Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök nem lenne hajlandó fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 19:35
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
68%
ez az oldal arra jó, hogy megtudd miket gondolnak a retardok. :D
2015. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
0%

Hát azt látom. :)


Én már csak azt nem értem tényleg, hogy miért estek egyből nekem mikor egyértelműen kijelentettem, hogy elfogadom a döntésüket arra vonatkozóan, ha valaki nem akar tablettát szedni... :)


Továbbá a lepontozó lincsbandából is elárulhatná valaki, miért mélységesen elítélendő az, ha valakinek ugyanúgy vannak olyan dolgai amit ilyen vagy olyan okokból nem szeret, de ennek ellenére elfogadja a másik döntését és helyes az, ha ez a másik ember ráerőszakolja az elsőre az akaratát.

Mert itt pont erről van szó. Én vagyok a f4sz csak mert nem szeretem a gumit... Amúgy meg dohányzom, vegyétek úgy, hogy nekem ez a fogamzásgátlóm. :D


És természetesen, mivel a 71%-os tényszerűen kifejtette, hogy normálisan szocializálódott ember nem mérgezi semmivel a szervezetét már azt is megtudtuk, mennyire deviáns szociopata vagyok ezáltal.

Ám meg ne lássam, hogy megeszik akár egy gumicukrot is! :D

2015. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális az, akit ez zavar. Az tény, hogy a fogamzásgátló nem egészséges, és lehet rengeteg mellékhatása, leállítja a nő peteérését, felborítja a hormonháztartást. És rohadtul de nem egészséges, csak ezt nem reklámozzák annyira, mivel nagy benne az üzlet.

Az egy utolsó tapló, aki elvárja, hogy a barátnője szedje. Én konkrétan ellenkeztem, amikor volt barátnőm szedni akarta.

Lehet más megoldást találni a tablettán és az óvszeren kívül (nem a megszakítást, az nem védekezés..), nem kell egymást kényszeríteni. Azt hozzátenném, hogy a gumi miatti hisztikkel nem tudok azonosulni, ugyanis nekem sosem volt problémám vele, nem tudom miért lankad le nektek tőle és miért mondjátok h nem éreztek semmit.

Ja, és a vékony nem megbízhatatlanabb, ugyanolyan tesztelésen megy át.

Elszakítani meg szvsz művészet, nekem soha nem sikerült, pedig nem finomkodom. ;)


22/F

2015. dec. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 BlackSword ***** válasza:
0%
Komolyan mondom nem értelek benneteket... Itt ölitek egymást a mellékhatások miatt... Nekem egy antibiotikum kezelés több mellékhatással járt egy hét alatt, mint páromnak a fogamzásgátlás 3 év alatt... Beszarok... És tényleg...
2015. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
90%

mármint az a vicces, aki elvárja. én is lány vagyok, szedek fogamzásgátlót, mert én úgy akarom. de ha a barátom elvárta volna viztos képen törlöm. :D

41-es vagyok

2015. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

Jaguar, ha beírsz pár egyszerű kulcsszót a google-ba, akkor máris többet megtudhatsz arról, hogy befolyásolja a vizeket a fogamzásgátló. Persze itt is, mint minden egyes témában, vannak kutatésok amik az ellenkezőjét vélik igazolni.

És nem az a baj, ha valaki nem akar gumit húzni, hanem ahogy ezt kifejezed és ahogy hozzáállsz. Most vagy te vagy tényleg ilyen kőbunkó érzéketlen (és még büszke is rá) vagy direkt állítod be magad ilyennek (és még élvezed is), és hát egyik lehetőség rosszabb mint másik. Azok a ronda nők nem azért nem akarnak (már akik nem akarnak) gyógyszer szedni, hogy jól kitoljanak szegény Jaguarral meg a többi férfival, hanem azért mert féltik az egészségüket. Nagy különbség. Egyszerűen csak megdöbbentő szembesülni vele, hogy valaki ennyire érzéketlen, önző (ha már annyi lemondásra sem vagy hajlandó, akkor mégis milyen kapcsolat?) ennyire tárgyként kezeli a nőket és ennyire fontos neki egy r*hadt dugás. Még egyszer mondom nem az a baj, hogy nem akarsz gumit húzni, hanem ahogy ezt kifejezed. Mondhatnád azt is, hogy neked kellemetlen a gumi de azért megpróbálok megérteni és akkor megbeszéltek más védekezési módszert, neadjisten még aggódsz - szentszégtörés, mi? - is a barátnőd egészségéért (azért mert te a legtöbb nőn nem látsz mellékhatást, nem azt jelenti, hogy nem keseríti sok nő életét a gyógyszer. Mellékhatás nem csak az lehet, hogy belehal, vagy meddő lesz.) De nem, neked erre az a megoldásod, hogy hát akkor te sem, mint egy óvodás aki megsértődik, mert neked csak az élvezeted fontos. Lehet rosszul értelmeztem de nekem úgy jött le, hogy te még annyit sem tennél meg, hogy akkor nem szexelsz vele, hanem durr bele és leszrod a következményeket. Akkor legalább keresnél eleve úgy partnert, hogy a gumi kizárva... Ja és amúgy sem izgat ha elkapsz valami betegséget? Vagy továbbadod? Bár utóbbi gondolom annyira nem, ha amúgy sem érdekel mások jóléte vagy érzelmei.

2015. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem eszem gumicukrot, de egy józan ésszel rendelkező ember képes rangsorolni a dolgokat veszélyesség szerint. Biztos velem van a baj, de szerintem egy értelmű, hogy egy gumicukor kissé kevésbé veszélyes mint pirulákat tömni minden egyes nap éveken keresztül. Meg aztán az, hogy valami veszélyeset csinálunk, nem indok arra, hogy ne próbáljuk megvédeni magunkat attól amitől lehetséges.
2015. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%

Ti tényleg retardáltak vagytok, ha nem vagytok felfogni miket írok.

Lehet csak írni tudtok, de olvasni már nem, ezt nem tudom, de most már tényleg leszarom a témát.


Jó tudni mondjuk, hogy egy nőnek lehet döntése egy dologban, nekem viszont nem lehet saját magamra vonatkozóan akkor egy utolsó szarrágó vagyok (legalábbis itt...)

2015. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

lehet döntésed. nem jössz össze olyannal, aki nem hajlandó fogamzásgátlót szedni és kész.

a te döntésed, hogy nem használsz gumit, nem csak magadra vonatkozik, nem csak rád van hatással. nem egyedül szexelsz. és neked az ég világon semmi bajod nem lesz a gumitól.

2015. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Nő vagyok 6 éve kapcsolatban és mindig óvszerrel védekezünk.Úgy néz ki szerencsés vagyok,hogy a párom nem nyaggatot sosem azzal,hogy szedjek tabit.Kapcsolatunk elején megbeszéltük,hogy így lesz és egyikünk sem problémázik ezen,a szex is ugyanolyan jó.
2015. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!