Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
A párom és én több mint 4 éve vagyunk együtt. 6 éve ismerjük egymást. Én már szeretnék eljegyzést ő azt f.@szságnak tartja és csak formaság szerinte. Ő összeköltözés párti. A házasságot ő is szeretné de előtte összeköltözés kell szerinte. Én ebbe nem akarok belemenni nem egy ismerősöm így járt utána azóta is várja az esküvőt mert kifogás időhúzásra mindig van. Szerintetek?
2016. febr. 21. 17:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék az itt okoskodó válaszolók között hánynak van konkrét tapasztalata is ebben.
2016. febr. 21. 18:17
 22/53 anonim ***** válasza:
57%
Ti valami defektes család vagytok akik titkolnak valami súlyosat és féltek együttéléskor kiderülne? :D
2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Nem régen vagyunk anyamék elválhatnának akár most is meg tesómék is. Gondolkozni luxus úgy látom.
2016. febr. 21. 18:18
 24/53 Költőnő? ***** válasza:
Egy mondatot sikerüljön már azért neked is értelmesen leírni.
2016. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Te meg valami paranoid tudatzavarban szenvedhetsz ha rögtön arra asszociálsz hogy biztos valamit titkolnak. Egyszerűen többre tartom magam egy kipróbálható tárgynál. Ti meg birka módjára a fogyasztói társadalomban ez a menő most hogy minden kicserélhető eldobható kipróbálható felpróbálható. Nemcsak a tárgyak hanem az emberek is.
2016. febr. 21. 18:21
 26/53 anonim ***** válasza:
78%

Én egészséges öntudattal rendelkezem és nem félek attól,hogy a barátom elhagyna papír nélkül, mert nem tud velem együtt élni. Ha igen akkor meg az ő vesztesége :)


Te mitől félsz? :)

2016. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Nem félek semmitől. Az elhagyástól pláne nem akkor elhagyhatott volna már eddig is nem? Úgy látom szövegértelmezéssel baj van. Nem félek hanem egyszerűen nem tartom tárgynak magam
2016. febr. 21. 18:27
 28/53 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem a fogyasztói társadalom miatt vagyok együttélés párti. Szeretnék egy nap férjhez menni, de ha nem, hát nem. Nem vágom fel az ereim. Azonban nekem az örökké pont arról szól, hogy életünk végéig. És szeretném tudni hogyan funkcionálnak azok a bizonyos szürke hétköznapok. Ebben semmi fogyasztói szharság nincs, amit itt próbálsz belemagyarázni.
2016. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyűrűért megvehető tárgynak lenni sokkal jobb. A házasság szerintem is komoly dolog, de éppen ezért kellene biztosra menni, hogy készen áll-e egy kapcsolat erre az elköteleződésre. Ha nem működik, egy szertartás sem fogja megjavítani.
2016. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi lett a divat? Ezzel a fogyasztói társadalmas szarsággal dobálózni..na ez, ez a menő most.

Mi is félig meddig együtt éltünk a párommal..úgy voltam vele, hogy semmi meglepetés nem érhet.

A nagy lófszt nem. Vannak dolgai amikkel az őrületbe tud kergetni. A totál felesleges hisztikkel, meg a pénzügyi kérdésekkel. Fejlődik, én is, de ha nem lenne birkatürelmem és kötél idegeim, akkor már biztos vége lenne. Nem volt nagy zsákbamacska, de azért jó pár dolog előkerült, ami a "majdnem együtt élésből" egyáltalán nem derült ki.


A párodnak több esze van, mint neked. De mint írtam, itt mindenki hülye ezek szerint, csak te vagy ilyen qrva okos. :)


Legyél akkor egy gyűrűért megvehető tárgy, ha őgy jobban tetszik. Azzal majd befogja a szádat egy időre. Nincs is jobb, mint a kisírt jegyesség. :)

2016. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!