Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lehozta az új pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lehozta az új pasiját a baráti körömbe szórakozni. Nagyon idegesít. A barátaim egy része elfogadta, de a többiek engem kérdeztek miért hagyom ezt? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén mentünk szét mondhatni közös megegyezéssel, többet veszekedtünk mint ami normális, és azt mondtam legyen vége,mert ennek így semmi értelme.

Több mint 1 évig voltunk együtt, sokat jártunk bulizni a saját baráti körömmel, nagyon jó társaság, gyakran járunk össze.

Az elmúlt hét végén a törzshelyünkön voltunk, mikor betoppant az Exem az új pasijával és elkezdte bemutatni a társaságnak(főleg a lányoknak), amin nagyon felkaptam a vizet, néhány barát odajött hozzám és kérdezte is, hogy engem ez nem zavar, és miért hagyom hogy ezt csinálja velem. Odamentem hozzájuk és enyhén ingerülten közöltem velük, hogy eltévedtek és semmi keresnivalójuk itt, de nem nagyon hatotta meg őket. Az exem közölte velem, hogy a barátnőivel jött beszélgetni és nem velem.....



2016. febr. 26. 11:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig ennyire zavar téged és kebelbarátaidat a jelenlétük, akkor ahogy a nagyfiúk csinálják, szóljatok nekik, hogy sajnáljátok, de nem kívánatos a jelenlétük számotokra, úgyhogy menjenek máshová. Amennyiben nem állnak tovább az asztaltól akkor ti és a barátaid átültök egy másik asztalhoz. Gondolom erre még azért hajlandóak vagytok...
2016. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2016. febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
28
2016. febr. 29. 15:43
 54/55 anonim ***** válasza:
Akkor épp ideje, hogy felnőttként állj hozzá és ne ide gyere hisztizni egy semmiség miatt, mint egy tini kölyök. Vagy lenyeled ezt a békát, amin már több napja rágódsz, vagy megtanulod kulturált módon elküldeni az exet a társaságból, a barátok meg eldöntik, hogy kivel tartanak. Feltételezem, ők is felnőtt emberek.
2016. febr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

Es szerinted egy kb 15 fos tarsasagban nincsenek masnak nemszeretem-emberek? Siman lehet hogy valaki hozza a parjat es o valakinek nem szimpi. Ha valaki bekerul egy tarsasagba, neki is joga van oda masokat hivni. Ha valamelyik csajnak van egy szingli baratnoje, nem hivhatja el? Es ha az igy bekerult szinglinek lesz pasija? Akkor mar nem is mehetnek?


Amugy meg a sajat baratnoivel beszelgetett, ok igenyeltek a tarsasagat. Ok is a tarsasag reszei, nem a ti alarendeltjeitek. Es ha odamesz egy asztaltarsasaghoz valakivel, illik mindenkinek bemutatni. Ez csak ennyi.


A kedvenc reszem az volt h a kanyok koztudottan feltekenyek az exekre... Urod ezt te. Hisztis vagy.


Felreertes ne essek, megertem hogy faj. De ezt le kell nyelni nem pucsulni rajta, felnott ferfinak tartod magad...

2016. márc. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!