Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök nem lenne hajlandó fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 19:35
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
96%

A drága "férfiaknak" üzenném, akik azonnal dobják a nőt ha nem hajlandó tablettát szedni mikor egy halom ismerősüknek nem okoz gondot. Nos van egy halom olyan mellékhatás, ami nem feltűnő, ahogy már írták.


6 éve szedek tablettát (saját döntésre, mert kényelmesebb így az életem és nem elsősorban a szexre gondolok) közben elég sok mellékhatás jött ki, sokuk nem azonnal hanem hónapok óta tartó szedésnél. A 6 év alatt nem egyfajtát szedtem már.


A leggyakoribb a hüvelyfertőzés, gomba, baci, vegyesen és nem azért, mert egy igénytelen félrelépő nő vagyok, hanem alapból gyengíti a flórát. Ha véletlen pisiltem egy nyilvános wc-ben, akkor egy héten belül jelentkezhettem be a nőgyógyászhoz kezelésre. Vagy elég volt egy olyan menszesz, amikor nem volt lehetőségem 2 óránként tampon/betétet cserélni hanem csak a teljesen normálisnak tekinthető 4 óránként. Melyik nőn látszik, hogy éppen fertőzése van, büdös folyása és legszívesebben levakarná a bőrt magáról? :)


Hüvelyszárazság, na ez egy roppant kellemetlen mellékhatás. Bármennyire be voltam indulva egyszerűen sivatagi állapotok uralkodtak. Az 1 órás előjáték a minimum volt különben fájt, mindkettőnknek. Tehát gyors menet kizárva, a síkosítók jelentős részére pedig allergiás vagyok. (még nincs meg a tökéletes, és így elég költséges hobbi próbálgatni melyik lesz jó) Ez se látszik külsőre.


Libidócsökkenés, a legdurvább időszakban havonta egyszer kényszerítettem magam, hogy együtt legyünk, mert amúgy egyáltalán nem kívántam az együttlétet. Több hét kellett, hogy visszajöjjön az egyébként teljesen normális étvágyam. (heti 3-4 a minimum) Szintén nem látható tünet.


Étvágynövekedés. Időszakos depresszióval társítva brutális hízás. Sose hittem abban, hogy egy normális hormonrendszerű egyénnél hízást okozna bármilyen tabletta, de étvágynövekedést okoz. És elég kicsit padlón lenni, elveszíteni a kontrollt és gyűlnek a kilók. Oké, ez elég látható.. :D De sokan csak betudják annak, hogy a nő eligénytelenedett a kapcsolatban.


Migrénes fejfájás. Soha nem voltam fejfájós ember. Na az egyik tabletta 1 év szedés után olyan brutális migrénes rohamokat okozott, ráadásul pont a vizsgaidőszak közepén, hogy buktam 3 tárgyat. Hányingerrel, szédüléssel és ájulás közeli állapotba hozó fejfájással nehéz vizsgázni, mert tanulni még egész jól ment ha nem mozgattam a fejem és félhomály volt a szobában. Szintén nem látható és ha nem vagy elég jóban valakivel nem is fogod tudni, hogy a fejfájás nem jellemző rá.


Durva hangulatváltozások. Volt olyan gyógyszer amelyik mellett egy házisárkány beütésű hisztis p*csa kis óvodás lett volna hozzám képest. Azokban a hetekben a végére saját magamat utáltam, mert nem értettem miért reagálok úgy ahogy. Mert alapjáraton egy csendes, kedves lánynak tartanak. Ismerőseim csak annyit vettek észre, hogy hisztisebb vagyok a szokásosnál, nem kapcsolták össze, hogy ez tabletta mellékhatás lehet, mivel nem is kötöttem az orrukra, hogy szedek.


Most 3 éve szedek egyet. Ennek csak annyi a problémája, hogy az amúgy probléma és fájdalommentes vérzésemet 2 nap görcsrohammá változtatta. 28 napból 2 napig fájni megéri, mert tudok vele tervezni és a maradék 26 napban minden happy. Ráadásul a pattanásaim is elmúltak. :)


Viszont én tudatosan hoztam meg évekkel ezelőtt ezt a döntést, hogy szedni fogom a gyógyszert. Ha bárki beleszólt volna vagy elvárja, akkor lehet már csak azért se kezdem el. A durva hízásnál és a migrénes rohamoknál gondolkodtam azon, hogy hagyom a fenébe, viszont mivel ezek nem egyik pillanatról a másikra múlnak el, ezért semmit nem segített volna ha akkor abbahagyom, hiába jöttek pont rossz időszakban. Vagyis volt egy abbahagyásom másfél évre. Ebből 7 hónapig nem volt vérzésem, utána meg folyamatosan 2 hónapig (minden egyes nap...). Na akkor kicsit beszartam, hogy kinyiffantottam a hormonrendszerem...


Szóval összegezve. Ha valaki elég érett a szexhez, akkor ahhoz is legyen, hogy megbeszéli a partnerrel a védekezési módot és el tudja fogadni ha a másik egy bizonyos módot nem tud vagy akar alkalmazni. A gumiban lankadás ellen egyébként lehet tenni. Tény, melóval jár, de ugyanolyan, mint a nem szervi eredetű korai magömlés kezelése, gyakorlás és türelem kell kitartással. A legfőbb gond azonban az, hogy a piacon jelenleg csak egyetlen mód fűződik a férfiakhoz, a gumi. Minden egyéb módszert a nő alkalmaz (pesszárium, helyi krémek) vagy neki árthat. (tabletta, spirál, injekció) Ráadásul a következményt is a nő viseli, lásd terhesség. Mert innen jöhet az a téma is, hogy sok pasi ilyenkor bevágja, hogy a nőnek kötelessége elmenni abortuszra ha a férfi nem akar gyereket.

2015. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
91%

Jaguar, senkinek nincs szövegértelmezési baja. Azt írtad, te nem használod, nem érdekel, még akkor sem ha ő nem szed tabit. Ergo, még annyira sem vagy felelősségteljes, és figyelsz rá, hogy nem akarod teherbe ejteni :D ejj d ejó, így már mindjárt meg vagy dicsérve, tényleg. Ha meg megvan a baj, akkor meg így jártál mi? Neked jó, ha neki nem akkor meg ő baja, miért nem szedte a gyógyszert..Hát te aztán nagyon együtt működő vagy és toleráns...

19%-os meg remélem csak egy troll.. Komoly kapcsolat= tabletta :D 12 éves elmúltál már, te EQ nullás...?

2015. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%

53%

Ha nem HAJLANDÓ semmit tenni azért, hogy meggátolja a saját teherbeesését akkor igen, engem miért kellene jobban érdekelnie?!

Azért álljuk már meg... Az ilyen nő szexeljen. Mégis milyen jogon KÖVETELI meg a másiktól ezt meg azt mikor pontosan tudja, hogy neki van nagyobb veszítenivalója. Pláne, ha mondjuk buliba is mászkál és alkalmi viszonyokba megy bele. Nem biztos, hogy a félrészeg pasi akivel elmegy onnan majd pont fel tudja húzni magára vagy jól húzza fel.

2015. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Jaguar, egyszer már bevetetted a ha ő így, én is úgy érvet.


Ez nem lesz így jó.


Ha ő megoldja a védekezést, te is gumit húzol, mondván akkor neked is fontos?


Ha pedig ő nem oldja meg, akkor úgyis neki a rosszabb?


2 dolgot fűznék hozzá:


1. ez alapján oda lyukadunk ki, hogy oldja meg a nő, mert te nem fogod. ha ő igen, akkor te azért nem; ha ő nem, akkor meg azért nem.


2. mivel biztos vagyok benne, hogy a férfiak ugyanolyan érző emberek, mint a nők, elképzelhető, hogy bánni fogod, ha nincs melletted később a gyereked, ha lemondasz róla, vagy megkéred a nőt, hogy vetesse el.


riogatni én nem szeretek. de egy csomó helyzetben élesben deül csak ki, hogy nem is álljuk olyan keményen a sarat, és fájdigál azért itt-ott.

2015. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem érted mivel van problémám? Ha nem akkor eléggé sajnálom, nem akarom már kifejteni, ha eddig nem esett le.

Egy dolog megbeszélni a dolgot még előtte, de itt és az itt kardoskodó nők válaszaiból egyáltalán nem erről van szó.

2015. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
ja ha a gyakorlat nem érdekel, csak az elvek, akkor sok szerencsét.
2015. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

különben nem. tényleg nem.


gumit húzni szar. gyógyszert szedni szar. és ha a kedvesemnek elmegy a kedve, ha a gumira gondol, nem azon morfondírozok, hogy erőltethetném rá mégis, hanem hogy hogyan kerülhetnénk el.

2015. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

"Mégis milyen jogon KÖVETELI meg a másiktól ezt meg azt mikor pontosan tudja, hogy neki van nagyobb veszítenivalója."


Miért te mi jogon követeled meg tőle ezzel az erővel? Te talán különb felsőbbrendűbb vagy hogy automatikusan ő engedjen? Ohh hogy oda ne rohanjak. Ez a neki van nagyobb veszteni valója meg elég hülye duma. Egy gyerekhez 2 ember kell és 2 embernek is a felelőssége is, hiába a nőben növekszik. Bár amilyen sz@arrágo vagy gondolom szó nélkül megpattannál egy terhes nő mellől...szánalmas balfék.

2015. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

58#

Vagy nyolcszor írtam le, hogy nem követelek tőle semmi, de még mindig nehéz volt felfogni úgy látom.

Aztán leírod, hogy két ember felelőssége, de attól még engem b4sztatsz, akinek az nem tetszik, ha egy nőt nem érdekli a saját részéről jövő fogamzásgátlás, de emellett követelőzik. Ezek szerint most már mégsem az ő felelőssége is?


És még van képed személyeskedni itt és saját agymenéseddel szidalmazni a másikat?

2015. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!