Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
A párom és én több mint 4 éve vagyunk együtt. 6 éve ismerjük egymást. Én már szeretnék eljegyzést ő azt f.@szságnak tartja és csak formaság szerinte. Ő összeköltözés párti. A házasságot ő is szeretné de előtte összeköltözés kell szerinte. Én ebbe nem akarok belemenni nem egy ismerősöm így járt utána azóta is várja az esküvőt mert kifogás időhúzásra mindig van. Szerintetek?
2016. febr. 21. 17:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Házasságot ő is akar és velem mert senki mással nem tudná elképzelni ezt ő mondta, és nem sírok ki semmit. Egyszer került szóba ahol mindenki elmondta az álláspontját nincs kényszer nincs erőszak, nincs sírás-rívás. Nekem ez a véleményem amit elmondtam. Szerintem az igazán nagy problémákra nem lehet felkészülni egy együttéléssel. Nem lehet kipróbálni 30 évet előre. Mi van ha tök jól megy az együttélés, majd 10 év múlva jön valami probléma ami mindent felborít? Nincs garancia semmire az életben ez nem egy vásárolt tárgy amire garanciát adnak.
2016. febr. 21. 19:06
 32/53 Költőnő? ***** válasza:
100%

Akkor ha ilyen tökéletes minden és össze is fogtok házasodni és semmi gond veletek; nem értem a kérdést. Leírtuk mi is a véleményünk, erre le lettünk konzumidiótázva s eszedbe nem jut még most sem, hogy esetleg neked kellene átgondolni.

Mi az együttélés mellett sztem reális érveket hoztunk fel, amire neked mindösszesen annyi ellenérved volt, hogy semmire nincs garancia. Amiket felhoztál; csak súgok - egy házasságot ebben az esetben talán jobban is fenyeget ilyen feltételekkel.

2016. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu kérdés.
2016. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy konzumidiota vagyok de azzal, hogy egyutteltem par parommal mar a majd negyven evem alatt, kb attol mentett meg hogy belekeruljek egy rossz hazassagba. A ferjemmel 2 evet eltunk egyutt es megis az elso perctol tudtuk hogy hazassag lesz belole, az is lett. Es valoban, nem, nem ugyanaz a mindennap talalkozas meg az egyutteles. Nagyon nem.

Ha meg ennyire biztos vagy benne hogy veled akarja akkor ragaszkodj meg egy kicsit az allaspontodhoz, csak ne lepodj meg hogyha talal majd egy lanyt aki hajlando lesz vele egyutt is lakni es nem ilyen pszichologiai eset mint te. Es nyugodtan mondhatom, nem en vagyok 4 ev utan is "partaban"...

A parodnak teljesen igaza van. Soha nem hazasodnek olyannal akivel nem eltem egyutt elotte.

2016. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
4 éve azért vagyok "pártában" mert most fogok diplomázni és eddig tanultam. Pont az élettársát hagyta el miattam aki hajlandó volt vele együtt élni és minden klappolt is ráadásul a mindennapokban csak nem volt akkora szerelem. Nem félek hogy talál mást aki hajlandó lesz vele élni és ezért elhagy. Megtehetné nem teszi.
2016. febr. 21. 20:57
 36/53 Költőnő? ***** válasza:
Jééézusom....
2016. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Én őszintén sajnálom a barátodat.
2016. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom szegény srácot.
2016. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire klappol minden akkor mi a kerdes? Valamiert csak nem ker meg? Valamiert csak nem hazasodtok ossze? Nyilvan azert mert o osszekoltozes nelkul nem akar. Te pedig szinten nem engedsz az igazadbol. Namost ket dolog van: vagy engedsz es meg leszel kerve, vagy tovabbra is kitartasz emellett, es meg elkinlodtok igy egy ideig. Komolyan, kerdezo szerintem nalad nagy baj van fejben ha mindenki kb azonos velemenyen van de te hajtogatod hogy de igenis el fog venni, csak;.. akkor meg minek pazarolod a helyet a kerdesre?
2016. febr. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Még csak most hozódott elő a téma, mert most lett aktuális. Én is engedhetnék igen, de általában én szoktam ebben nem fogok. Nagyon sok pár van az ismerőseim között akik szintén ne éltek együtt. Nem írja elő törvény. És semmi összefüggés a válások tekintetében. Elválnak azok is akik együttéltek előtte mert egy egész életet nem lehet előre kipróbálni.
2016. febr. 22. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!