Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a meglátásotok erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglátásotok erről? A válaszotokat bővebben fejtsétek ki légyszíves.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve dolgozik a mostani munkahelyén. Van egy kollégája aki létrehozott egy áll facebook profilt és ott beszélgettek. Nagyjából a beszélgetés az teli volt flörttel és erotikus dolgokkal. És a párom egyszer szerelmeskedés közben a kollégája nevét mondta nekem.

2015. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

biodíszlet :D még így sem hallottam. Meg nem rég volt olyan hogy ugy volt h meló után találkozunk és csinálunk kaját stb... Erre a munkaidő lejárta előtt rám írt viberen hogy a barátnője felhívta és azt mondta neki h találkozzanak és aludjon nála. Ezzel semmi kivetni valóm nem volt. De a viberen bent hagyta a gps meghatározást. Amikor irt a meló helyről jól mutatta h hol van. Amikor irt otthonról akkor is jól mutatta. Amikor este 21:30 kor írt h megnyugtasson épp az ellenkezőjét tette mert a gps nem a barátnő lakhelyét mutatta. Amikor észre vettem felhívtam h had beszéljek a barátnőjével akkor pont wc-n volt meg épp meg jött neki a havi dolga. Majd hirtelen le kellet tennie. A gps jelet kivette stb... Majd 1.5 óra múlva felhívott telefonon h ott a barátnője és a viber gps már jó helyet mutatott. Szerintem nem létezik olyan h pont erre a pár órára romlik el. Azt mondta nekem h a barátnője testvére foglya behozni kocsival. Mikor reggel rém írt a gps jól működött és a fiú kedves volt aki behozta. Ráírtam a fiú testvére még akkor de ő nem is lakik otthon és nem tudta h miről van szó.

Ez a sztori is elég furcsa nekem.

2015. dec. 28. 17:30
 42/56 anonim ***** válasza:
jajj istenem, ez már a harmadik sztori . és még hány lehet, amiről nem tudsz. ez nem furcsa, hanem logikus, egyértelmű és tragikus. a jókisfiut behálózta az áspis kigyó 3 évre.. ez a történet neve. elpazaroltál rá 3 évet az életedből. ezek után módositanék a róla alkotott véleményemen, egy notórius hazudozó , aljas, képmutató, megjátszós, másokat kihasználó, vastag arcbőrű , érzéketlen, szemét liba. változni se nagyon fog hosszutávon, amikor te szerencsére már nem fogod ismerni. majd másokat is hülyére vesz. koppanni nem nagyon fog sose, mert érzéketlen tipus. és még csak nem is érzelmileg csalt meg, hogy akaratán kivül beleesett másba (mondjuk az nálam sokkal sz-rabb érzés), hanem mindenkire rámegy.
2015. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

A torolt fb-rol csak annyit. Hogy csinalj magadnak egy masik profilt, masik emil cimet es keress ra a "toroltekre". Meg fogsz lepodni, hogy nincsenek torolve. Szerintem csak letiltottak teged. Ilyenkor azt lathatod, hohy " content not available".


Szepen megszi.attak :-(.

2015. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, és googlebe is kerestem de tényleg törölve van. Legalább is ezek szerint. Egyedül csak a tárolt verzióban tudom megnézni. Szerintem azért lett törölve mert felvetettem a barátnőmnek, hogy lehet írok a feleségének és ugyanazokat írom amiket ők beszéltek. Hogy szerinte normális dolog-e így beszélni egy másik emberrel. Másnap délbe rám írt a barátnőm és azt mondta h beszélt a kollégájával és egy sablon szöveget benyomott nekem. Utána rögtön arról érdeklődött hogy igaz nem fogom fel venni semmilyen módon a kapcsolatot a nővel sem a férfival. Aznap lett törölve a kamu fb. Rá egy hónapra kb bejelöltem a csávót meg a nőt mert megint azon kaptam hogy v.kivel beszélget olyanokról hogy pont egyszerre zuhanyoztak és csinálhatnák együtt... És ezek után a csávó vissza jelölt majd pár napja tűnt fel h nincs fent se a férfi se a nő. Amúgy csak azért jelöltem be hogy könnyebb legyen adatokat gyűjtenem róluk. A férfi tudta ki vagyok mikor vissza jelölt. Csak a barátnőm a munka helyen szólt neki h lehet nem jó ötlet vissza jelölni.
2015. dec. 28. 22:49
 45/56 anonim ***** válasza:
az ebben még a gáz, hogy már ez is egy töb hetes-hónapos sztori, most ezt is leirtad, szóval nem a napokban történt. és még mindig vele vagy ? dobd ki a cuccait az utcára és bár ellenzem a bosszuállást, de ebbe még az is belefér, legalább nem fogja emészteni annyira a lelked.. elvett tőled 3 évet, az idődet, pénzedet, energiádat, szeretetedet, amit ez idő alatt ráforditottál. közben az is lehet elment már melletted valaki, akivel most sokkal jobb lenne,nem csak megbecsülne, de talán sokkal jobban is szeretnéd. ezekbe belegondoltál már ?
2015. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
és még van pofája arra is megkérni, hogy jaj ne szólj már a feleségnek, le ne buktasd. ennyit érsz neki, az se izgatja, hogy rájöttél valamire, már megszokta, hogy az orrodnál fogva tud vezetni. bezzeg ha a feleség megtudná.. attól besz-rt. még a végén megtépték volna vagy megtudták volna pl közös ismerősök. ez bezze izgatja, de hogy veled mit csinál ,az nem, nála már rutin. jah, és a sokadik hab a tortán, hogy az egy dolog, hogy szingli vagy komolytalan hapsikkal félremegy, de ez konkrétan egy család, amibe belemocskolt. gyereke van már annak a férfinak ? az vajon izgatná, ha elváltak volna miatta és a gyerek ugy nőne fel ?
2015. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem tőle. De ő csak azt mondogatja hogy őt minősítené a viselkedésem és hogy utána őt szívatnák a meló helyén. Meg azt mondja hogy amikor ezt csinálta nem gondolt bele mert jól esett neki a plusz figyelem. Én erre csak annyit mondtam hogy nem gondoltam volna hogy ennyire olcsó h pár szép szó és ezt csinálja.
2015. dec. 28. 23:05
 48/56 anonim ***** válasza:
eszem a szivét,még valaki belékötne és elveszitené a johirét.. persze hogy őt szivatnák a munkahelyén, hogyha a munktársa pl miatta válna, pláne ha gyerek is van. még egy család tönkretételének a kérdésében is csak a saját érdekeit nézi, de azért veled eljegyeztetné magát. hát hallod... még nem utáltam meg látatlanba embert neten, de ez már közel van hozzá.
2015. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
komolyan, sok nagy hazusságot láttam már párkapcsolatokban. de ez.. nagyon tanulságos történet. sose volt vele a lebukásokon kivül bajod ? törődik veled, a problémáiddal, érdekli, mi történt veled egy munkanap után, kedveskedik neked ? egyáltalán egy kedves, aranyos, szerethető lánynak "ismered" ?
2015. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Épp ez az mintha v.milyen kihagyása lenne ilyenkor. Ezt azzal magyarázta h belemegy ilyenekbe hogy naiv. Kedves, aranyos, és tüneményes. De vannak furcsa dolgai. Párszor kérdezgettem hogy neki mik a tervei velünk. Többször mondta hogy semmi még nem gondolkodott rajta. Mikor megjegyeztem h nekem ez nem tetszik h ezt válaszolta mert ezzel elég komolytalanra vesz. Utána mindig csak a saját jövőjéről beszélt h ő miket szeretne még csinálni amikben én nem szereplek. Mikor én mondom h menjünk erre arra vagy csináljuk ezt azt ő fáradt nyűgös stb.. De barátnőkkel haverokkal elmegy bulikba, mozikba, bowlingozni. Ezeket mind mind utólag tudtam meg. Vele csak a 4 fal között szeret lenni de én ott megkattanok. Nem szoktam tv nézni mert hülyeség megy benne. Mikor megbeszéljük h megyünk v.merre legtöbbször v.mi történik és nem megyünk semerre. Azt mondja a mostoha apja vele jóba vagyok h nagyon sokat változott ez alatt az egy év alatt. Mert a meló kezdete kor mindig a legelső busszal hazajárt most meg folyamatosan a későbbiekkel jár haza és miattam nem megy az utolsó busszal de a kollégák haverok barátnők miatt haza megy az utolsóval vagy reggel amelyiket eléri. Eddig jóformán egy ötletemben munkámban hobbimban nem támogatott. Legutóbb az ütött ki h azt mondta ha megcsalom akk legalább használjak gumit... Ez is mi már? Én nem lennék képes ilyenre ha meg azt érzem h igen akkor már rég nem vele lennék. Csak nem értem az egészben a logikát a háteret amiket csinál.
2015. dec. 28. 23:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!