Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
A párom és én több mint 4 éve vagyunk együtt. 6 éve ismerjük egymást. Én már szeretnék eljegyzést ő azt f.@szságnak tartja és csak formaság szerinte. Ő összeköltözés párti. A házasságot ő is szeretné de előtte összeköltözés kell szerinte. Én ebbe nem akarok belemenni nem egy ismerősöm így járt utána azóta is várja az esküvőt mert kifogás időhúzásra mindig van. Szerintetek?
2016. febr. 21. 17:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 Költőnő? ***** válasza:

nem és nem véletlenül nincs. Mert én inkább éltem együtt vkivel, mielőtt hülyeséget csináétunk. Mondom, mki úgy indul neki, h habosbabos és ő az. Kapcsolatnak, együttélésnek, házasságnak. De kérdezz meg anyukákat családi topikban h mekkora kihívás önmagában egy baba, nem ha még akkor jön a közös háztartással járó megpróbáltatás. Anyudék más világ és kor szülöttei, más világba vállaltak gyereket. Én a véleményed tiszteletben tartom, a gyerek miatt nem értek vele egyet. A prognosztációra meg sztem térjünk vissza x idő múlva.

Ha az én véleményem nem mérvadó, írd ki családi topikba. Komolyan kérem.

Bár az eredeti kérdéstől kissé elkanyarodtunk.

Csak azt nem értem, ha minden oké, még mindig értelmetlen a kérdés. Sztem.

2016. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Párom is összeköltözés párti, ebben nem értünk egyet, és megbizonyosodtam a kérdésem által hogy manapság sajnos tényleg ez a minta van. Nem tartom normálisnak ahová halad a világ de ez egy másik téma. Egyre kevesebb gyerek születik egyre több a válás egyre kevésbé mernek felelősséget vállalni az emberek egyre bizonytalanabbak. Nem egészséges és nem ez az élet rendje. Inkább a pusztulás ami felé vezet ez a túlzott bizonytalankodás meg irtózás a felelősségtől. Akár gyerekvállalás akár elköteleződés. De ez már más lapra tartozik és nem is akarok ebbe belemenni jobban.
2016. febr. 24. 22:55
 53/53 Költőnő? ***** válasza:
100%
az egyre kevesebb gyereknek és egyre több válásnak pszichológiai és gazdasági okai vannak, de ebbe tényleg ne menjünk bele, ez tényleg nagyon elvinné a témát. De ha érdekel, privátban szívesen kifejtem
2016. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!