Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök nem lenne hajlandó fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 19:35
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
0%

Még tényleg az a szerencse , hogy nem az itteni nyávogós idióta libákból indulnak ki a nők mert végünk lenne....


Ha nem akartok b**aszki akkor ne szedjetek fogamzásgátlót, de akkor azon se csodálkozzatok ha a férfi nem akar komolyabb kapcsolatot.

2015. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Jaguar, a gumi nem csak a férfinek áldozat.

A gyerektől egyébként nem félsz, ha ilyen laza vagy a védekezés terén?


Nekem amúgy spirálom van, szerencsére már nem érint ez személyesen. De mérges leszek, mikor látom, hogy a férfiak teljesen természetesnek veszik, hogy így rendelkezhetnek a nők teste felett.

2015. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
16%

Persze, tartok a gyerektől, de úgy vagyok vele, hogy nem zuhannék padlóra akkor sem, ha becsúszna mert korban már ott vagyok és őszintén szólva, lassan itt is lenne az ideje.


Itt persze több lehetőség van.

A) Mivel nem hiszem azt, hogy rengeteg nő lenne akivel hosszútávon is összepasszolnánk így nem él bennem semmilyen illúzió egy boldog családi képről. Legfeljebb együtt vagyunk 4-5 évig, becsúszik egy baba, szétmegyünk és lehetőségeimhez képest legjobban neveljük tovább külön-külön.

B) Futó kalandban csúszik be, akkor meg fizetem a gyerektartást és ugyanúgy, neveljük külön-külön viszont nagyrészt mint két ismeretlen ember.


Egyre több osztálytársamnak van már 1, 2 vagy 3 gyereke is, van akik már külön-külön nevelik és én sem 45 évesen szeretnék apa lenni, hogy a gyerekem érettségiére már tolókocsival vigyenek...


Emellett pedig azt is el kell mondjam, hogy egyáltalán nem szeretem a gumit, azonnal lelankadok benne és pocsék lesz az egész.

Itt megfordítva a 77%-os kijelentését, kíváncsi vagyok, ha egy nőnek kellene olyan fogamzásgátló módszert alkalmaznia amitől hormonálisan nem lesz semmi baja, de azonnal kiszárad és nem élvezi az aktust akkor csinálná-e...

2015. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszert szedek, nem vagyok ellene, de azért ne említsétek már egy lapon a gumit és a tablettát, mint természetes folyamatokat meggátoló dolog...


A gyógyszer a szervezetre hat, belülről. A guminak pedig a szervezetre az ég világon semmi befolyása nincs, "külsőleg" akadályozza a teherbeesést, ennyi.


Szóval azért rákontrázni a gumival arra, hogy az is megakadályoz egy természetes folyamatot.. Vicc.

2015. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
0%

Azt pedig valóban nem szabad elfelejteni, amit Jaguar mond.. A páromnak rendben lenne a gumi, de nekem például nem. Egyszerűen nem bírom, pedig próbáltam már többet is. Éget, viszket, nem nedvesedek..síkosítót pedig én nem vagyok hajlandó használni.


Ez ugyanúgy fennállhat férfiaknál is mint probléma.

2015. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 Missi_Key ***** válasza:
12-es..van férfi tabi...
2015. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

Jaguar, igen sokan panaszkodnak rá, hogy a gyógyszer megöli a vágyat. Én is így vettem észre. Az meg ilyen alapon már mindegy, hogy általánosan vagy mindig egy adott pillanatban szex előtt.


Megértem, hogy lankadt farokkal nem lehet szeretkezni, csak sántít a logika, hogy ebből az következik, hogy a barátnőd gyógyszert szedjen.

2015. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
98%

Ja, szóval azért mert Jaguar nem képes gumiban teljesíteni, inkább tömjék a nők a mérget éveken keresztül. Logikus. :D Tudod egy normálisan szocializált ember számára egyértelmű, hogy egy ember egészsége/élete előrébb helyezkedik el, mint a szexuális élvezet.

Tök mindegy, hogy a nők többségének van-e tőle panasza vagy nincs, azt a leghülyébb ember is kilogikázhatja, hogy egy egész életen át gyógyszereket tömni nem normális dolog! Vajon kedves Jaguar azonnal ugrana és tömné magába a gyógyszert, ha megjelenne a férfi változat, vagy akkor is a nőtől várná? Esetleg akkor már feltalálhatnának nekik spirált is, aztán akkor dugdozhatnál fémeket a hátsódba... Hát igen, mekkora borzalom is egy gumi és milyen önzőek a nők... És azt vajon tudtad-e, hogya fogamzásgátló nem csak a nőkre hanem a környezetre és a férfiakra is hatással van? Mert ugyebár az nem tűnik el hanem ottmarad a vizeletben... A vízi élőlényekkel elég érdekes dolgokat tud művelni... Azt is figyelembe kell venni, hogy a fogamzásgátló tabletta egy fiatal találmány és nem hinném hogy elég adat áll rendelkezésünkre róla. De persze Jaguar ezt letojja őt csak a jó d*gás érdekli! :) Az isten óvja a gyerekeket egy ilyen apától... Majd ha megkérdezik, megmondhatod nekik, hogy: "há azé letté, mer gondótam, hogy köllene mán egy gyerök meg osztán én ugyan nem bszok gumiban, az asszony meg nem akart beled*gleni a tablettákba... Aztán lyánom nyeljed ám a pirulákat te is, mer különben mehetsz amerre látsz!" xD

2015. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
16%
Latex allergiám van, viszket tőle, éget és lelankad. Próbáltam latex mentes gumit de rohadt drága és abban is eléggé lelombozódok. Gondolom ez a nőnek sem jó. Még mindig azt mondom, hogy vakok vagytok, mert nem csak a tabletta és a gumi van a világon de valamiért az itt egymással viaskodók ezt elfelejtik figyelembe venni.
2015. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
3%

Nem tudom ti milyen gyógyszert szedtek, ha nem vagyok képesek felfogni, hogy én nem kötelezek senkire semmit. :D

De akkor kiemelem, szóval...


ENGEM NEM ÉRDEKEL, HOGY SZED-E TABLETTÁT, AZ Ő DÖNTÉSE, HA NEM AKARJA AKKOR NEM KELL SZEDNIE, ÉN NEM FOGOM ERŐLTETNI A DOLGOT.


Fel nem tudom fogni miért nem vagytok képesek felfogni. Már a negyedik válaszból látom azt viszont, hogy én ráerőszakolom szegény nőkre a gonosz tablettát, nevetséges komolyan... :D


Egyébként meg én végig a kérdésre válaszoltam, ti mentetek bele ebbe az ostoba ilyen meg olyan káros a tabletta dologba.

Jó látni mennyire szar lett már ez az oldal. Még akkor is leszavaznak a p*csába, ha urambocsáss kiállsz a véleményed mellett vagy nem követed vakon a plebs általános véleményét, akkor te már nem vagy hasznos...


71%-os - "A vízi élőlényekkel elég érdekes dolgokat tud művelni"

[link]

2015. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!