak nem hajlandó"

2015. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
92%

Nem zavarna, sőt nem is engedném, hogy szedje. (már ha lenne beleszólásom)


Inkább gumit húzok, minthogy szétcsessze a szervezetét.

2015. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
2%

De mondom, én nem várom el, hogy szedje, már ez is gond?!

Ha akarja szedni akkor szedi, ha nem akkor nem.


És mindenre lehet indok, ezeket nem is kell egymás fölé helyezni, melyik a helyen és morálisan igazolható indok és melyik nem.

A szex gumiban rosszabb mint nélküle, nekem ez elég indok, hogy ne akarjak magamnak rosszat így ne akarjam felhúzni.


Mellesleg sosem tartottam a gumit bármivel is megbízhatóbb fogamzásgátlónak mint a megszakítást. Annyit tudok róla, hogy jó drága és az óvszergyártók mindent elkövettek, hogy beparáztassák az összes embert miszerint ez létfontosságú, látszólag sikerrel.

De ott tartunk, hogy még egy gyerek felnevelése lassan olcsóbb lesz mint a fogamzásgátlók vásárlása hosszútávon. :D


Ám úgy tűnik, hogy miközben én tolerálom a nők álláspontját, miért nem akarják szedni, ti pont nem vagytok képesek. Ez látszik a válaszom "hasznosságából" is.

Sok nő egy hosszabb kapcsolat után vaszektómiát követel a férjétől amivel gyakorlatilag permanensen terméketlenné teszi. Persze ezzel sincs gond mert hormonálisan minden oké marad a nőnek, bullshit.

2015. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem szed tabit, minek legyek vele? Gumival minden nap más csajt dughatok!!!
2015. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj, hogy a gumi is ki tud szakadni viszonylag könnyen főleg a durvulósabb jeleneteknél és azért a legtöbb lány azt is igényli. Vannak más hatásos módszerek is. Egyébként én már úgy látom a dolgokat, hogy eleinte legyen gumi és ha már nem bírjuk akkor minimum egy vérvétel és bőrgyógyászati teszt után - ha minden negatív - akkor gondolhatjuk tovább a következő lépést. Ha a lány mondjuk szűz, én akkor is elmennék megvizsgáltatni magam, nehogy átadjak neki valamit. Mondjuk ezt fél évente kéne inkább mert sokminden terjed az orállal is. Talán a legjobb megoldás ha nem olyat fogunk ki aki már a fél várossal volt. Egyébként engem mocskosul zavar a gumi és ezzel nem tudok mit csinálni. Amíg előjáték van eddig minden okés de ahogy kibontom elkezd lelankadni nem tudok mit tenni vele. Felhúzom de nagyon nehéz egyben tartani a dolgot... olyan rossz érzés hogy nem érzek benne rendesen.. a tudat, hogy mennyivel jobb lehetne de mégsem az. Elég nagy különbség van gumival és anélkül. A vékonyabbal jobb egy fokkal de az meg megbízhatatlanabb is annyival, viszont ott is erősen érződik hogy nem természetes a dolog. A lányok gondolom nem éreznek különbséget, én viszont igen. Talán a hüvelygyűrű az egyik leghumánusabb megoldás ilyen téren, mert nem megy át az emésztőrendszeren hanem helyben hat. Spermicid kenőccsel erősítve a hatást szerintem nem sok esélye lehet a nem tervezett teherbeesésnek. De még vannak egyéb dolgok amik segíthetnek ha valakinek van kedve vele játszadozni. Ez egy viszonylag egyszerű és elérhető árú megoldás szerintem.
2015. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Jaguár, én elfogadom az álláspontod. De akkor ne neked álljon feljebb, ha egy lány majd nem akar szexelni veled, mert nem húzol gumit. :)
2015. dec. 19. 20:27
 19/59 anonim ***** válasza:
89%

"Sok nő egy hosszabb kapcsolat után vaszektómiát követel a férjétől amivel gyakorlatilag permanensen terméketlenné teszi."

Pff... az emberiség 0, valahány %-a és lehet, hogy még sokat mondok. A fogamzásgátló viszont nagyon elterjedt és igazából én nem látok különbséget a gyógyszerlobbi és a multicégek között.

2015. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
4%

Ahogy nők százmillió is ugyanúgy szednek fogamzásgátlót, mégsem váltak mutánssá vagy nőtt ökölnyi méretű ádámcsutkájuk a hormonháztartás felborulása miatt.


Amúgy meg lehet figyelni mennyire képmutató az egész pontozás a válaszoknál. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy szamaritánus lovagunk inkább kiverné a csaja kezéből a tablettát mikor bevenné csak, hogy ezzel is óvja?

Érdekes módon az ő álláspontjával mennyire egyetértenek.


Szóval egy szónak is száz a vége, rengeteg nő szed fogamzásgátlót és semmi bajuk tőle és ugyanúgy kívánja a szexet. Ne állítsuk már úgy be mintha valami méreg lenne...

2015. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!