Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelt kérdés

Öt csizmát vettem már idén, és ma a hatodikat is. Igazából nem azért indultam el, de megláttam, és muszáj volt megvennem. És mikor hazaállítottam vele, a párom ideges lett, hogy már megint vettem egyet, így is az én csizmáimmal van tele az előszoba, mikor belép csak azokat látja, ő már nem is tudja hova tenni az ő cipőjét, és neki is elég egy bakancs, nem igaz, hogy nekem már a hatodik csizmát kellett megvennem, és hogy máskor nem adja oda a kártyáját, csak ha ő is velem van, mert egyébként most is zokniért meg kesztyűért indultam el, és ha idén még egy csizmával hazaállítok kidobja az ablakon.

Én őszintén nem értem, miért kellett ennyire kiakadni ezen, szerintetek igaza volt? Más is így reagált volna?



2016. jan. 13. 20:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
67%

Ha az ő kontójára veszel Gucci csizmákat akkor nem kell csodálkozni.

Tényleg, minek neked 6 pár csizma, te vagy az emberi százlábú?

2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

#9


Szerinted egészséged dolog minden szart megvenni random...?

2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
39%
Mért lenne sz r? Használati tárgyról van szó, hordja őket, nem csak állnak és porosodnak.
2016. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%

Jogosan.

Egyébként mi az, hogy muszáj volt megvenned? Pisztolyt szegeztek a fejedhez, és kényszerítettek, vagy mi? :)

Te is csak a fogyasztói társadalom buta bábja vagy, mint a többi hozzád hasonló liba.

2016. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Egyrészt azért, mert jól néznek ki, másrészt, mert mindegyik más ruhához megy. Illetve, amit Army Of Me is írt, hogy vannak lapos sarkúak, amiket akkor hordok, ha nagyon csúsznak az utak. Neked csak egy farmerod van, vagy csak egy inged van és azt hordod mindenhez, mindenhova, amíg el nem szakad?
2016. jan. 13. 20:46
 16/41 anonim ***** válasza:
66%

Ha az ő pénzéből vetted, akkor teljesen jogosan. Mit képzelsz te, hogy megmondja, hogy ne vegyél csizmát az ő pénzéből, és te veszel?


"Öt csizmát vettem már idén"

"muszáj volt megvennem"


Mert? A másik ötöt ellopták, vagy miért volt muszáj újat venned?


Amúgy szerintem ez egy kamu, provokatív kérdés. Egy ilyen gyökér nő nem hiszem, hogy tudna helyesen írni.

2016. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
90%
Igazából az agáz, hogy a kérdező nem is igazán érti, hogy mi ezzel a probléma, úgy ír, mint ha teljesen természetes lenne, hogy ha ott van a kirakatban a csizma, akkor meg kell venni, és nem érdekes, hogy nem is az ő pénzéből lesz.
2016. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
kamu,húzz az anyádba
2016. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%

10#

Nem balf @sz a barátnőm..nagyon értelmes,kedves,csodálatos nő akit nagyon szeretek.És aki megértette végre ,hogy lehet élni úgyis ,hogy nincs 178 pár cipőd...van egy magas sarkú ami ilyen alkalmi és egy hétköznapi.És mégis úgy felöltözik és úgy néz ki,hogy az állam leesik tőle.

8 voltam.

2016. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
22%
No,a 19-est meg lehetne kínozni középkori alkalmatoságokkal.Többes számban.Hogy merevednél meg ...
2016. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!