Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a meglátásotok erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglátásotok erről? A válaszotokat bővebben fejtsétek ki légyszíves.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve dolgozik a mostani munkahelyén. Van egy kollégája aki létrehozott egy áll facebook profilt és ott beszélgettek. Nagyjából a beszélgetés az teli volt flörttel és erotikus dolgokkal. És a párom egyszer szerelmeskedés közben a kollégája nevét mondta nekem.

2015. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

minden kommentedben irsz vmi ujat, amitől lemegyek hidba, ezért is kommentelek ma olyan sokat..eleve egy olyan lány, aki a nemiszervének a csókolgatásáról chatel egy férjes hapsival, flörtöl, erotikáról beszélget, a képedbe hazudik és párkapcsolatban él, az nem naiv, szóval ne legyen képe ilyet mondani magáról. ő és a naivitás az két külön világegyetem..


ha már két és fél éve is lebukott, akkor nem az utóbbi egy évben változott meg, akkor is ilyen volt, max a nevelőapjának most tűnt fel.. ami nem meglepő, hisz te vele élsz és évekig nem tűnt fel.. már az is önmagában egy gond, hogyha nem támogat a hobbidban, munkádban, céljaidban. az is, ha nem jártok el, miközben neked nagy igényed lenne rá, de másokkal meg eljár. aztán ott volt az, hogy miatta nem mentél már egyszer el külföldre. ezek önmagukban egyenként is tudnak komoly problémák lenni egy kapcsolatban. de ez mind semmi a több mellett. nem vagyok pszichológus vagy pszichiáter, de nem hiszem, hogy ez vmi elmezavar lenne, hogy hol aranyos, hol egy gátlástalan r....banc (már ne haragudj, h ezt mondom). pedig én még védeni is szoktam itt sokszor olyanokat, akik harmadikként belekeverednek egy kapcsolatba, szóval nem vagyok egy erkölcsileg vaskalapos ember,kapom is az ivet a sok otthonülő kismamától :) de ő egy ritka gátlástalan ribizli lehet. nem, nem aranyos, nem tüneményes, vagy ha vannak is ilyen pillanatai (mindenki tud jófej lenni, ez önmagában nem érdem, sőt alapvető dolog lenne..), akkor is rájátszik nálad. gondold már végig, miket tett veled... ezt én egy élet alatt nem bocsátanám meg.. más 3-4 kapcsolat alatt csalódik ennyit, vagy ennyit se, mint te ebben az egyben.. nem érik el nálam az ilyen személyek az "ember" fogalmának szintjét se.. de még mindig elég higgadtan és viszafogottan irsz róla, nagyon remélem, hogy ez nem azért van, mert még bármi is akarnál tőle. a kommentjeid alapján egy nagyon korrekt, normális ember vagy, fényévekkel jobb nőket tudsz találni.. hogy miért éri meg neki, azt te tudod. eltartod, van neki valaki, aki stabil dolog az életében, mittudomén.. biztos szeretett is a saját primitiv szintjén ( a szerelem mondjuk normális embereknél nem ilyen gesztusokban nyilvánul meg a másik fél felé...). ma este az volt a legviccesebb, hogy egy olyan ember, aki szemrebbenés nélkül cseszi szét más házasságát, az magának eljegyzést akar. dobjad kifele és szivasd meg ezerrel.

2015. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
ja, és azzal vádol ,hogy megcsalod. :D:D:D:D be-szarás :D:D:D ezt a képmutatást, ami ebbe az emberbe szorult.. ezek emberi játszmák, amiket te nem nagyon vettél észre, ő meg profi bennük.. mindig tudja, hogy mivel tud föléd kerekedni egy beszélgetésben vagy vitában, mindenre van kész válasza, csipőből tudja védeni magát. gátlástalan, és profi játszmázó.
2015. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Komolyabb dolgokról nem lehet vele beszélni mert megfájdul a szíve környékén meg szúr a lapockája és fejfájása lesz. Utána olvastam h ezeket milyen lelki állapot váltja ki. Erre azt mondja h akkor tinédzser kora óta ilyen? Amúgy ő a szüleinél él én meg albérletben lakom. Egyszer megpróbáltuk h oda költözött hozzám. Igaz a családjától 300km re. De a legtöbb vita azon volt h nem akart elmenni dolgozni, csak is a szakmájába és 2 hetente haza járt. 6. hónapban mikor haza ment mondtam h ide ne jöjjön vissza. Azóta is az anyjával lakik. Annyi h én költöztem közelebb feladva egy biztos és jól fizető állást.
2015. dec. 29. 00:19
 54/56 anonim ***** válasza:

Komolyabb dolgokról nem lehet vele beszélni mert megfájdul a szíve környékén meg szúr a lapockája és fejfájása lesz. WTF??? ez hiszti.


"ezeket milyen lelki állapot váltja ki." sztem elkényeztetett hisztérikáknál jöhet elő.. te figyelj, ha meg nem nagyon éltetek együtt, pláne nem ismerd az igaiz énjét, huzamos együttlakás után jön ki sok minden. nekem is volt olyan barátnőm, aki egy veszekdős, hisztis liba volt otthon, és senki nem vette észre a baráti köréből. én is csak mikor elkezdtem minden nap suli után feljárni hozzájuk és egy idő után nekem is megmutatta ezt az énjét..


"Annyi h én költöztem közelebb feladva egy biztos és jól fizető állást." tehát még egy állást is feladtál érte. szépen meghálálta neked..

2015. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
ja és ha már annyiszor feljön, hogy aranyos meg tüneményes.. a arátnőm, akiről irtam, a suliban és barátok körében is egy aranyos, jófej lány. de otthon tud ám tombolni. nálunk is pár év barátság után jött ki, hogy néha megfojtott a bajaival, rámripakodott,számonkért,leszivta az energiáim. de azért nem volt olyan kóros eset, szeretem a mai napig is, sok jó tulajdonsága van, sok mindenben segitett, adott jó tanácsot. de nem élnék vele soha és nem lennék a leendő férje.
2015. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A kérdező vagyok. Megszeretném köszönni a sok segítséget amit adtatok. Boldog karácsonyt és sikeres új évet kívánok nektek. Azóta külföldön dolgozom és egyenesben az életem. Mindenki kap egy +1et és ha össze futnánk az életben vendégeim vagytok egy italra.
2017. dec. 27. 00:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!