Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lehozta az új pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lehozta az új pasiját a baráti körömbe szórakozni. Nagyon idegesít. A barátaim egy része elfogadta, de a többiek engem kérdeztek miért hagyom ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, többet veszekedtünk mint ami normális, és azt mondtam legyen vége,mert ennek így semmi értelme.

Több mint 1 évig voltunk együtt, sokat jártunk bulizni a saját baráti körömmel, nagyon jó társaság, gyakran járunk össze.

Az elmúlt hét végén a törzshelyünkön voltunk, mikor betoppant az Exem az új pasijával és elkezdte bemutatni a társaságnak(főleg a lányoknak), amin nagyon felkaptam a vizet, néhány barát odajött hozzám és kérdezte is, hogy engem ez nem zavar, és miért hagyom hogy ezt csinálja velem. Odamentem hozzájuk és enyhén ingerülten közöltem velük, hogy eltévedtek és semmi keresnivalójuk itt, de nem nagyon hatotta meg őket. Az exem közölte velem, hogy a barátnőivel jött beszélgetni és nem velem.....



2016. febr. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat, simán kerülhettem volna hasonló helyzetbe én is. Egyet tudok részben érteni a válaszolókkal is, hiszen a ráció azt diktálja, hogy nem vagytok együtt nem is lehet hozzá közöd. De sajnos nem ilyen egyszerű, mert ennek van érzelmi háttere is. Nos, az elejére visszatérve, én megszakítottam azzal a társasággal a kapcsolatot, legalábbis akikkel az exem is jóba van. Barátkozzon ő velük, aki meg kíváncsi rám a társaságból úgy is szán rám időt. Pont az ilyen összetűzések miatt, már az elején eldöntöttem. Hozzáteszem nekem kissé könnyebb dolgom volt, mert a társaságból egy-két ember eléggé irritált. Szóval az aranyközépút lenne a helyes, a srácok úgy is melletted állnak, "alakítsatok" ki egy újjabb baráti kört nélkülük, mindenféle konfliktus nélkül.
2016. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes vagy.

Nyilván sért az új "kan", és bánt, hogy már nem rajtad rugózik az exed.


De el kell ismerned, ha lettek onnan ismerősei, nincs abban semmi, ha behozza az új barátját. Ha nem tetszik, menj el onnan, de nincs jogod másoknak megmondani, hogy kikkel barátkozzanak, kikkel nem.


Sajnálom, ez az Élet.

2016. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Ezt most komolyan gondoltad? A saját baráti társaságomat hagyjam el amiatt mert az Exemnek nincs hova mennie az új lovagjával? Ne haragudj, de nem vagy normális.

Ez egy 10 párból álló társaság, amiből 2-3 Nővel van jóban, és minimum 10 ember szerint semmi keresnivalója köztünk, a többi inkább nem mond semmit, de ők sem beszélnek vele. Ez nem elég egyértelmű szituáció?

2016. febr. 26. 18:54
 44/55 anonim ***** válasza:
82%

Itt aki nem normális, az te vagy.

Nem körülötted forog a világ. Nem te vagy az alfa egy csapatban, hogy minden úgy menjen, ahogy te elfingod.

Az a 2-3 ember már elég, akikkel jóban van, hogy odamenjen, és velük bandázzon.


Nőj már fel....

2016. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisan próbáltam elmondani az én tapasztalatomat, hiszen látom, hogy kétségbe vagy esve a gyerekességed miatt. Nekem rohadtul mindegy, hogy te lógsz-e velük továbbra is, vagy továbbállsz. De ha továbbra is összejártok ne siránkozzál már, hanem viseld el, hogy így alakult, és ne csinálj magadból hülyét. Mellesleg rendkívül primitívnek tűnsz, hogy így le reagálsz egy normális választ, hiszen én megtudtam érteni a te álláspontodat is, nem csak szidtalak. De úgy látom a válaszolóknak több igazuk van. 41-es voltam.
2016. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek normalis az efajta viselkedes,valakinek nem.En nekem normalis es el tudom fogadni.Az exem annak idejen odavitt a torzshelyukre(mellesleg az exe is ott volt az akkori parjaval) es bemutatott a baratainak es azok baratnoinek.Evek multan elvaltunk(hazasok voltunk)es lam joban vagyok a barataival es azok baratnoivel.Es odavittem a parom,o is joban van vele.Van mar egy kozos gyerekunk es ujrw hazasodtam.Sot a testvereclvel meg etterembe is voltam.A.szulei pedig eljottek megnezni hozzan a babat.Semmi sertodes es rossz erzes nincs bennunk.Felnott es inteligens emberek igy csinaljak!!!Pedig a valas megcsalas miatt volt(exem reszerol) Tovabbleptunk,nem duhongunk es haragoskodunk.Neki is van baratnoje,elvarom h mindezt megertse.Ennyi
2016. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzuk... A kommentjeid alapján egy körülbelül 10-15 főből álló csapat vagytok, tíz éves barátság és minden, amiből kb 3 ember, aki valaki barátnője, jóban van az exeddel.


Eddig ezt a 15 főt egyáltalán nem érdekelte, hogy ott ül a lány, kivel és miről beszélget, sőt ha jól értelek téged sem érdekelt. Most oda vitte a barátját és HANGSÚLYOZOM ugyanannak a három BARÁTNŐJÉNEK mutatta be a srácot, akikkel eddig is beszélt. Mert ezt írtad, nem a te fiú haverjaidnak, nem azoknak akik leszarták, az Ő SAJÁT BARÁTNŐINEK mutatta be.


Na ez az én véleményem szerint azt jelenti, hogy nem rátok próbálja erőszakolni magát, hanem a saját barátnőivel beszélgetett.


De tegyük fel kicsinyes drámai bosszú (??), vagy ami a kis féltékeny fejedben megfogalmazódott, és aljas célja, hogy tönkre tegyen tieteket.


Komolyan, mégis miféle baráti kör az, ahol tíz ember képes kussban ülni és hagyni, hogy egyetlen egy(!!!!) lány tönkre tegye a hangulatot, miközben senki nem akarja, hogy ő és a barátja ott legyenek... Ehhez igazán tudok gratulálni, sokat elárul a baráti kör minőségi színvonaláról.


De számomra sokkal valószínűbb, hogy egész egyszerűen te fújod fel az egészet, és egyáltalán nem érdekled az exed, de a haverjaidra sem tart igényt, csak arra a kb három lányra, akik véletlenül pont ugyanott ülnek...

2016. febr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Nem csak a barátnőinek mutatta be....

Éppen azért furcsállták a barátaim, hogy mi a fenét keresnek itt és miért mutatja be mindenkinek. Mivel az asztalok össze voltak tolva, így simán odaültek beszélgetni, és igazából azt nehezményeztem, hogy miért pont velünk szeretnének beszélgetni?! Semmi közünk nincs már egymáshoz,egy hót idegen ember társaságában nem fogok a személyes dolgaimról beszélni, nem bízom meg benne, egyszerűen zavar és kész.

Vannak olyan emberek akik tök jól kijönnek az Exeikkel és közös kerti sütögetést rendeznek mind a tízzel egyszerre, nekem ez felfoghatatlan. Egyrészt a Nők köztudottan féltékenyek az Exekre, nem véletlenül kerülik ezt a szituációt, másrészt semmi kedvem jópofizni az új baráttal akit nem ismerek. Ha a barátnők kíváncsiak az új szerzeményre, akkor elvonulnak négyesben és beszélgetnek vele, de az hogy odajönnek egy társaságba úgy hogy senki nem hívta őket és elkezdenek jópifizni az már kicsit sok. Ennyi erővel bármelyik exem esküvőjén megjelenhetnék beszélgetni a násznéppel és beülhetnék fecsegni a szaftos sztorikról.

2016. febr. 29. 10:53
 49/55 anonim ***** válasza:
Mi jogon háborodsz fel azok után, hogy te dobtad ki a csajt?
2016. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

Mint írtam, már mást sem csináltunk csak veszekedtünk és nem ellenkezett amikor azt mondtam legyen vége....ennyi erővel Ő is kimondhatta volna, csak hát ehhez tökösnek kell lenni.

Az is egy nagy sületlenség, hogy a bánata miatt tűnt el 3 hónapra, nem volt senkije és egyedül meg nem vállalta be, hogy odajöjjön beszélgetni a barátnőkkel...akikkel simán tarthatta volna a kapcsolatot elektronikus úton is, de még sem tette. Ez az egész az új pasijáról szólt, akivel kívánom, hogy nagyon boldog legyen, de ne az Én köreimben.

2016. febr. 29. 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!