Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
A párom és én több mint 4 éve vagyunk együtt. 6 éve ismerjük egymást. Én már szeretnék eljegyzést ő azt f.@szságnak tartja és csak formaság szerinte. Ő összeköltözés párti. A házasságot ő is szeretné de előtte összeköltözés kell szerinte. Én ebbe nem akarok belemenni nem egy ismerősöm így járt utána azóta is várja az esküvőt mert kifogás időhúzásra mindig van. Szerintetek?
2016. febr. 21. 17:15
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Most írok én egy példát.8.éve vagyunk együtt a párommal.Nagyon szeretjük egymást van egy két éves fiunk és most van úton a második baba.Teljesen monogám a kapcsolatunk.De még nem éltünk együtt.Ő külföldön dolgozik már 2.5 éve egy hetet van itthon minden hónapban.Most költözünk effektív össze mert eddig nem volt lehetőségünk rá.Én 27 vagyok ő 38.elég kiforrott kapcsolat még így is ,hogy nem éltünk tartósan együtt.Nálunk az élet hozta így.De 20 évesen biztos nem vállaltam volna be gyereket 0 együttéléssel.Pláne úgy,hogy az legyen a fontos,hogy eljegyezve leszek e vagy sem.Nem attól lesz egy kapcsolat biztos.És igen még nálam nálad mindenkinél benne van a pakliban,hogy nem sikerül lutri.Inkább a babánk kattogj és ne az eljegyzésen mert az sokkal fontosabb.
2016. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 Költőnő? ***** válasza:
uramatyám. Akkor innentől ne próbálj ki semmit. Teszem azt, veszel egy kabátot. Áááá, nem próbálom fel, később úgyis elszadhat. Te tényleg nem érted az összefüggést? És, de van ilyen statisztika, olvass utána, mielőtt újabb marhaságot írsz.
2016. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Már említettem nem használati tárgy vagyok vagy ruhadarab amit ki kéne próbálni. Te egy ruhadarabbal érzed magad egyszinten pl kabát ugye :)
2016. febr. 23. 14:31
 44/53 anonim ***** válasza:
52%

Nem téged próbál(na) ki, hanem ti ketten az együttélést.

Ennyi erővel ugyanúgy használati tárgy lehetnél, ha most rögtön eljegyez, csak éppen úgy, hogy megvásárol egy gyűrűvel.

Ha úgy érzed, hogy tárgynak tekint, mert össze akar költözni veled, akkor nyugodt lehetsz, ugyanúgy tárgynak fog tekinteni, ha végül megvesz kilóra egy gyűrűvel.

2016. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Költőnő? ***** válasza:
már minden butanős viccet értek. Tényleg léteznek.
2016. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz az összeköltözésben az buta? Köszönöm a felvilágosítást.
2016. febr. 23. 16:58
 47/53 Költőnő? ***** válasza:
100%
itt az a legkisebb baj, h abban nem hiszel...
2016. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Én tiszteletben tartom a véleményedet, szerintem az összeköltözéssel csak egy pici szeletet kapunk a másikból ami lehet elég lehet nem elég. Ez még nem véd meg a későbbi buktatóktól szerintem nem lehet felkészülni és biztosítékot szerezni egy egész életre. Ezt bizonyítja a sok válás is manapság pedig éltek együtt előtte. Nem egy ilyet ismerek. Én a hagyományos sorrendet szeretném. Próbálom az embert nézni azt hogy nem egy nehéz helyzeten vagyunk már túl és sikerrel. Sok mindent megoldottunk együtt, szeretjük egymást és bízunk a másikban, és a konfliktusokat is egyre jobban kezeljük. Egyre többet beszélgetünk. Jól kell választani én úgy gondolom és akkor nem lesz az válóok hogy ki mosogasson el és miért nem hajtotta le a wc ülőkét.
2016. febr. 23. 22:24
 49/53 Költőnő? ***** válasza:

Akik elváltak, azok is hasonló gondolatokkal futottak neki. Mki azt hiszi, vagy szeretné hinni, hogy jól választott. Itt nem az a baj, hogy ti hogy döntöttek erről mert az még elfogadható lenne, ha hülyeség is. Én a gyereket sajnálom. Ő nem kérte az életet és mégis majdhogynem borítékolható h kb 3 lehetőség közül mi fog várni rá.

Az érveid gyerek nélkül is hihetetlenül gyerekesek és naivak, demagógok. Gyerekkel meg főleg.

2016. febr. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Anyámék se éltek együtt egy pillanatig sem mégis nagyon szép gyerekkorom volt. És a mai napig szépen élnek nem évszázadokkal ezelőtt vagyunk akár most is elválhatnának szóval én ezt a mintát hoztam és ebben hiszek. Én tiszteletben tartom hogy az összeköltözésben hiszel ez a te dolgod te majd így csinálod. Felesleges borítékolnod bármit is épp ez a gyerekes hogy azt se tudod mi van nem ismersz minket és már messzemenő következtetéseket vonsz le csak azért mert te összeköltözés párti vagy és mint egy szemellenzővel rendelkező ló holtbiztos vagy benne hogy enélkül 100% válás lesz. Hány éves vagy? 60? Van férjed, gyerekeid? Ha nincs akkor 0 tapasztalattal ne adj tanácsokat főleg ne 30 évre távlatokba nyúlót.
2016. febr. 24. 21:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!