Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a meglátásotok erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglátásotok erről? A válaszotokat bővebben fejtsétek ki légyszíves.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve dolgozik a mostani munkahelyén. Van egy kollégája aki létrehozott egy áll facebook profilt és ott beszélgettek. Nagyjából a beszélgetés az teli volt flörttel és erotikus dolgokkal. És a párom egyszer szerelmeskedés közben a kollégája nevét mondta nekem.

2015. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted ha valaki a másiknak a puncijára küld csókot, azzal nincs köztük semmi, és csak haverilag üdvözölték egymást, mi?

Egy biztos: téged sem az eszedért szeret.

2015. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Nem mehet fel mindig? Ebből nekem úgy jön le, hogy már volt fent. De ha nem is volt semmi konkrét, te mit akarsz még tőle?
2015. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
na jó, próbáltam nyitott maradni a barátnőd verziója felé, látatlanba ne itélkezzünk ugye, de ezen nincs mit szépitni. VÉGE. menj ki külföldre és sikeres felejtést kivánok hozzá.
2015. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Ha objektíven nézem a dolgokat és a tényeket akkor azt mondom h vége és élem az életem. De még mindig szeretem és nem tudom miért de megpróbálok hinni neki még akkor is ha ő nem tudja alá támasztani az ő verzióját.
2015. dec. 26. 14:02
 25/56 anonim ***** válasza:
megpróbálhatsz megbocsátani és folytatni, de attól még szinte biztos, hogy nem mond igazat. és képes lennél ezért eldobni a külföldi munkát ? akkor már legalább menjen ki veled, mutassa meg, hogy érsz neki ennyit és többet nem találkozik azzal a f....kalappal sem.. de tudod, nem mi szivatunk,tényleg gáz van, csak még nem fogtad fel. sajnálom .
2015. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
elóző vagyok. a külföldi munkát senkiért ne add fel, esetleg megprobálhatjátok, hogy ha hajlandó, kimenjen veled. egyelőre szüneteltesd ezt a kapcsolatot. esetleg megbezsélhetitek vmikor a közeljövőben hármasban a feleséggel vagy a pasival, vagy négyesben is , ha ez jót tenne a lelkednek,bár fura helyzet lenne.. de esélyes, hogy nem sülne ki előle semmi és megint hauzdnának nektek..ahogy eddig is
2015. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle nem akar velem jönni és a munkahelyét sem hagyja ott. Évente csak egyszer tudnék haza jönni és azt mondja h v.hogy kibírnánk. Én biztos h nem bírom nélküle és ezek után attól parázok hogy ő meg megoldja itthon a dolgait. De viszont azt sem akarom h én kint csak melózom és haza hordom a pénzt ő meg dorbézol.

Am azért tettem fel a kérdést hogy más szemszögből is rálássak a dolgokra.

2015. dec. 26. 14:47
 28/56 anonim ***** válasza:
akkor én azt mondom, ne csak szüneteltess, vess véget az egésznek és go külföld. ha ennyit érsz neki, h megcsal, nem mond igazat, és el sem gondolkodik a külföldi lehetőségen, ami ki tudja, lehet, neki is jó lenne, legalább egy időre, akkor ennyi.
2015. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

ezt a cikket ma olvastam, a rendrakás téma idevág.

lehet, hogy pont azért jött a munkalehetőség, hogy rendet tudj rakni az életedben... a saját boldogulásodon és jövődön munkálkodj , aki ebben hátráltat vagy nem társ benne, azért ne köss kompromisszumot. ha elkezdesz rendet rakni, szép lassan, és nehezen, de a helyére kerül majd a kirakó minden darabja megint. nem gondolom, hogy boldog jövőtök lehet, ha ilyen a hozzáállása és ha baj is volt a kapcsolatban, nem szólt róla neked, hogy megoldjátok.



[link]


"Gondolkoztam azon is, hogy megírjam-e, hogy szakítottunk Tamással, 5 év után, de előbb-utóbb úgy is kiderülne, ha más nem, amikor felteszek egy-egy közös képet a majdani párommal, így végül úgy döntöttem, hogy leírom ezt is. Megvan az oka, amiért így döntöttünk, de ez nem az, amiről így nyilvánosan szeretnék beszélni. Mindenesetre érdekes az is, hogy ezt a könyvet épp akkoriban ajánlotta egy vadidegen ember, akivel szóba elegyedtem, hogy ez megtörtént. Ez a típusú rendrakás, hogy csak azt tartjuk meg, ami örömet okoz, Tamásnak és nekem is nagyon sokat segített az elengedésben. A kapcsolatunknak a párkapcsolati része nem működött, amit elengedtünk, viszont nagyon jó barátok és üzlettársak maradtunk, (ő intézi többek között a kiszállítást is,) ami sok örömet okoz mindkettőnknek. Most is sokat kommunikálunk és harmonikus a kapcsolatunk."

2015. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Nem ertem az ilyen embereket, mint Te, kerdezo. Latod objektiven a dolgokat, meg is az erzelmeidre hallgatsz, hogy igy szereted, ugy szereted.

Elhiszem, hogy nehez, de sz.rd le most az erzeseket, es menj kulfoldre. Hidd el, hogy meg megkoszonod magadnak. Minek maradnal a csalfa baratnod mellett? Hogy Te legyel az orok vesztes, akit nem tisztelnek?


Bocs a stilusert, de remelem atmegy a lenyeg.

2015. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!