Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a meglátásotok erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meglátásotok erről? A válaszotokat bővebben fejtsétek ki légyszíves.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. 1 éve dolgozik a mostani munkahelyén. Van egy kollégája aki létrehozott egy áll facebook profilt és ott beszélgettek. Nagyjából a beszélgetés az teli volt flörttel és erotikus dolgokkal. És a párom egyszer szerelmeskedés közben a kollégája nevét mondta nekem.

2015. dec. 26. 12:46
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
A melo az biztos h megyek. Mar eljutottam addig h sajat magam nezem ezen a teren. Csak annyi h o szeretne folytatni az egeszet mint tavkapcsolat. Amiben en nem nagyon lennek benne mert ha melete vagyok es ezeket csinalta akkor miket csinalhat ha nem vagyok melete. Ha vissza nezem ezt a 3 evet es mint kulso szemlelo nezem akkor mar fel ev utan ott kellet volna hagynom.
2015. dec. 26. 17:01
 32/56 anonim ***** válasza:
Kérdező gyere hozzám, nekem úgyis kell valaki akit lehúzhatok, bánthatok, te ezt élvezed, szóval jó páros lennénk! Nem tudom bejönnék-e neked, mert adok magamra, szeretem a tisztaságot, de úgyis csicskásnak kellesz, úgyhogy semmi közöd hozzá:)
2015. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
jaj istenem, hagyjátok már ezt a szivatást, van elég baja. gondolom, lesokkolta a helyzet, mint bárkit a helyében. már azt is szivatni kell a gyakorin, aki az áldozata egy történetnek ?
2015. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Szeretem a humor, meg a szarkazmust. Vicces de közben mégis komoly rávilágítást adnak. Köszönöm a válaszokat. És még egy kérdés így utoljára. A barátnőm megjegyezte nekem azt h örülne neki ha eljegyezném és akkor 100% hogy biztonságba lenne. Nem szeretném eljegyezni de nem tudom mire vélni ezt a megjegyzését. Miért mondja mind ezt ha ilyeneket csinál?
2015. dec. 28. 14:31
 35/56 anonim ***** válasza:
felháboritónak tartom, hogy egy ilyen eset után ezt mondja.ha pisztolyt tartanának a fejemhez, sem jegyezném el. és szakitanék is, ha te erre nem vagy egyelőre képes, akkor se jegyezd el. ésszel élj. szokták mondani, hogy sok kapcsolatban a nő alkalmazkodik, tűr, alázkodik meg, nálatok ez forditva van. majd jön más, aki megbecsül.
2015. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
és hogy mire mondja mindezt ? hát ugye mi nem ismerjük, csak te. de erkölcsileg, emberileg, érzelmileg, jellem szempontjából is éretlen, inkorrekt, nem tul becsületes emberre utal. nem mondom, hogy elitélném ezekért egy életre, hisz nem ismerem, ki tudja, lehet a korábbi élete sérelmeit (szerelmi, családi,sikertelenség..stb.) élte ki a veled való kapcsolatában és annak elrontásában. de sokat kellene változnia a személyiségének, hogy egy jó értelemben véve jó parti legyen a normális férfiak számára, amilyen te is vagy .
2015. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
nah, én ugy látszik sose tudom egy kommentbe összeszedni a véleményem, elnézést.:) önző, csak magára gondoló ember is sztem, nem nézi meg a másik nézőpontját. és amint látod, érdekből belehazudik a másik arcába. lehet, hogy egy kislány tipusu nő, aki megtalálta benned a jó partit a szó jó és rossz értelmében is és/vagy voltak persze érzelmei is, de talán ő maga sem volt tisztában azzal, hogy rég átalakultak, talán el is tűntek, igy maximum a megszokotthoz ragaszkodhat. ha nem kislánytipus, akit gondozgatni kell, akkor meg érdekvezérelt nő, akinek fontosabbak a saját dolgai és a saját öröme a társa kárára is , mint a társa érzései.
2015. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor a legelejétől fogva palinak néz? Csak eddig egy hatalmas nagy rózsaszín maszlag volt a szemeim előtt? Amúgy már az elejétől fogva voltak kisebb nagyobb hazugságai. Pl: 5. hónap fordulónk előtt rám írt fb-n hogy ráírt egy rég nem látott unokatestvére és h szeretne találkozni vele. És megkérdezte h elehet-e. Én azt mondtam h azt csinál amit szeretne én nem fogom neki megmondani h mit tegyen. Ahelyett h hozzám jött volna az 5, hónap fordulónkon ő elment ezzel a fiúval találkozni. 21:00 órától 01:00 ig kb. És csak olyan helyeken voltak ahol kettesben voltak és kocsiban. Később kiderült h nem rokona. Sőt a fiút 1 évvel azelőtt ismerte meg egy discoban és most arra járt ás találkoztak. Azt mondja h nem történt semmi csak beszélgettek. Kétes sztori de hittem neki. A fiúval azóta is beszélnek kb félévente írnak egymásra. És itt is azért megy a két értelmű beszélgetés-
2015. dec. 28. 17:00
 39/56 anonim ***** válasza:
hát hallod, alapból gyanus, de ha egyszer itt is megy a szexuális vagy érzelmi témáju beszélgetés, akkor nyilván..akkor ő nem egy éretlen kislány, aki ujabb impulzusokra vágyott, hanem vagy csak kellett neki vki maga mellé, vagy pluszba elvárás volt nála az is , hogy jó parti legyél (te tudod, hogy mennyire vagy ugymond joképű, jolszituált, népszerű...akármi), szóval mint egy biodiszlet, akitől én többnek látszom a külvilág előtt. akkor egy furfangos boszorka és palira vett már párszor.
2015. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
és igen, nem érzelmi alapu, hanem érdektől vezérelt a kérése, hogy jegyezd el. amugy én az egyenjoguságban hiszek a szó nemesebb értelmében, tőlem eljegyezheti a nő is a pasit, ez kapcsolatfüggő, de azért én inkább preferálom, hogy engem akarjon a pasi eljegyezni, ne én vetessem el magam. kellesz neki anyagi, kényelmi, érzelmi, szexuális vagy egyéb földhözragadt okokból, pl. biodiszletnek, hogy elmondhassa magáról,neki milyen jó pasija van. ez nem egy romantikus történet..
2015. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!