Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelt kérdés

Öt csizmát vettem már idén, és ma a hatodikat is. Igazából nem azért indultam el, de megláttam, és muszáj volt megvennem. És mikor hazaállítottam vele, a párom ideges lett, hogy már megint vettem egyet, így is az én csizmáimmal van tele az előszoba, mikor belép csak azokat látja, ő már nem is tudja hova tenni az ő cipőjét, és neki is elég egy bakancs, nem igaz, hogy nekem már a hatodik csizmát kellett megvennem, és hogy máskor nem adja oda a kártyáját, csak ha ő is velem van, mert egyébként most is zokniért meg kesztyűért indultam el, és ha idén még egy csizmával hazaállítok kidobja az ablakon.

Én őszintén nem értem, miért kellett ennyire kiakadni ezen, szerintetek igaza volt? Más is így reagált volna?



2016. jan. 13. 20:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, ha már ennyi csizmád van, remélem minden szexnél másikat hordasz, tudod, csak a csizma és a meztelen test. Szexi :D
2016. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
16%
29-es, igen egyszerre csak egy csizmát hord az ember, de fogd már föl, hogy többféle ruha létezik, és egyikhez ez a csizma megy, a másikhoz az. :D
2016. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
91%
az a legnagyobb probléma, hogy a nők nem a férfiaknak öltöznek fel, hanem más nőknek, úgynevezett vetélytársaiknak. ha megszűnne ez a hülye gondolkodás, akkor a problémák se lennének.
2016. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 opened paradise ***** válasza:
100%

Én tavaly annyi cuccot vettem,hogy egy cipősdoboz tele van a blokkokkal...tehát megértem,hogy ha valami olyan,akkor megveszi az ember,nem lehet mindig mindent kapni,ha meglátod akkor kell.

De!

Én ezt nem a barátnőm pénzéből tettem. És nem azért,mert nem volt!:D

2016. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Army Of Me, köszönöm, látom te megértesz engem. :))
2016. jan. 13. 21:40
 36/41 anonim ***** válasza:

Anyukám is képes túlzásba vinni a cipővásárlást, szerintem jogosan akadt ki a párod, főleg most, hogy nincs is olyan időjárás, ami indokolna többféle csizmát.

Ugyan nekem is több pár van, de nem egyszerre szereztem be őket, hanem akkor nézek új után, ha nincs olyanom, amit az időjárás megkíván, vagy a régi kezd elhasználódni, de még hordható (ilyenkor van, hogy sokáig keresgélek, mert az én lábméretemben nincs mindig, ezért nem szeretek az utolsó pillanatig várni egy cipővel, viszont van, hogy egyből sikerül vennem jót, és akkor párhuzamosan hordom a kettőt, amíg a régebbi ki nem kopik).

2016. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
83%
A saját pénzeden annyit vehetsz amennyit csak akarsz, ez még eszedbe sem jutott?
2016. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

"máskor nem adja oda a kártyáját, csak ha ő is velem van" - Nyilvánvaló, hogy a kérdező nem a saját pénzét költötte...


Csajszi, akár tetszik, akár nem, a kiakadás jogos, más pénzét nem költjük ész nélkül, ha ilyen vásárlási lázban szenvedsz, dolgozz meg a pénzért. Nekem van 2 hótaposóm és 2 enyhébb időre való csizmám (de ebből csak azért van 2, mert az egyik régebbi, és helyette kerestem újat, mert már kopik az orra, de még úgy néz ki, bírja valameddig, minden esetre van tartalék, mire teljesen elhasználódik), többre nincs szükségem, pedig nő vagyok. Anyukám próbál mindig rábeszélni, ha cipőboltban járunk, de mindig mondom neki, ha tényleg nem kell éppen, hogy van cipőm, nézzen csak magának.

2016. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam utolsó, hogy ne a pasi pénzét költse, hanem a sajátját....
2016. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ilyen embereket,akik még nincs is bűntudatuk,hogy mástól veszik el a pénzét még ide ki is irják csöppnyi szégyen érzetük sincs még irkodnak ide ,hogy inkább azzal foglalkoznának,hogy hülyeséget csinálnak és szorják a pénzt,mint hogy értelmes dolgokat csinálnának.pl ebböl a pénzböl inkább támogatnák egy éhezö gyerekekt.Még ha te pénzedböl i vetted az is gáz.És te szoktál a barátodnak fizetni is valamit.Én is probálok csinos ,nö lenni,én soha sem voltam elkényesztetve söt ,még nem is volt boldog kislánykorom,a volt pasijaim sem vettek semmit sem ,volt hogy én vettem még nekik.én is örülnék egy gadrob szekrénynek,és dolgozom és még sem tudok venni magamnak egy alapdolgot sem ,pedig nincs tartozásom.Van egy pár cipöm és az sem márkás ,és volt hogy évekig azt hordtam télen nyáron,még se törödtek velem basszus ennek a lánynak egy cipöje van stb.Nem is értem kérdezö de télleg ilyen vagy akkor jobb ha gondolkozol,ás amy ha teetésre magassarkút veszel az jó temetésre is.És ha természetesen fekete mind2.Örülnék én is annak ha lenne egy teli szobám csak ruhákkal és cipökkel ez természetes
2016. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!