Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelt kérdés

Öt csizmát vettem már idén, és ma a hatodikat is. Igazából nem azért indultam el, de megláttam, és muszáj volt megvennem. És mikor hazaállítottam vele, a párom ideges lett, hogy már megint vettem egyet, így is az én csizmáimmal van tele az előszoba, mikor belép csak azokat látja, ő már nem is tudja hova tenni az ő cipőjét, és neki is elég egy bakancs, nem igaz, hogy nekem már a hatodik csizmát kellett megvennem, és hogy máskor nem adja oda a kártyáját, csak ha ő is velem van, mert egyébként most is zokniért meg kesztyűért indultam el, és ha idén még egy csizmával hazaállítok kidobja az ablakon.

Én őszintén nem értem, miért kellett ennyire kiakadni ezen, szerintetek igaza volt? Más is így reagált volna?



2016. jan. 13. 20:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%

Tisztára mint anyám, kényszeres vásárló. [link]


#13: Egy párat hord, a többi tkp. porosodik a szekrényben. Mondjuk sosem értettem a nőket ebből a szempontból sem, hogy amiből maximum 2-3 elég (jelen esetben legfeljebb 2-3 pár csizma), abból minek kell megvenni egy szekrényre valót. Egyet hord, egy legyen tartalékban, egy meg legyen a tartalék tartalékja. No de hat pár? Minek? Nem fogyóeszköz ennyire a csizma. Oké! Alsóneműből legyen neki minimum két tucat, azt naponta cseréli (jobb esetben), de csizmából minek? Jókat szoktam röhögni, amikor a csajok állnak a kabátokkal dugig lévő szekrénykéjük előtt, és órákon át tök tanácstalanok, hogy melyiket vegyék fel. Fárasztóak vagytok!

2016. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 opened paradise ***** válasza:
100%
Ez tök normális! Cserébe én is vennék valamit a te kártyáddal,hisz ez normális.
2016. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
23%
Na, a tipikus pasi gondolkodás, "egy alkalmi, egy hétköznapi" :DD Már hogy lehetne ugyanabba a cipőbe menni egy állásinterjúra, amibe mondjuk egy temetésre?? Vagy hogy húzhatnád föl azt a sportcipőt egy szoknyához, amit a farmerokhoz szoktál?
2016. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
21-es, megírta a kérdező, nem megy mindegyik csizma minden ruhához. :)
2016. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
81%
Őszinte leszek, a barátodnak adok igazat! :D Nézd, agyf_szt kaphat attól, hogy sorjában állnak a csizmák az előszobában. Én sem szeretem a felesleges pazarlást, persze nem vagyok fösvény, meg sóher, de ezt a "muszáj volt megvennem" dumát nagyon rühellem. :) Már miért lenne muszáj bármit is megvenni? Fegyvert fogtak a fejedhez, hogy vedd meg, akkor is, ha csak tetszik szimplán?
2016. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
94%

20#

Gratulálok,értelmes ember vagy.


Army Of Me #


Egy fekete magas sarkú a megfelelő öltözettel miért nem jó egy temetésre vagy egy állásinterjúra?

2016. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
56%
Abszolút jogosan. Mi képzelsz magadról, eltartatod magad, és a pasid kártyáján vásárolgatsz? :DDDD Vicces vagy tényleg. El nem hiszitek, de én lány vagyok, és 1, azaz 1 (!!!!!!!!!!!!!!!) csizmám van. Húha, atyavilág :O És ezt fogom hordani még legalább 5 évig. Pedig én a saját pénzemből vehetnék másikat, de mi az istennek? Ha a saját pénzedet költöd, akkor ne szóljon bele, de nehogy már neked álljon feljebb, mert az ő pénzét költöd. Mindne nap másik csizma? :) Tiszta hülye vagy, remélem ez csak kamu kérdés, ha nem, akkor jobb ha elásod magad hülye elkényeztett kis ribizli :)
2016. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Idén ezt a 13napot jelenti? és már a hatodikat vetted? ööö igen, szerintem jogosan akadt ki! hacsak nem akarsz csizma boltot nyitni.. :) szerintem túlzás a hatodik csiza már 2 hét alatt!!!! sőt!! egy év alatt túlzás lenne 6 csizma szerintem!!!! te mindennap más csizmába jársz, és pár nap alatt tönkre teszed, vagy csak csizma vásárlási mániád van? :DD 22 L
2016. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
#23-#24: Nem szükséges félremagyarázni. Nyilván a "tipikus pasik" sem húzzák fel a lakkcipőt edzéshez, vagy a munkavédelmi bakancsot színházhoz. Ne menjünk át férfiakból bohócot csináló Two and half men-be. Csizmákról volt szó a kérdésben, és már az első félmondatból sejteni véltem, hogy mind ugyanarra a célra használatos, ami be is bizonyosodott, mert a folytatás szerint mind ott sorakozik az előszobában.
2016. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
14%
26-os, nem a színnel van a baj, hanem a cipő fazonjával. Persze, ennyi erővel vehetnénk mindenből feketés, és akkor le is van tudva, mert az megy mindenhez.
2016. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!