Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a meglátásotok erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglátásotok erről? A válaszotokat bővebben fejtsétek ki légyszíves.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve dolgozik a mostani munkahelyén. Van egy kollégája aki létrehozott egy áll facebook profilt és ott beszélgettek. Nagyjából a beszélgetés az teli volt flörttel és erotikus dolgokkal. És a párom egyszer szerelmeskedés közben a kollégája nevét mondta nekem.

2015. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
hát , ennek a kpacsolatnak már vége elviekben, hogy gyakorlatban mikor lesz vége, rajtatok áll
2015. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

A pasihoz es felesegehez nincs kozod. Majd ok lerendezik maguk kozott vagy nem.


Viszont en sem ertem, hogy miert tetted fel ezt a kerdest itt. Annyira egyertelmu szerintem. A baratnod egy masik ferfival flortolt, irogatottak egymasnak tobb, mint bizalmasan esetleg.

Van eleg onbecsulesed, hogy ezt ne turd el?

2015. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Azért mert "megbeszéltük". Azt mondja a barátnőm hogy nincs semmi olyasmi köztük és nem is lesz csak jól esett neki egy kis flört... Azóta a csávó törölte az áll fb fiókot és törölte a saját fb-ját és a felesége is törölte magát fb-ról. De ezek után mi a garancia hogy nem folytatják? Csak már annyi h nem hagynak annyi nyomot maguk után.
2015. dec. 26. 13:26
 14/56 anonim ***** válasza:
két kérdés : a feleség miért törölte magát fb.ról ? és a barátnőd ezt mondta- kérdés, hogy igazat mond és neked borult el az agyad vagy hazudik is ? utóbbi egy ujabb ok a szakitásra
2015. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom én is r!banc leszek, látom ők megtehetnek bármit..... Aztán meg megy a nőgyalázás:) ti magyar pasik....
2015. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a furcsa h ezek a fiókok is törlésre kerültek. Azt mondta a barátnőm h a kollégájánál gondok léptek fel otthon és ezért kezdték el az egészet. De nekem egy párkapcsolatba ez nem fér bele, főleg az olyan fajta beszélgetés amit ott olvastam. Annyi még h nekem ő az első Szerelmem és most az életem úgy alakul h van lehetőségem kimenni dolgozni külföldre. Eddig nem vállaltam el mert vele akartam együtt lenni és tervezgetni. De ezek után nem akarok még egy lehetőséget eldobni miatta. Ő nem akar velem jönni én nem akarok itt maradni. Amúgy túl paranoiás lennék vagy féltékeny? Mert azt mondja h beteges az amit csinálok...
2015. dec. 26. 13:39
 17/56 anonim ***** válasza:

Vannak nők akik 2-3 férfitől gyűjtik be azt amire szükségük van. Van akitől a pénzt, van akitől az érzelmeket, van akitől a szexet. Döntsd el te mire kellesz!


Amúgy minek akarsz egy ilyen önző szeméttel együtt lenni? Dobd már ki a francba és keress egy rendes nőt!

2015. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
ird már le, hogy miket olvastál. de nem, nem vagy paranoiás, ilyen esetben, még ha ártatlan is valaki, akkor is felkapja a vizet a párja. ha meg kimész ugyis külföldre, akkor az élet meg is oldotta a kérdést. és val igaz, nem kell, hogy mindent elmondjon magáról a másik, lehetnek titkai, saját élete, de ez nem olyan dolog, ami simán belefér egy kapcsolatba.
2015. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
amugy ha fizikailag nme is történt semmi, akkor is ott a kérdés, mi lett volna, ha nem veszed észre, nem buknak le..
2015. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Így kezdte hogy: Csók a puncidra cupcup a barátnőm erre azt válaszolta hogy cup. Meg hogy hiányzik a minicsókja és felmegy megpuszilgatja a nyakát és harapdálja a vállát... ezekre annyit irt a barátnőm h neki is hiányzik és h menyen fel... De azt írta h a kollégája hogy nem mehet fel mindig mert az feltűnő lenne...
2015. dec. 26. 13:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!